“او در پاسخ به این سوال.’ مغلوب ساختن پیشی جستن وقفه زمانی که خبرنگار می پرسد Fauci در مورد هیدروکسی کلروکین

واشنگتن – یک سوال خبرنگار در مورد هیدروکسی کلروکین منجر به کج خلق لحظه در روز یکشنبه کاخ سفید جلسه.

Anthony Fauci خواسته شد تا افکار خود را بر روی اثر ضد مالاریا دارو در درمان coronavirus بیماران رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از قطع مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می تواند پاسخ دهد.

“او در پاسخ به این سوال 15 بار گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن است که تا به حال بسیاری از کنفرانس خبری touting دارو بالقوه است.

پیش از آن در روز Fauci آیا پاسخ یک سوال در مورد هیدروکسی کلروکین زمانی که او در CBS “چهره ملت است.”

“داده ها هستند, واقعا, فقط, در, بهترین, مطرح,” او گفت:. “شده اند وجود دارد موارد که نشان می دهد ممکن است وجود داشته باشد یک اثر و دیگران وجود دارد را نشان می دهد هیچ اثر. بنابراین من فکر می کنم از نظر علم من فکر نمی کنم ما می تواند قطعی می گویند کار می کند.”

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما مرگ و میر در نزدیکی 10K جلوتر از سخت ترین و غم انگیزترین هفته’

عقاید مختلف نیست ،

Fauci و کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو در یک بحث گرم روز شنبه بیش از هیدروکسی کلروکین با توجه به Axios و نیویورک تایمز.

به گزارش ناوارو در آورده مطالعات از محاکمه در خارج از کشور است که نشان می دهد مواد مخدر است که اغلب مورد استفاده برای درمان مالاریا مشغول به کار بود به مبارزه با کروناویروس.

Fauci داشت که هنوز هم وجود دارد فقط اطلاعات حدیثی که بیشتر مطالعات دقیق باید انجام شود برای دیدن واقعی اثر دارو با توجه به گزارش. با وجود این دو استدلال در مورد این دارو به عنوان یک درمان کاخ سفید coronavirus نیروی کار موافقت کرده است به افزایش عرضه هیدروکسی کلروکین به مناطق.

Fauci همچنین اذعان کرد در مصاحبه ای با مجله ساینس در اواسط ماه مارس که او و مغلوب ساختن پیشی جستن “اختلاف نظر در برخی از چیزهایی که” اما که رئیس جمهور را گوش می دهد و “راه خود را می رود.” Fauci در زمان شده است وجود ندارد و از برخی از این جلسات. زمانی که او حاضر نیست که گاهی اوقات سوخت حدس و گمان در مورد رابطه اش با مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر دو Fauci و تهمت را رد کرد حدس و گمان است که او نمی حضور در برخی از جلسات زیرا آنها در شرایط بد.

علاوه بر این Fauci در حال حاضر جزئیات امنیتی پس از دریافت تهدیدات با توجه به گزارش های رسانه ها. این کارشناس کشیده شده انتقاد از برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن سرسخت متحدان آنلاین که او را متهم به تناقض رئیس جمهور.

از کجا Fauci? دکتر شرایطی است که متوجه شده در کاخ سفید coronavirus توجیهی

با توجه به CDC “وجود دارد هیچ غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید شده مواد مخدر به طور خاص برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.”

FDA وب سایت همچنین دارای یک جواب برای افرادی که از آنها بخواهید اگر آنها باید به کلروکين و یا هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری و یا درمان coronavirus.

“نه” پاسخ FDA پرسش و پاسخ در مورد کوروناویروس می گوید. “هیدروکسی کلروکین و کلروکين در دسترس در ایالات متحده توسط نسخه تنها برای پیشگیری و یا درمان مالاریا و برخی از شرایط التهابی مانند لوپوس. FDA است که با همکاری نزدیک با دیگر سازمان های دولتی و مراکز علمی برای تعیین اینکه آیا کلروکين می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از COVID-19 یا درمان بیماران با خفیف تا متوسط COVID-19.”

می خواهید به صحبت بیشتر در مورد سیاست؟: Join our Facebook group: ‘در سراسر راهرو در سراسر کشور.’

کمک: نیکلاس وو و Deirdre Shesgreen

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>