در اینجا چیزی است که نگه داشتن میشیگان اتحادیه حمایت از یک نامزد ریاست جمهوری

واشنگتن — یک بار میدان بزرگ دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور ممکن است یک استدلال برای سازماندهی کار برای کمک به کاربران تصمیم بگیرید که به عقب در میان آنها اما عمده ترین اتحادیه های کارگری به نظر می رسد صرف نظر کردن از تاییدیه پیش از میشیگان شنبه اولیه.

ممکن است یک حرکت مخاطره آمیز.

نه coalescing پشت یک نامزد آن را به طور بالقوه باعث افزایش احتمال که به طور کلی اتحادیه رای تقسیم خواهد شد. که می تواند کمک به بهداشت ، برنی ساندرز یک بار رهبر ملی نمایندگان که همچنین برنده میشیگان در سال 2016 امن نامزدی هر چند برخی از آنها شک و تردید از خود استقلال و حمایت از یک طرح برای ایجاد یک دولت طرح بهداشتی و پایان طرح بهره مند شوند برای سودا توسط اتحادیه های کارگری.

و با وجود طولانی سوال که آیا Sanders, اعتراف دموکراتیک سوسیالیستی است که دموکرات ها’ بهترین فرصت از ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ویژه در میان طبقه کارگر رای دهندگان در ایالت میشیگان و در سراسر صنعتی میانه با اتحادیه خانوار روند بیشتر به سمت تهمت و پوپولیستی ضد قرارداد تجارت پیام در انتخابات است.

چهار سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت بیشتری از اتحادیه خانوار در سراسر کشور از میت رامنی در سال 2012 به نامزد دموکرات هیلاری کلینتون را پایه. در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین, ایالات متحده مسئول بیشتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کلینتون دیدم پشتیبانی به اندازه 15 درصد پایین تر از آن تا به حال شده است برای رئیس جمهور باراک اوباما چهار سال قبل است.

‘می توانید هر یک از آنها را برای اعطا’: دیدار با نوسان کلید-دولت رای دهندگان که می تواند تصمیم می گیرید اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را مجددا انتخاب

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی در همین حال بود تا در همه جا. در سراسر کشور حمایت خود را در میان اتحادیه خانوار آمار 42 درصد با توجه به نظر سنجی در مقایسه با رامنی 39 درصد در سال 2012.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به رفتن پس از بلوک حتی بیشتر از این سال با این استدلال که renegotiated معاملات تجاری خوب برای کار با برخی از رهبران در توافق است. اما بسیاری استدلال می کنند که سیاست های دیگر مانند نصب محافظه کار فکر قضات که در برابر حکومت کارگری جمع آوری هزینه از nonmembers و عبور از کاهش مالیات مطلوب تر به شرکت ها و افراد ثروتمند از طبقه کارگر و مردم ارائه فرصت را به اتحادیه رای دهندگان به دموکرات برابر شده است.

در حالی که ممکن است استدلال می کنند برای یک مداخله زود هنگام توسط کارگران سازمان یافته در این سال آن را نه محقق.

از همه کاندیداهای سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن تنها دریافت کرده اند قابل توجه تاییدیه از کار با حمایت بین المللی اخوان الکتریکی کارگران ادغام حمل و نقل اتحادیه و برخی از دیگران است.

ساندرز در ضمن موفق به کسب تاییدیه از بیشتر به صورت محلی بر اساس اتحادیه های کارگری مانند آمریکا فدراسیون کارکنان دولت محلی 704 به نمایندگی از حدود 1000 کارگر از جمله کسانی که در میشیگان. در ضمن بایدن ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن که پس از ترک, نژاد, به اشتراک گذاری یک فرد حمایت از فدراسیون معلمان آمریکا بزرگترین اتحادیه معلمان در کشور است.

سازمان های بزرگ مانند UAW خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی (SEIU) این Teamsters و دیگران باقی مانده اند در حاشیه. و در حالی که آن را غیر معمول نیست برای برخی مانند UAW و Teamsters به نگه کردن تا زمانی که تا حدودی بعد از آن در ابتدایی فصل را تایید, در سال 2016 چند اتحادیه های کارگری در حال حاضر با توجه کلینتون حمایت خود را از این نقطه در مسابقه.

آنها شامل SEIU, آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان (AFSCME) کارگر اتحاد ملی و انجمن آموزش و پرورش این کشور را بزرگترین معلم اتحادیه.

