وقفه دارای جوانب مثبت و منفی برای کینی ، کریک در سال اول مربی بیس بال

برای پدر و مادر جدید Kristopher و الهام کارول مکث طبیعی و مشغول زندگی در اجرا ایجاد کرده است ،

Kristopher سر مربی بیس بال در کینی ، نهر و الهام است دستیار مربی تیم سافت بال در ازل. اما به جای رفتن به دانشگاه مربوطه هر روز برای کلاس شیوه ها و بازی ها coronavirus همه گیر و نیاز به ماندن در خانه است و با توجه به این زن و شوهر یک فرصت برای دیدن فرزند نوزاد خود رشد بیشتر از نزدیک.

Kristopher جونیور یا K. J. است که نزدیک به شش ماه است و صرف یک چیز بی ارزش مقدار زمان با مادر و پدر خود را در طول چهار هفته گذشته در حالی که جهان خارج در ادامه به جعل از طریق.

“این واقعا خوب” کریستفور کارول گفت. “این سخت است برای قرار دادن به کلمات چون من همیشه می خواستم به یک پدر است. خدا برکت ما با فوق العاده سالم نوزاد با یک سر بزرگ. من دوست دارم هر لحظه از آن است. هر بار که من به او نگاه او با من است. بدیهی است که نام او K. J. برای Kristopher جونیور و او یک تصویر آینه از خودم. بیدار شدن از خواب و هر روز صبح و دیدن او واقعا خوب است.”

کارول پیشنهاد شد به سر مربی پلنگ در تابستان گذشته پس از مربی قبلی Kyle Tidwell پایین پا. بودن در آن موقعیت یک رویا بوده است متوجه شد.

به عنوان پدر و مادر جدید از روال عادی بیشتر بود با هم به عنوان یک خانواده در صبح و شب. که فقط در غیر روز بازی اما. این برنامه به طور معمول بیشتر گیج کننده زمانی که زن و شوهر را تیم های مربوطه در عمل است.

“این یک برکت و رحمت و من فوق العاده را شکر” کارول گفت. “آره من ناراحت است که من نه در مدرسه و من نه مربیگری. فصل بهار است یک زمان سخت برای ما (برنامه عاقلانه).”

این روزها Carrolls با بهره گیری از صبح بعد از ظهر و شب با پسر خود – معرفی او به اسباب بازی های جدید و آوردن او را در خارج از زمانی که آب و هوا و حکم آن.

“ما بیرون بروید و ما با قرار دادن یک پتو و او فقط می گذارد وجود دارد” کارول گفت. “دیدن او رشد در یک ماه – آن بوده است دیوانه است.”

مانند بسیاری از مردم دیگر در سراسر جهان Carrolls احساس برخی از استرس و اضطراب است که با نگه داشتن هر کس سالم در طول این شیوع بی سابقه.

“این بسیار با ارزش است اما آن را بسیار ترسناک در همان زمان به عنوان یک پدر و مادر جدید” کارول گفت. “من نمی خواهم برای رفتن در هر نقطه. بیش از هر چیز ما فقط او را در حیاط جلو و سپس او را داخل.”

بهار ورزش های نجومی است که هنوز هم در برزخ برای دانشگاه Interscholastic لیگ مدارس مانند کینی ، نهر. اولین پلنگ می تواند بازگشت به مدرسه و فعالیت های است که ممکن است 4.

پلنگ بازی اول خود منطقه 20-5A بازی در مارس 10 برابر تامبال و قرار شد به بازی جنگل مسیحی آکادمی چهار روز بعد قبل از صحنه های ورزشی خود را آغاز کرد تعلیق نامحدود.

“این بسیار روده غم انگیز برای من” کارول گفت. “من احساس بد برای کودکان و نوجوانان. من واقعا می تواند شروع به دیدن چه مقدار از آنها خریداری شده و در حال آمدن به تمرین هر روز و حلق آویز کردن با ما به عنوان کارکنان مربیگری. این فقط چیزی متفاوت با این که من سال اول. من واقعا می خواستم برای پیاده سازی است که کسانی که بچه ها را دوست داشت که در خارج وجود دارد و دوست حلق آویز کردن با یکدیگر.”

کارول بود که دستیار مربی برای چهار سال شده بود در قالب برنامه های خود را از تابستان گذشته و اجرا و شعار “CAD” — شخصیت و پاسخگویی و انضباط.

