سرمایه گذاری غرب که در سراسر گستره وسیعی از من-10 سر راست به ماراتن شما تلو تلو خوردن بر روی یکی از تگزاس واقعی, مخفی در هتل, سنگهای گیج هتل. رانندگی دور این قطعات مسافران هستند awed by the گسترده فضاهای باز آسمان آبی عمیق و زیبایی اولیه تگزاس بالا کویر زیبایی.

ناهموار تگزاس mountainscape اطراف گیج هتل دارای یک راه و رسم مردمی تمام راه را از هوستون به یک درایو بیشتر و در نمایش خیره کننده در پای کوه شیشه ای. حقیقت گفته شود, این واحه کوچک است به اندازه کافی به شما می خواهید به “اقامت طلسم” در این کویر ،

ساخته شده در سال 1927 با اشاره El Paso, معمار, هنری Trost 45-اتاق گیج هتل ارائه می دهد گذاشته پشت لوکس عبور با وست تگزاس جذابیت. این هتل در نظر گرفته شده است یک مثال بسیار زیبا از ماموریت و اسپانیایی-طراحی سبک. Conde Nast مسافر هنگامی که برجسته گیج Hotel No. 1 هتل در تگزاس برای آن کابوی شیک و لوکس معتبر اقامت. پس از این هتل بازسازی در اواخر دهه هفتاد توسط نفت و گاز سرمایه, J. P. Bryan هتل جدید پیدا کرده شکوفایی.

هیپ هتل در شرق تگزاس: Austin شناخته شده است سرد هتل ها اما Nagodoches’ فردنیا یک گوهر پنهان

قدم زدن به گیج حیاط هتل و بازدید کنندگان را کشف 45-منحصر به فرد منصوب اتاق و casitas, احاطه شده توسط یک 27 هکتار بومی سرزمین گیج باغ. اگر شما نیاز به استراحت و شارژ, the hotel features a full-service spa ارائه خدمات منحصر به فرد از جمله یک اسپرسو گل, درمان ماساژ سنگ گرم و اکالیپتوس اتاق بخار.

هتل 12-Gage رستوران مهمان را نگه می دارد به آینده را با خود craveworthy’ مرغ-استیک سرخ شده. شناخته شده به عنوان بالا وست تگزاس آبیاری سوراخ گیج سفید بوفالو نوار در خدمت چه بوده است به نام “بهترین مارگاریتا در تگزاس” توسط Saveur Magazine.

در HoustonChronicle.com:, شهرستان هریس می پردازد $11.5 M برای Raveneaux باشگاه های کشور

تاریخ غنی از ماراتن نازل شده است در Gage هتل تاریخچه نقاط عطف. کاپیتان انگلیس E. شپرد تاسیس شهر ماراتن در سال 1882 پس از او با اشاره به شهر شباهت قابل توجه به ماراتن, یونان. یک بخش ضروری از این هتل به نام کاپیتان شپرد خانه. آن’ کلاسیک به سبک استعماری ساختمان ویژگی های پنج اتاق خواب بزرگ و دو اتاق خانه حمل.

در گرو هتل است که پس از گله دار, Alfred Gage که در سمت چپ خانه اش در ورمونت در سن 18 سالگی در سال 1878 به اعتصاب خود در تگزاس است. پس از چند دهه از زمان در ماراتن گیج موفق به ساخت یک دام داری امپراتوری بیش از 500 ، 000 هکتار است. پس از ماراتن نمی ارائه هر گونه مسکن در آن زمان گیج تصمیم به ساخت گیج هتل برای استفاده به عنوان پایه ای برای خود دام عملیات.

گیج شنود گذاشته Trost به طراحی خود هتل tucked دور در کوه شیشه ای. Trost نیز طراحی شده Marfa مشهور “ال Paisano هتل’ که تبدیل به مرکزی برای خدمه از سال 1956 فیلم “غول”.

alison.medley@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im