“نکته کلیدی در اینجا این است که کار در حال رفتن به نگه داشتن آن پودر خشک تا زمانی که به آن نیاز دارد به ایجاد یک بیانیه گفت:” اد Sarpolus جانباز ناظر انتخابات با هدف Insyght در لنسینگ. “کار رفتن به می گویند:” چه کسی می تواند ما را در کار با?’ “

در اوایل متحده که عدم هماهنگی میان بزرگ سازمان های کارگری و اعضای خود را پرداخت می شود برای Sanders. در نیوهمشایر خروج سنجی نشان داد ساندرز برنده 30 درصد از اتحادیه خانوار در مقایسه با 23 درصد برای پیت Buttigieg که در آمد دوم و پس از ترک نژاد. در نوادا به شدت اتحادیه دولتی که در آن کار خانواده ها ساخته شده تا نزدیک به یک چهارم از کسانی که caucusing نظر سنجی نشان داد ساندرز برنده 34 درصد به بایدن را 21 درصد است.

ساندرز بود به طوری که حتی پس از قدرتمند آشپزی اتحادیه در نوادا دست از جزوات انتقاد امضای خود را مدیکر برای همه طرح نشان می دهد تلاش برای ایجاد یک سیستم مراقبت های بهداشتی ملی می تواند هزینه آن 60,000 اعضای اتحادیه خود را و مبارزه برای منافع. در پایان این اتحادیه کاهش یافته و به حمایت از نامزد دیگری و ساندرز برنده به آسانی.

بیشتر: در دوران مغلوب ساختن پیشی جستن میشیگان نقشه سیاسی در حال تغییر است. در اینجا چگونه

که می تواند یک درس برای هر اتحادیه است که می خواهد به ماندن در سمت خوبی از اعضای آن از جمله کسانی که در میشیگان.

سابق UAW جمهور باب پادشاه که تایید ساندرز گفت: او معتقد است که یک اشتباه را تایید کلینتون در مارس 2016 — قبل از او presumptive نامزد و اعضای متوجه است که اگر یک طرح جامع سلامت ایجاد شد برای پوشش همه آمریکایی ها بدین معنی است که اتحادیه خود را می تواند زمان بیشتری را صرف چانه زنی دستمزد و بازنشستگی — نه مزایای بیمه.

“من نمی بینیم و از اعضای فعال کار برای کسی دیگر از برنی” پادشاه گفت:.

یک UAW سخنگوی برایان Rothenberg همچنین اشاره کرد که در حالی که این اتحادیه ساخته شده است آن را به یک هدف مذاکره برای قوی مراقبت های بهداشتی این شهر همچنین دارای “سابقه” حمایت از دولت و ارائه طرح برای همه آمریکایی ها است.

خطر این است که اتحادیه ها با تلاش برای سازماندهی اعضای باد می تواند با یک نامزد دموکرات مانند ساندرز — که برخی از صاحب نظران بر این باورند ممکن است یک زمان سخت تر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در شهرک صنعتی میانه.

که می تواند به ویژه در مناطقی مانند Macomb County کمک کرد که تحویل این دولت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 نیز به خطر می اندازند آرا در مکان هایی مانند Oakland County است که رای برای نامزد دموکرات در انتخابات اخیر اما تمایل دارد تا حدودی بیشتر از لحاظ مالی محافظه کار نسبت به برخی مناطق دیگر.

ساندرز شده است ستایش ترقی خواهان و تایید شده توسط برخی از میشیگان چپ متمایل آمار و ارقام از جمله در کنگره ایالات متحده رشیدا Tlaib D-دیترویت اما نیز انتقاد توسط دیگران که می گویند او را مجبور به افزایش مالیات به طور قابل توجهی به پرداخت هزینه برای برنامه های مانند دانشگاه آزاد شهریه و تضمین مراقبت از کودک. هنوز هم دیگران را مورد سوال اظهاراتی مانند “60 دقیقه” که در آن او در ستایش برخی از فیدل کاسترو سیاست در کوبا در حالی که محکوم کردن دیگران است.

“واقعا چپ سیاست ترساندن بسیاری از مردم” گفت: دی McBroom یک دیترویت مشاور سیاسی. “آنها واقعا پیدا کردن آنها باور نکردنی است.”

رهبران کارگری نمی آشکارا بحث در مورد برنامه های تاکتیکی مانند این که آیا آنها خواهد یا نمی خواهد حمایت در یک مسابقه خاص است. اما مشاوران سیاسی و دیگران به کار می گویند آن ظاهر می شود به احتمال زیاد اکثر اتحادیه های کارگری خواهد صبر کنید تا زمانی که یک نامزد است اما تصمیم گرفت.

