NASHVILLE—با کمتر از سه هفته تا تنسی اولیه ریاست جمهوری سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ بازگشت به نشویل چهارشنبه به دنبال انرژی محلی به تصریح خود قمار بزرگ برای سوپر شنبه متحده است.

ارائه خود را به عنوان یک وحدت ائتلاف ساختمان خود ساخته تاجر بلومبرگ یک بار دیگر استدلال او گزینه جایگزین به میدان دموکراتیک نامزدها به دنبال حزب خود را نامزد.

“من همکار دموکرات در این مسابقه همه مردم خوب,” او گفت: تعهد به حمایت از هر کس که برنده این حزب نامزدی. “این انتخابات خیلی مهم است برای ما به دیدن این نوع از اختلافات ما در سال 2016.”

او در طول حدود 12 دقیقه سخنرانی بلومبرگ فلفلی در چندین منابع محلی از جمله ذکر Goo Goo خوشه و مرغ در حالی که ساخت زمین خود را به مخاطبان در حدود 1100 مردم.

جمعیت چند برجسته برجسته سابق و فعلی منتخب تنسی مقامات از جمله مترو معاون شهردار جیم Shulman, جنایی, منشی دادگاه Howard Gentry, دولت حزب دموکرات صندلی مریم مانچینی مظنونان حمله به دانشگاه لندن لامار و آنتونیو پارکینسون و خانه سابق رهبر اقلیت کریگ Fitzhugh و سابق نشویل شهردار کارل دین.

Fitzhugh و دین که زد در برابر یک دیگر در سال 2018 دموکرات فرمانداری اولیه ایستاده بود پا از هم جدا به عنوان بلومبرگ صحبت کرد.

بلومبرگ آخرین بازدید که همراه با یک توقف در چاتانوگا در روز قبل از آن یک روز پس از مقدماتی نیوهمپشایر و دو روز پس از انتشار یک کلیپ صوتی شامل اظهارات بحث برانگیز او در سال 2015 مورد بحث توقف و frisk سیاست.

“نود و پنج درصد از قتل خود را, قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. او گفت:” در طول اسپن موسسه رویداد. “شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است.”

قبل از راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری, Bloomberg عذرخواهی کرد برای متوقف کردن و frisk سیاست که به طور نامتناسبی تحت تاثیر آمریکایی های آفریقایی تبار.

در مواجهه با این اظهارات که دیگر نامزدها باید ضبط در بلومبرگ عنوان آنها گفتن Tennessean قبل از او در زمان این مرحله در Rocketown آنها “خارج از کاف” و “بی نزاکت.”

“من فکر می کنم بسیاری از آنها را به تماشای من در طول سال و من می دانم ارزش های واقعی,” او گفت:, و اضافه کرد رای دهندگان باید یک نگاهی به تجربه خود را در حالی که حاکم به “تصمیم می گیرید که آیا یا نه که واقعی من.”

در طول سخنرانی خود بلومبرگ اشاره کرد او غیر متعارف کمپین که به او گرفته شده است به 60 شهرستانها در 25 متحده بیش از 11 هفته.

“دیگر نامزدها آنها صرف تمام وقت خود را در یک زن و شوهر از ایالات متحده است که من می خواستم را وارد کنید اما من خیلی دیر آمد برای رفتن وجود دارد,” او گفت:.

مانند زمانی که او برای اولین بار آمد به نشویل در ماه دسامبر بلومبرگ به طور خلاصه وقفه در سخنرانی خود توسط معترضی که فریاد می زدند: شهردار سابق تا به حال ترس و وحشت درونی جوانان شهرستان.

مخاطبان به سرعت غرق کردن معترضان با شعار “مایک” اجازه می دهد بلومبرگ به ادامه. “من فقط می خواهم برای تشکر از او را برای من احساس می کنم مثل من در خانه بود,” او گفت:.

به جای ذکر هر یک از خود را دموکراتیک مخالفان با نام, عصر ایران بیشتر متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن و او اعلام کرد که ترس از نامزدی خود را.

“من می خواهم به بسیار روشن در مورد اینکه چرا من اینجا هستم تا در این مسابقه,” او گفت:. “من در حال اجرا به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بلومبرگ استدلال او به نمایندگی از یک نامزد با قابل اجرا عقل سلیم راه حل بود که بي پروا به رئیس جمهور.

“او برای رفتن به قلدر من و من نمی خواهد اجازه دهید او را قلدر شما هم گفت:” مهر.

به طور کلی, عصر ایران متمرکز بر خود اعتبار به تلاش برای متقاعد کردن هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه رای دهندگان. وی کار خود را در آموزش و پرورش تغییر آب و هوا و تفنگ ایمنی در حالی که تعهد به ساخت در قانون مراقبت مقرون به صرفه رفع این کشور مهاجرت سیستم و ایجاد شغل.

“من را یک انتخاب متفاوت و یک نوع متفاوت از, رهبری,” او گفت:. “من نیاز به کمک شما من نیاز به حمایت شما و من و شما نیاز دارند رای می دهند.”

فراتر از سخنان خود با بلومبرگ گفت: Tennessean او در حال آماده سازی برای شرکت در مناظره با خواندن و تماشای رقبای خود قبلی حضور در صحنه است.

پرسید: اگر او آماده است برای رفتن در این حمله که دیگران انجام داده اند در بحث او گفت: “کار من این است که برای توضیح آنچه که من انجام خواهد داد و در پاسخ به این سوال و من شما را ترک سوء قصد به دیگران است.”

رسیدن به Joel ایبرت در jebert@tennessean.com یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im