هیدلگو اعلام مرحله چهارم در کاهش برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد هوستون اقتصاد

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو روز جمعه اعلام کرد یک چهارم گام برای کاهش طرح او پرده برداری کرد در اوایل این هفته برای کمک به بازگشایی و راه اندازی مجدد هوستون اقتصاد است.

کاهش طرح اعلام کرد در اوایل این هفته خواستار گسترش, تست, تماس, ردیابی, و گزینه های درمان. مرحله چهارم جمعه اعلام کرد آنچه هیدلگو به نام چهارم “T”, است که کار گروهی از ساکنان به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله سایش پوشش صورت و هوشیار باقی می ماند از این ویروس وجود رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تصمیم به لغو اقامت در خانه نظم و بازگشایی برخی از کسب و کار.

“ما نمی توانیم چشم پوشی از آنچه که حق در اطراف گوشه” هیدلگو گفت: ممکن است ظهور مجدد این ویروس. “برخی امروز به عنوان یک روز جشن…پیام من به آنها این است که نه خیلی سریع.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تگزاس بزرگ دوباره باز می آید با چشم انداز مثبت در موارد

جمعه, علائم روز اول دو مرحله ای برنامه ریزی از ابوت به بازگشایی دولت است. هیدلگو گفت: در گذشته در کنفرانس مطبوعاتی که با وجود تمایل خود را برای بازگشایی اقتصاد ابوت غیر منتظره جدول زمانی بسیار زودتر از او تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای شهرستان هریس را حدود 5 میلیون نفر.

“بازگشایی معنا نیست که ماموریت انجام این معنا نیست که این ویروس از بین می رود” هیدلگو گفت.

دکتر اسماعیل پرسا مدیر عامل شرکت هریس نظام سلامت گفت: در این کنفرانس که در حالی که منطقه هوستون موفق به تا حدودی صاف منحنی کار برای غلبه بر ویروس “به مراتب بیش از.”

“ما در حال ادامه برای دیدن موارد جدید CVOVID19 در سراسر منطقه ما…مردم همچنان ادامه دارد به مرگ از این بیماری همه گیر” پرسا گفت.

به عنوان از آوریل 30 تعداد کل COVID-19 مورد افزایش یافته است به 29,870 مارک دوم بالاترین تنها روز افزایش با توجه به هوستون کرونیکل اطلاعات تیم. هوستون منطقه شهرستان افزایش یافته بود به 9,230 با 185 مرگ و میر.

مطابق با مرحله چهارم به هیدلگو این طرح پرسا توصیه ساکنان به ادامه ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است عمل معصوم بهداشت و به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله.

دکتر Umair شاه, مدیر اجرایی, برای, شهرستان هریس, بهداشت عمومی اضافه شده است که جزء یکی دیگر از شهرستان کار تیمی با رویکرد است که برای ساکنان به ماندن آگاه از مردم آنها در حال تعامل با آنها به عنوان سرمایه گذاری به جامعه در تلاش برای کمک به دانشمندان و پزشکی کارگران با تماس با ردیابی در مورد آنها قرارداد ویروس.

“اگر شما به یاد داشته باشید که باعث می شود کار ما بسیار دشوار” شاه گفت. “که واقعا کمک می کند تا همه ما در یک وضعیت…اگر شما در حال آزمایش مثبت است.”

هیدلگو گفت: او را چاپ مجدد سفارش دیگر در رابطه با ابوت اجرایی دستور و با دادستان کل روشن است که کسب و کار مجاز به بازگشایی شده است.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>