دبیرستان پسران بسکتبال دو منطقه حذفی برنامه

به روز شده

بی-منطقه بازی دور برگزار خواهد شد دوشنبه و سه شنبه.

Tiebreaker بازی
Langham کریک در مقابل سرو پارک (برای مقام سوم در 14-6A)
7 p. m. روز شنبه در سرو چشمه HS

Mayde کریک در مقابل کینکو رنچ (به جایگاه چهارم در 19-6A)
7 p. m. روز شنبه در کتی تیلور HS

کلاس 6A
منطقه دوم

وستفیلد در مقابل جنگل
8 بعد از ظهر روز سه شنبه در گرند اوکس HS

فلاگرویل Hendrickson مقابل Langham Creek/سرو پارک
برنده Langham Creek/سرو پارک 7 p. m. روز شنبه در Giddings HS

کلاین در مقابل آیزنهاور
7 p. m. روز شنبه در تامبال یادبود HS

سرو جنگل مقابل لیندر ،
7 p. m. دوشنبه در Giddings HS

سرو دریاچه ها در مقابل گرد راک وود
7 p. m. روز شنبه در راوند راک وود HS

کالج پارک در مقابل Dekaney
6 بعد از ظهر سه شنبه در گرند اوکس HS

Austin Vandegrift مقابل Langham Creek/Cy پارک
بازنده از Langham کریک-سرو پارک در 6:30 p. m. (اگر Langham Creek) و یا 7 p. m. (اگر سرو پارک) روز سه شنبه در Vandegrift HS

الداین دیویس مقابل کلاین جنگل
7 p. m. دوشنبه در کلاین Collins HS

منطقه سوم

تراویس در مقابل Mayde Creek/کینکو رنچ
5:30 بعد از ظهر روز سه شنبه در سالن بزرگ کلمن

Cy-عادلانه در مقابل Lamar
6 بعد از ظهر سه شنبه در دلمار Fieldhouse

مورتون در مرتع پرورش احشام در مقابل الکینز (آرکانزاس)
7 p. m. روز شنبه در مرکز Merrell

سام هوستون در مقابل Cypress Creek
7 p. m. روز شنبه در مرکز Campbell

دیکنسون در مقابل هیستینگز
6 بعد از ظهر سه شنبه در Hopson Fieldhouse

ساحل شمالی مقابل Kingwood
7 p. m. روز شنبه در C. E. King HS

Elsik مقابل کلییر لیک
8 بعد از ظهر روز سه شنبه در Hopson Fieldhouse

ازل در مقابل Beaumont وست بروک
7 p. m. دوشنبه در بومانت ایالات HS

انیس در مقابل جرزی ویلیج
7 p. m. دوشنبه در سرو ریج HS

کتی در مقابل بوش
7 p. m. روز شنبه در سالن بزرگ کلمن

هوستون یادبود در مقابل Westbury
7:30 p. m. روز شنبه در دلمار Fieldhouse

خط الراس نقطه مقابل Tompkins
7 p. m. دوشنبه در چرخ زمینه

تابستان کریک در مقابل چنلویو
7 p. m. روز شنبه در کرسبی HS

جورج در مرتع پرورش احشام در مقابل روشن بروک
7:30 p. m. روز شنبه در Dawson HS

Beaumont ایران در مقابل dobie شرکت
6 بعد از ظهر سه شنبه در آرایشگران هیل

Clear Creek مقابل پرلند
7 p. m. روز شنبه در فیلیپس Fieldhouse

کلاس 5A
منطقه سوم

هانتسویل در مقابل والر
7:30 p. m. روز شنبه در اووک ریج HS

A&M تثبیت مقابل تامبال ،
7 p. m. روز شنبه در مونتگمری HS

سایه کریک در مقابل هوستون Austin
6 بعد از ظهر دوشنبه در Butler Fieldhouse

Nederland مقابل گلوستون توپ
7 p. m. روز شنبه در دیر پارک HS

مدیسون در مقابل Manvel
6 بعد از ظهر دوشنبه در Hopson Fieldhouse

تگزاس سیتی مقابل آرایشگران هیل
7 p. m. روز شنبه در لا پورته HS

Paetow مقابل ویلیس
6:30 p. m. دوشنبه در بهار HS

دریاچه کریک در مقابل ماگنولیا
7 p. m. روز شنبه در جنگل HS

کرازبی در مقابل پورت نچز-نخلستان
7 p. m. روز شنبه در گوس کریک یادبود HS

Northside مقابل فاستر
6 بعد از ظهر سه شنبه در Dawson HS

PA یادبود در مقابل فرندزوود
7 p. m. روز شنبه در لی کالج

هایتاور در مقابل Sharpstown
8 بعد از ظهر دوشنبه در Butler Fieldhouse

کلاس 4A
منطقه سوم

لا مارکی در مقابل واشنگتن
5:30 بعد از ظهر روز سه شنبه در Brazoswood HS

Tarkington مقابل اشتوتگارت
6 بعد از ظهر سه شنبه در Kountze HS

شمال جنگل مقابل کلمبیا
TBA

هافمن-Hargrave مقابل Hamshire-Fannett
7 p. m. روز شنبه در شرق اتاق HS

Brazosport مقابل Furr
7 p. m. روز شنبه در Brazoswood HS

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>