در اینجا آنچه را که 2020-21 مدرسه تقویم سال ممکن است مانند نگاه کنید با توجه به تگزاس سازمان آموزش و پرورش

مقامات با تگزاس سازمان آموزش و پرورش مشخص شده اند ممکن است در طول سال تقویم تنظیم برای مدارس در نظر گرفتن اجرای برای 2020-21 سال تحصیلی برای کمک به برنامه ریزی برای اجتناب ناپذیر اختلالات ناشی از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

مدرسه خاموش شدن ناگهانی ناشی از این بیماری همه گیر می تواند “تاثیر مخربی” در دانش آموزان و منجر به برخی از بازگشت “نزدیک به یک سال کامل پشت چه به طور معمول رخ می دهد” چای مقامات گفت: در یک سخنرانی که اخیرا نوشته شده آنلاین.

آه امداد: تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تعلیق STAAR تست مورد نیاز بیش از coronavirus

از آنجا که مدارس تعطیل در ماه مارس هزاران نفر از Houston-منطقه دانش آموزان از دست داده اند در تماس با خود را در مدارس و امضا بر روی آموزش مجازی سیستم عامل را نه در پاسخ به تماس و تبدیل نیست و یا برداشت کاغذ بسته است. در حالی که دیگران حتی شروع به جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از دانش آموزان آنها را از دست داده اند, تماس, با, با توجه به یک گزارش از هوستون کرونیکل.

این چای توصیه می شود “intersessional تقویم” را برای برنامه ریزی کوتاه مدت اختلالات با توجه به همه گیر و شامل تنظیمات برای تلاش دانش آموزان مواجه مهم یادگیری از دست دادن. کلید تغییرات عبارتند از:

  • زودتر شروع تاریخ بعد از پایان تاریخ
  • تمدید معافیت ها در طول سال از جمله در زمستان زمانی که COVID-19 may سنبله
  • شش هفته از intersessional می شکند که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای بازسازی و یا غنی سازی برای تلاش دانش آموزان
  • ساخته شده در کنترل از راه دور یادگیری زمان و مبهوت در فرد حضور و غیاب
  • گسترش روز مدرسه را در تابستان برای به حداقل رساندن از دست دادن یادگیری – کلاس برگزار خواهد شد در 11 از 12 ماه

تاریخی مدرسه سرمایه گذاری تصویب در سال 2019 شناخته شده به عنوان خانه بیل 3 شامل یک روز اضافی سال تحصیلی (wmn business) انگیزه با فرمول بودجه برای مدارس به اضافه کردن تا 30 روز آموزشی برای مدارس ابتدایی است. این 30 روز اضافی ممکن است در intersessional تقویم و همچنین می توانید با استفاده از گزینه های دوره آموزش تابستانی مدل یا یک سال کامل طراحی مجدد مدل که شامل برنامه روزانه تغییر میکند.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: می تواند طولانی تر سال تحصیلی با استراحت بیشتر به کمک در 2020-21? مقامات دولتی را مورد

تقویم گزینه نیست یک دستور پس از آن تا به هر منطقه برای تصمیم گیری که آیا برای پیاده سازی آنها را یا نه.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>