منتشر شده

Spc. ونسا Guillén گذاشته خواهد شد به بقیه این چهارشنبه ، 15 پس از یک مراسم یادبود عمومی برگزار می شود سه شنبه ، 14.

Guillén خانواده به اشتراک گذاشته یک جدول زمانی وقایع در رسانه های اجتماعی برای کسانی که مایل به پرداخت خود را احترام به سربازان کاهش یافته. یادبود برگزار می شود در Guillén مادر آلما César E. چاوز دبیرستان واقع در 8501 Howard دکتر در هوستون.

ماسک صورت مورد نیاز است اگر شما برنامه ای برای حضور همراه با تمرین های اجتماعی فاصله.

هوستون نقاشی های دیواری ادای احترام به ونسا GUILLEN: یک نگاه در هوستون نقاشی های دیواری ادای احترام به Spc. ونسا Guillén

مشاهده این پست در Instagram

ونسا Guillen, ما عاشق شما همیشه و برای همیشه شما ممکن است با ما از لحاظ فیزیکی بلکه از لحاظ معنوی شما هستند ! یک خانم زیبا و جوان به زودی و دور از او گرفته شده ، ونسا Guillen, یک دختر و یک خواهر و یک دوست و یک هم تیمی و یک دوست دختر نوه یک مبارز و یک زندگی فوق العاده در فرد است. جمعه 14 اوت چاوز در دبیرستان های Guillen خانواده خواهد بود با داشتن یک مراسم یادبود عمومی از ظهر تا هشت هر کسی که خوش آمده است. چاوز دبیرستان است که در آن ونسا بازی فوتبال, مسیر, عبور از کشور و فارغ التحصیل بالای 15 درصد در سال 2018 است. جمعه نخواهد بود و یک روز در مورد عدالت و یا در مورد ما اصلاحات نظامی آن خواهد شد در مورد ونسا Guillen. جمعه خواهد بود و روز ارج نهادن به-یاد-تشویق-دعا-احترام به او را زیبا زندگی خدا به او داد. لطفا اسلاید برای دیدن نشریات زیر است که زبان انگلیسی و اسپانیایی آن را نشان می دهد جدول زمانی-اطلاعات یادبود. لطفا به اشتراک بگذارید این پست را در داستان خود را و یا صفحه خود را با خانواده و دوستان ! مردم بیش از خوش آمدید برای آوردن گل و شمع, نقاشی, از, ونسا, و غیره. لطفا مطمئن شوید که به پوشیدن شما در صورت پوشش و ما نیز اجرای اجتماعی فاصله و همچنین مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه. بیایید به افتخار او زندگی زیبا و با تشکر از ونسا Guillen برای خدمات خود را به خدمت ایالات متحده است. همیشه & برای همیشه در قلب و ذهن ونسا Guillen. [ لطفا بر روی لینک زیستی ما ارسال یک پیام را به خانواده و یا ارسال گل-نامه-و غیره. ] لینک : https://www.dignitymemorial.com/obituaries/houston-tx/vanessa-guillen-9257378 [شنبه مرداد 15, جمعی, و مراسم تشییع جنازه خواهد بود خصوصی تنها نزدیک خانواده و دوستان هیچ رسانه و یا دوربین را مجاز] این رویداد نیز خواهد بود livestream در Facebook صفحه : پیدا کردن ونسا Guillen #vanessaguillen #remembervanessaguillen #rememberingvanessaguillen

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط SPC سرباز ونسا GUILLEN (@findvanessaguillen) در

“چاوز دبیرستان است که در آن ونسا بازی فوتبال, مسیر, عبور از کشور و فارغ التحصیل بالای 15 درصد در سال 2018 گفت:” رسانه های اجتماعی ارسال.

“جمعه نمی خواهد یک روز در مورد عدالت و یا در مورد ما اصلاحات نظامی آن خواهد شد در مورد ونسا Guillen. جمعه خواهد بود و روز ارج نهادن به-یاد-تشویق-دعا-احترام به او را زیبا زندگی خدا به او داد.”

در زیر جدول زمانی از روز جمعه یادبود:

  • 10:50 a. m. – وجود خواهد داشت یک یادبود سربازان کروز است که اجرا خواهد شد تا ظهر
  • از ظهر تا 3:40 بعد از ظهر خواهد بود وجود دارد, نماز و ستایش, اطلاعیه ها و نظرها و رحمت الهی و مشتریان بیشتر به دنبال شکستن در 5:00 p. m.
  • 5:30 p. m. – وجود خواهد داشت یک زندگی تسبیح
  • 6:30 p. m. – Obsequies
  • 7:00 p. m. – Guillén خانواده صحبت خواهد کرد
  • 7:20 p. m. – ستایش
  • 8:00 p. m. – سرویس به پایان می رسد

روز شنبه, اوت 15, جرم و تشییع جنازه برای Guillén خصوصی خواهد شد و تنها برای خانواده و دوستان با توجه به پست.

وجود خواهد داشت یک کاروان جلوتر از خدمات خصوصی با شروع در 5 p. m. در امتداد پشت دیوار نیروگاه بدنسازی در 8404 پارک تراس در هوستون و به پایان خواهد رسید در Taqueria دل سل در 8114 محل پارک بلوار. از شرکت کنندگان خواسته شده را به باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را و محل روبان زرد رنگ بر اتومبیل های خود را.

با توجه به پست های رسانه های اجتماعی یادبود خواهد بود بصورت زنده در Facebook صفحه: پیدا کردن ونسا Guillen.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im