بادهای تند و باران به عنوان طوفان گرمسیری کریستبل نزدیک ما سواحل خلیج فارس

به روز شده

NEW ORLEANS (AP) — طوفان گرمسیری کریستبل مشت شمالی سواحل خلیج فارس با باد بالا و خیس باران یکشنبه به سمت یک, لوئیزیانا, ریزش زمین در حالی که swamping جاده ها در می سی سی پی, باعث گردباد ساعت در آلاباما و چرخش خاموش چرخان که بی خانمان درختان در فلوریدا.

ساکنان دریا جوامع خارج از نیواورلئان levee سیستم — محدود دریاچه Pontchartrain و Borgne — بودند خواست به تخلیه بعد از ظهر یکشنبه به دلیل آسیب پذیری خود را به یک انتظار موج طوفان.

آب غرق تنها راه برای بزرگ جزیره — رفت و آمد مکرر مانع جامعه جزیره جنوبی از نیواورلئان که در آن تخلیه اجباری اثر در زمان شنبه. این یک داستان مشابه در کم ارتفاع نقاط Plaquemines محله در این ایالت جنوب شرقی نکته گفت: shrimper اکی کوپر. “شما نمی توانید به پایین با خودرو وجود دارد,” او گفت: یکی مارینا در منطقه است. “شما باید برای رفتن با قایق.”

کریستبل بسته بندی شده بالا پایدار باد 50 کیلومتر در ساعت (85 kph) بادها نزدیک ساحل بود اما انتظار نمی رود که برای رسیدن به قدرت طوفان. پیش بینی هشدار داد که این طوفان می تواند یک منطقه گسترده ای کشش حدود 180 مایل (290 کیلومتر).

سناتور. جان کندی در انتشار اخبار گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق به موضوع اضطراری اعلام لوئیزیانا به طوفان نزدیک ساحل. رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز صادر کرده است یک حالت اضطراری اعلام پنج شنبه.

در فلوریدا یک گردباد — دوم در دو روز در وزارت امور خارجه به عنوان طوفان نزدیک — لمس کردن در مورد 3:35 بعد از ظهر در جنوب دریاچه شهر در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 75 گفت: هواشناس کیرستن Chaney در آب و خدمات جکسون ، وجود دارد هیچ گزارش فوری از صدمات. طوفان متلاشی و ریشه کن شدن درختان و قطع خطوط برق.

باران کاهش یافت و به طور متناوب در نیواورلئان مشهور فرانسوی چهارم در روز یکشنبه بعد از ظهر اما خیابان ها بودند و تقریبا خالی از سکنه با بسیاری از کسب و کار در حال حاضر سوار تا با توجه به کوروناویروس.

دانیل Priestman گفت که او نمی بینم مردم دیوانه وار جوراب زنانه ساقه بلند به عنوان او قبل از طوفان. او گفت: مردم ممکن است “غرق” توسط coronavirus و اخیر خشونت های پلیس و تظاهرات.

آنها به نظر می رسید “استعفا داد و به هر چه اتفاق می افتد – اتفاق می افتد,” او گفت:.

در یکی نیواورلئان تقاطع دستباف “Black Lives Matter” علامت سیمی به یک lampost, لرزاند, سفت باد به عنوان خدمه یک خلاء کامیون کار می کرد به unclog نزدیکی طوفان تخلیه.

حدود 4 بعد از ظهر به وقت محلی روز شنبه, طوفان شد, محور حدود 65 مایل (100 کیلومتر) در جنوب نیواورلئان. کریستوبال در حال حرکت بود شمال 7 مایل در ساعت (11 kph). با یک انتظار ریزش زمین بلندی در لوئیزیانا طوفان گرمسیری هشدارهای کشیده از Intracoastal شهر در لوئیزیانا به Okaloosa-شهرستان والتون خط در فلوریدا ملی طوفان مرکز گفت.

پیش بینی گفت: برخی از قطعات از لوئیزیانا و می سی سی پی در معرض خطر بودند از آنجا که یک فوت (30 سانتی متر) از باران با طوفان موج تا پنج فوت (1.5 متر).

“این بسیار کارآمد و بسیار گرمسیری بارش” National Hurricane Center مدیر کن گراهام گفت: در Facebook تصویری. “این باران یک دسته کامل سریع واقعی است.”

فاضلاب و آب مدیره از نیواورلئان گفت: در شهرستان پیری خیابان های زهکشی سیستم بود بنابراین شهروندان باید از زیرگذر و مناطق کم ارتفاع که در آن می تواند آب استخر در طول اجتناب ناپذیر خیابان سیل.

بسیاری از جزیره بزرگ نیست, قابل قبول, Jefferson Parish عضو شورای ریکی Templet گفت: بار جزئي/New Orleans مدافع.

Templet برنامه ریزی برای اقامت در این جزیره در طول طوفان و گفت که او تا به حال دیده نشده سطح آب بالا این پس 2012 طوفان.

لوئیزیانا گارد ملی تا به حال ده ها تن از وسایل نقلیه آب و قایق های نجات آماده برای رفتن در سراسر جنوب لوئیزیانا. سه تیم از مهندسین نیز در دسترس برای کمک به ارزیابی پتانسیل زیرساخت شکست نگهبان گفت: در انتشار اخبار.

در بیلاکسی یک اسکله تقریبا مستغرق توسط صبح روز یکشنبه. Squalls گرمسیری با نیروی باد به دهان از رودخانه می سی سی پی و شرایط انتظار می رود به وخامت, طوفان در مرکز میامی گفت.

Jefferson Parish, حومه شهر New Orleans به نام داوطلبانه تخلیه شنبه Jean Lafitte, کاهش Lafitte, Crown Point و Barataria به دلیل تهدید از طوفان موج جزر و مد بالا و سنگین باران. ساکنان خواست به حرکت وسایل نقلیه و قایق و اعضای کمپ به زمین بالاتر.

یک جهت مشابه صادر شد برای چند Plaquemines جوامع اهل محله. از محله رئيس جمهور کرک Lepine گفت: منظور صادر شد به عنوان یک احتیاط.

عصر روز شنبه یک گردباد لمس کردن در نزدیکی مرکز شهر اورلاندو فلوریدا آب و هوا خدمات ملی گفت. چرخان فقط از دست رفته یک گروه از معترضان در دریاچه Eola. وجود دارد به نظر می رسد هیچ آسیب, اما درخت اندام بودند زدم و قطع برق گزارش شده است.

___

آسوشیتد پرس گزارش کوتاه و مختصر اندرسون در سن پترزبورگ فلوریدا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>