“در فصل تابستان و در پاییز و بچه ها واقعا یک کار خوب از خرید به فلسفه و شعار که من ساخته” کارول گفت. “برادر بزرگتر من ایجاد لوگو و آرم برای من. هنگامی که من کردم که به جای قرار دادن آن را می دهد بچه ها یک پایه و اساس. آن چیزی است که به تلاش برای. آن زمان در حالی که برای بچه ها واقعا درک کنند.”

کارول بود قادر به گرفتن یک دستیار برای اولین بار با یک ثروت از دانش و تجربه در چاد Perschbacher. که مجموعه ای از برنامه در مسیر درست نیز هست.

“من خوش شانس است که من دستیار اول بود سر مربی در ایلینوی” کارول گفت. “این نوع از خواب چیزی. من او را در سراسر خیابان در دبیرستان و او بود بیش از شاد به دستیار من. من فراتر از نشئه به انتخاب خود مغز و یادگیری برخی از چیزهایی که با او در حال سابق سر مربی. من فوق العاده هیجان زده است.”

همراه با دستیار مربیان Leldon همیلتون و برنت ماکسول, کارول نیز آورده داوطلب دستیار در فارست زمین به یک پایه محکم.

“تجمع در زمان کمی” کارول گفت. “ما تا به حال مشکلات با میدان بیس بال و آن را به معنای واقعی کلمه آماده روز قبل از فايلهاي. ما رو زمین دوباره انجام می شود از این منطقه است. آن بود که بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در یک بار.”

کینی ، نهر به ارمغان آورد برخی از تجربه به ویژه در ارشد infielder ایساک کانتو و ارشد پارچ/گیر نیک ریچاردز. اما این تیم خیلی خام است.

“ما زن و شوهر اول مسابقات — فروتن مسابقات و اولین زن و شوهر بازی — آن را آسان برای دیدن که ما تا به حال برخی از استعداد” کارول گفت. “اما شما می توانید بگویید این تجربه واقعا کم است. وجود دارد بسیاری از سالمندان وجود دارد با برخی از juniors. ما قطعا رو به بهره برداری زود و من از ترس به می گویند که.”

فقط قبل از وقفه کارول دستور مچبند که به یاد بازیکن خود را به فداکارانه در این سفر است.

“آنها آن را در زمان به عنوان یک چالش واقعا فشار خود را تمرین و یکدیگر را پاسخگو نگه دارید در بازی” کارول گفت. “بزرگ ترین چیزی که ما در مورد صحبت شد فارغ از خود بودن.”

زمانی که فصل متوقف شد, این پلنگ شد 3-6 کلی از دست داده و خود را برای اولین بار در منطقه بازی به تامبال. فصل متوقف شد هنگامی که کارول احساس خود را با تیم شروع شد به نشانه مثبت است.

“شما می توانید ببینید کسانی که کوچک لامپ رفتن با کسانی که کودکان و نوجوانان” کارول گفت. “شما می توانید ببینید آنها در نهایت شروع به نوبه خود صفحه. برای من صحبت کردن به من کمک ما هیجان زده برای رفتن.”

با مدرسه و آموزش آنلاین در Carroll شده است نگه داشتن در تماس با تیم اول دانشگاه یا دانشکده و تاریخ و بازیکنان تیم اول دانشگاه یا دانشکده. هر دو برنامه دریافت روزانه برنامه تمرین است که می تواند شامل وزن اگر آنها در دسترس هستند و یا استفاده از وزن بدن است.

کارول پست موارد بر بوم آنلاین آموزش منابع برای بازیکنان به کار و در دسترس است به مشورت با آنها در آموزش. برخی از بازیکنان خود را ارسال ویدئوها از نوسان تکنیک برای مثال و کارول شده است ساخت خود فیلم های آموزش و ارسال آنها را.

کارول نیز تلاش برای ترویج بازیکنان خود را به کالج ها با استفاده از رسانه های اجتماعی با کنار هم قرار دادن نماد بسته است.

با آینده در سوال از نظر مدرسه و فصل بیس بال, Carroll, تلاش می کند به یک صدایی هیئت مدیره برای بازیکنان خود می شود و به عنوان کسی که مراقبت در مورد آنها.

“فقط پیدا کردن یک راه برای بهتر پیدا کردن یک راه برای خوش بینی در مورد وضعیت” کارول گفت: از روال پیام. “نود درصد از آنها به خوبی برای رفتن با آن را دارند و خوش بین است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>