‘عملکرد بالا COVID-19 قاتل’: آه محققان ایجاد فیلتر برای گرفتن و کشتن ویروس فورا

دانشگاه هوستون محققان طراحی شده “بگیر و بکش” هوای گرم فیلتر است که می تواند به دام این ویروس مسئول COVID-19 کشتن آن را فورا.

نیکل فوم فیلتر هوا طراحی شده توسط دکتر Zhifeng رن مدیر تگزاس مرکز ابررسانایی در آه. رن با همکاری Monzer Hourani, مدیر عامل شرکت Medistar یک هوستون-پزشکی مبتنی بر املاک و مستغلات شرکت توسعه و دیگر دانشمندان برای طراحی فیلتر. مفهوم اصلی در پشت این فیلتر است که می تواند از بین بردن COVID-19 ایجاد شده توسط Medistar بنیانگذار Monzer Hourani. خود را طراحی منحصر به فرد مشخص در یک مقاله منتشر شده در مواد امروز فیزیک.

زمانی که محققان با انجام آزمایشات در گلوستون آزمایشگاه ملی آنها کشف کردند که 99.8 درصد از رمان کروناویروس که باعث COVID-19 کشته شد به سرعت در عبور تنها از طریق یک فیلتر ساخته شده از تجاری در دسترس نیکل فوم گرم در 392 درجه فارنهایت است.

‘ما شاهد بدترین بدترین’: Houston, پرستار توصیف وضعیت وخیم در ICU خروش

“این فیلتر می تواند مفید باشد در فرودگاه و هواپیما در ساختمان های اداری و مدارس و کشتی های کروز برای جلوگیری از گسترش COVID-19” گفت: رن. “توانایی خود را برای کمک به کنترل گسترش ویروس می تواند بسیار مفید برای جامعه است.” Medistar همچنین امیدوار است به معرفی یک مدل رومیزی قادر به تمیز کردن هوا در یک اتاق کار و کارگر فوری و آرام, او گفت:.

رن اضافه شده که تگزاس مرکز ابررسانایی نزدیک شد Medistar در 31 مارس به عنوان همه گیر شد و در سراسر ایالات متحده برای کمک در توسعه مفهوم یک ویروس به دام انداختن فیلتر هوا.

آه محققان تا به حال مشخص شد که این ویروس می تواند باقی می ماند در هوا حدود سه ساعت است. Medistar می دانستم که این ویروس نمی تواند زنده ماندن درجه حرارت حدود 158 درجه فارنهایت بنابراین همکاری محققان با استفاده از یک گرم فیلتر. ساخت فیلتر حرارت و گرمی حدود 200 سانتیگراد آنها قادر به کشتن ویروس تقریبا بلافاصله.

COVID-19 سویه: چه بیشتر مسری COVID-19 گونه معنی هوستون ؟ بالا, دکتر, وزن در

یک نمونه اولیه بود و سپس طراحی شده توسط یک محلی کارگاه و اولین آزمایش در رن آزمایشگاه برای ارتباط بین ولتاژ/جریان و درجه حرارت. از آن پس رفت و به گلوستون آزمایشگاه برای آزمایش توانایی خود را برای کشتن ویروس. رن گفت: آن را برآورده الزامات مورد نیاز برای معمولی حرارت, تهویه و تهویه مطبوع.

دکتر گرت پوست Medistar که همکاری در فیلتر را طراحی و توصیه می کند از یک مرحله به مرحله رول از دستگاه “ابتدا با اولویت بالا سالن که در آن کارگران ضروری هستند در معرض خطر بالا از قرار گرفتن در معرض (به خصوص مدارس و بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان و همچنین حمل و نقل عمومی اطراف مانند هواپیما).”

“این در واقع یک عملکرد بالا COVID-19 قاتل” پوست گفت. “این است که بی خطر و موثر است. ما می خواهیم به رول این از تگزاس برای اولین بار و شروع به استقرار آنها در مدارس و خانه های سالمندان ” پوست گفت. “این واحد می تواند مستقر در 60 روز است.”

پوست امیدوار است که این نوآورانه فیلتر خواهد شد توجه دولت و رهبران ملی.

“آن را فراهم می کند اضافی احساس امنیت دانستن است که ما کودکان و افراد مسن محافظت” پوست گفت. ما نیاز به رهبران ما به مرحله و ایجاد خصوصی و مشارکت عمومی برای دریافت این محصول به مدارس و محافظت از فرزندان ما است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>