در اینجا که در آن شما می توانید رایگان COVID-19 تست در هوستون

پس از روز سه شنبه رکورد افزایش بیش از 5000 جدید COVID-19 مورد در تگزاس مقامات بهداشت عمومی در حال اصرار هر کسی که احساس می کند بیمار به لطفا تست شده برای رمان coronavirus.

در شهرستان هریس وجود دارد 23,047 تایید موارد COVID-19 همانطور که از بعد از ظهر سه شنبه با توجه به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی. وجود دارد در حال حاضر چندین, رایگان coronavirus تست سایت در منطقه هوستون بیشتر.

هوستون و هریس کانتی:

شهرستان هریس بهداشت عمومی تست سایت

برای همه کسانی که با داشتن مشکل در تنفس دچار تب مداوم چک کنید این سایت برای دیدن اگر شما نیاز به COVID-19 آزمون تماس بگیرید و یا هریس بهداشت بپرسید من پرستار خط در 713.634.1110.

بیش از 50 تست سایت های ذکر شده در شهرستان هریس بهداشت عمومی سایت علاوه بر ثبت نام برای تست. برای اطلاعات بیشتر در مورد این فرد تست سایت های نزدیک به شما لطفا دسترسی به این لیست اینجا.

هوستون در بخش بهداشت و درمان

اگر شما در حال تجربه COVID-19 علائم تماس با این COVID-19 مرکز تماس در 832-393-4220 بین 9 صبح تا 7 بعد از ظهر برای دریافت یک کد شناسایی منحصر به فرد و دستورالعمل که در آن به رفتن برای تست و همچنین به عنوان چگونه برای به دست آوردن خود را نتایج آزمون.

Houstonians نیز بازدید کنید HoustonEmergency.org/covid19 برای به روز رسانی اطلاعات در مورد محلی خطر روال محافظ اقدامات سوالات متداول, ارتباط, منابع, شایعه کنترل و راهنمایی آمادگی اضطراری.

تست سایت در تگزاس:

تگزاس وزارت بهداشت و خدمات انسانی است و ایجاد نقشه های تعاملی برای کمک به Texans اتصال با کروناویروس تست سایت های نزدیک به آنها را. وجود دارد بیش از 400 تست سایت در سراسر کشور. برای دسترسی به این نقشه های تعاملی برای تست مکان در نزدیکی شما اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>