“آنها می دانند که آنها نیاز به انتخاب یک حرفه ای-کارگر رئیس جمهور. ممکن است که آنها را مجبور به انجام کار کمتر آوردن اعضای خود را در اطراف به یک نامزد” سعید بن Nuckels بود که رسانه های مشاور فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers در سال 2018 پیروزی.

گرفتن چند درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان اتحادیه رای دهندگان در ماه نوامبر گفت: می خواهد تمام آن طول می کشد را به نفع خود.

بایدن بوده است مورد علاقه

McBroom گفت: کمی وجود دارد سوال که نهادی حمایت در میان رهبران اتحادیه به خصوص در میشیگان استراحت با بایدن که شده است یک حرفه ای-نیروی کار در حزب دموکرات برای چند دهه. اما خود را بی دست و پا بحث ظاهر و ضعیف نشان دادن در اوایل متحده — به عنوان به خوبی به عنوان نگرانی که در اوایل تاییدیه برای کلینتون کمک نمی کند در ’16 ناشی از آنها را به تجدید نظر به خصوص که ساندرز صعود است.

“دو سال و نیم پیش بود وجود دارد خیلی افتضاح اتفاق در جنبش کارگری در سراسر بایدن” او گفت:. “که در آن است در حال حاضر من نمی دانم.”

این امکان وجود دارد که ریاست آن به میشیگان اولیه بیشتر شعبههای محلی تایید خواهد شد اما در حال حاضر به نظر می رسد که عمده ترین اتحادیه های کارگری در حال آماده به صبر کنید.

الی روبین رئیس میشیگان برای پرداخت کننده تک, بهداشت و درمان, یک گروه حمایت از حمایت از یک مدیکر برای بیمه تمام برنامه گفت که در حالی که داستان گردش ادعا رهبران اتحادیه ممکن است خصمانه نسبت به برنامه های مانند ساندرز’ که نیروی کار به بیمه های خصوصی هیچ کس فعال لابی برابر آن را در مقابل او.

“این درست است که آنها می گویند هیچ چیزی در مورد آن,” او گفت:. “هنگامی که شما سعی می کنید به تعامل با آنها منزوی.”

روبین گفت که او می داند که به عنوان رهبران کارگری آنها را به “توپ بازی” با مردم به طور فعال در برابر یک سیستم پرداخت. هیئت مدیره برای Blue Cross Blue Shield of Michigan, بزرگترین شرکت بیمه در این ایالت شامل نمایندگان AFL-CIO Teamsters, UAW و میشیگان انجمن آموزش و پرورش, در میان دیگران.

روبین اضافه شده که در تجربه خود رتبه و فایل اعضای “همه در هیئت مدیره” با مدیکر برای همه, با این استثنا که در برخی موارد بازنشستگان نگران است که مراقبت های بهداشتی خود را می تواند تغییر برای بدتر در یک زمان از زندگی آنها می توانید کمی در مورد آن. روبین گفت که او صرف برخی از وقت خود را در تلاش برای کاستن از ترس آن.

“شما می شود جای تعجب که چگونه بسیاری از اتحادیه های کارگران را رویکرد … که من مال تو, زنم و دیگران,’, ” او گفت:. “با اکثریت قریب به اتفاق اعضای اتحادیه (آن را)” من مزایای بزرگ من می خواهم هر کس دیگری به آنها را بیش از حد.’ “

نظر سنجی رنگ نامشخص سطح حمایت

چه رای گیری انجام شده در میشیگان می دهد برخی از شواهد متناقض در مورد که در آن اتحادیه خانواده ها ممکن است سر در اصلی.

در ماه ژانویه یک نظرسنجی انجام شده برای دیترویت منطقه ای مجلسی از رأی دهندگان میشیگان دریافتند که تنها 13 درصد از اتحادیه خانوار تک پرداخت کننده مدیکر برای همه برنامه در مقایسه با 23 درصد ترجیح داده که اصلاح قانون مراقبت مقرون به صرفه و 43% که پشتیبانی مدیکر گزینه است.

بیشتر: چگونه دموکراتیک نامزدان ریاست جمهوری می خواهند به مراقبت های بهداشتی خود را تغییر دهید

که برای نظرسنجی 183 اتحادیه خانواده ها تماس گرفته شد به این معنی که حاشیه خطا خواهد بود به مراتب بیشتر از به اضافه یا منهای 4 درصد برای کل نظرسنجی و نمونه آن از 600 رای دهندگان به طور کلی. اما از آن است که به طور بالقوه نشان دهنده که در آن بسیاری از اتحادیه های خانواده ها ایستاده و نزدیک به 50 درصد مخالف ایده های خود را بیمه بهداشت و درمان در مقایسه با 37 درصد که به گفته آنها می تواند با حمایت از آن به منظور دریافت مدیکر برای همه است.

