هیدلگو سفارشات شهرستان هریس کسب و کار به نیاز مشتریان پوشیدن ماسک به عنوان COVID-19 مورد افزایش

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو صادر کرده است سفارش الزامی است که کسب و کار در شهرستان باید نیاز مشتریان پوشیدن ماسک به سرعت گسترش رمان coronavirus. منظور می رود به اثر چهار شنبه, ژوئن 22.

کارکنان و مشتریان بیش از 10 سالگی باید پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش اقامت 6 فوت جدا از سایر مشتریان و کارکنان و نمی تواند وارد یک کسب و کار اگر آنها احساس بد.

“هر کسب و کار است هیچ باد و بدون کفش بدون سرویس سیاست” هیدلگو گفت. “ایده این است که این را به عنوان یک” هیچ باد و بدون کفش بدون ماسک, بدون سرویس سیاست.”

هوستون CORONAVIRUS به روز رسانی: آنچه شما باید بدانید

کسب و کار و نه مطابق با سفارش دریافت خواهد کرد $1,000 خوب در نقض. افراد نمی توان جریمه شد.

هیچ جریمه صادر خواهد شد و پنج روز پس از سفارش به اثر می رود. منظور منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئن.

معافیت به ترتیب عبارتند از: در حالی که غذا خوردن یا نوشیدن چیزی ارائه شده توسط کسب و کار هنگامی که در یک کسب و کار است که نیاز به نظارت امنیتی (مانند بانک ها) زمانی که ورزش در خارج از منزل در حالی که پمپاژ گاز و یا زمانی که یک ماسک را مطرح ذهنی بیشتر و یا سلامت جسمی خطر است.

شهرستان هریس دیده است یک افزایش در COVID-19 موارد پس از روز یادبود.

هیدلگو گفت: فضا وجود دارد در بيمارستان و مرگ و مير است و هنوز هم کم در هوستون اما تشویق جامعه هوشیار باشند.

“روشن می شود فقط به دلیل وجود یک تخت برای شما در حال حاضر به این معنی نیست که ما می خواهیم به شما وجود دارد” هیدلگو گفت.

هیدلگو اولین صادر ماسک سفارش در ماه آوریل که انجام شده خوب تا 1000 $برای متخلفان اما رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت ممنوع شهرها و استان ها از مجازات ساکنان نه با پوشیدن ماسک به زودی پس از. او تایید Bexar County, ماسک منظور در اوایل این هفته به عنوان آن را در امر کسب و کار و نه از افراد.

“دولت نمی تواند نیاز افراد را به پوشیدن ماسک” ابوت گفت. “اما طبق برنامه های محلی می تواند نیاز به فروشگاه و کسب و کار نیاز به ماسک.”

در HoustonChronicle.com: ‘آن را تضمین شده’ این coronavirus نمی خواهد آخرین برای آلوده کردن انسان, کارشناس می گوید:

شهردار سیلوستر ترنر حمایت خود را برای سفارش و تشویق کسب و کار و مشتریان به دنبال آن است.

“این ویروس هر روز ما یادآوری است که آن است که هنوز هم در اینجا” ترنر گفت. “و اگر شما درمان آن را مانند آن را نه در اینجا اعداد در حال رفتن به برای خود صحبت می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>