جاناتان Chapman, 32, جدید, بوستون, Mich., سابق UAW عضو است که دوستان و خانواده که هنوز هم بخشی از کار سازمان. خود توصیف مستقل او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن چهار سال پیش و قصد دارد در انتخابات پارلمانی مارس 10 دموکراتیک اولیه هر چند او نمی دانند که برای چه کسی است.

“من می تواند حمایت از نسیم او گفت:” اما افزود که او قصد دارد به رای گیری دوباره برای مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر مگر اینکه “کسی که در مجموع محوری از سیاست.”

اما این نوع از شک و تردید لزوما اتصال خود را به ساندرز به طور کلی به عنوان یک نظرسنجی که توسط دانشگاه ویسکانسین-مدیسون انتخابات مرکز تحقیقات او نشان داد که پیشرو در این زمینه در میشیگان با 25% پشتیبانی در مقایسه با 16 درصد بایدن و 13 درصد برای وارن و مایک بلومبرگ که پس از کاهش یافته است. دهندگان این نظرسنجی گفت: در حالی که نمونه ای از اتحادیه خانواده های بیش از حد کوچک بود به گزارش ساندرز برگزار لبه در میان آنها است.

هیچ کس نباید فکر می کنم که سازمان کار و یا بسیاری از مردم درگیر در آن نیست بخشی از مبارزه برای مدیکر برای همه, هر دو. با یک نگاه به اسامی هیئت مشاوران برای این کار کمپین برای تک پرداخت کننده یک گروه حمایت نشان می دهد نام از اتحادیه های محلی در سراسر ایالات متحده

علامت Dudzic گروه هماهنگ کننده ملی گفت: او صحبت کرده است در برخی از 200 اتحادیه تالارهای بیش از پنج سال گذشته و “کارگران واقعا این.”

“من فکر می کنم مردم نمی خواهید به دادن پول آنها را در منافع خود است و ما در حال رفتن به مبارزه برای آن (به پشت به آنها دستمزد و حقوق بازنشستگی),” او گفت:.

مهم نیست که جهت اتحادیه های کارگری حرکت در حال انتظار آن را از نزدیک تماشا کردند. مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ایجاد یک قوی بازی دوباره برای رتبه بندی-و-فایل در میشیگان و صنعتی میانه.

در سال گذشته Nate نقره در FiveThirtyEight.com یک تجزیه و تحلیل آماری سایت اشاره کرد که با توجه به همکاری کنگره انتخابات مطالعه یک بررسی انجام داده و هر سال تغییرات در اتحادیه رای دهندگان از باراک اوباما در سال 2012 به ناروا در سال 2016 در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین بودند بزرگتر از مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه پیروزی در این کشورها است.

دولت Rep. برایان سالمند D-Bay شهرستان به مدت طولانی کار کرده و با کارگری در یک اقتصادی مبارزه منطقه ای که به طور سنتی دموکرات اما بدبختانه به ناروا در سال 2016. او تایید کرده است, بایدن, اما او احساس می کند که اگر ساندرز می شود نامزدی, Bay شهرستان هنوز هم پشت او را صرف نظر از هر گونه شهرت سیاسی محافظه کاری در میان طبقه کارگر رای دهندگان.

“یقه آبی رای دهندگان هستند و نه از لحاظ سیاسی محافظه کار است. آنها فرهنگی محافظه کار و این بدان معناست که اگر شما از آنها بخواهید آنچه را بزرگتر اولویت محیط زیست و یا توانایی خود را به پرداخت صورتحساب آنها می گویند توانایی پرداخت صورتحساب از آنجا که ما مبارزه را به آنها پرداخت.”

“اما آنها تمام می شود می ترسم چرا که آنها شنیدن کلمه سوسیالیسم ؟ نه لزوما به عنوان طولانی به عنوان (آن توضیح داده شده), که چیزی که ما واقعا صحبت کردن در مورد قرارداد جدید بزرگ جامعه و جنگ با فقر” او اضافه شده است. “من مرتب کردن بر اساس از رای دهندگان به حمایت کسانی که همه چیز برای نسل.”

تماس با تاد Spangler: [email protected]. او را دنبال کنید در توییتر @tsspangler. جزئیات بیشتر در میشیگان سیاست و ثبت نام برای انتخابات عضویت در خبرنامه. یادداشت سردبیر: نسخه قبلی این داستان misidentified آمریکایی فدراسیون کارکنان دولت محلی 704.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>