در اینجا چیزی است که هر کس در خرید طول COVID-19

همه معاملات با این بیماری همه گیر در راه های مختلف اما برخی از راه های محبوب تر از دیگران است. چگونه خود را انجام دهید مکانیسم های مقابله ای نسبت به محبوب ترین?


تصویری بازی فروش راه

به عنوان جهان خارج می شود و بیشتر و بیشتر ترسناک, این دقیقا تکان دهنده است که بسیاری از مردم به سرمایه گذاری در جدید بازی های ویدئویی است. فروش آنهایی که ایکس باکس و پلی استیشن 4s هستند تا 25% و فوق العاده دوستدار خانواده کنسول نینتندو سوئیچ بیش از دو برابر از سال گذشته است. عذاب: ابدی, بهترین opening-بعد فروش از هر بازی در حق رای دادن و کشش های آنلاین, بازی های ویدئویی, جریان, خدمات, محبوب ترین آن را به حال شده است.

در طول پرفروش ماه در بازی ویدیویی تاریخ, محبوب ترین بازی در جهان است Animal Crossing: New Horizons — فوق العاده لرز بازی که در آن شما اویختن در یک جزیره و سعی کنید در لباس. آن را به فروش 5 میلیون نسخه بیش از هر زمان دیگر کنسول بازی فروخته است در یک ماه تا کنون. من به این نتیجه میرسند که این به این معنی است که هر کس می خواهد برای استراحت اما “عذاب ابدی” به فروش می رسد فقط یک زن و شوهر میلیون کمتر است و بازی بیشتر در مورد پاره شدن شیاطین از هم جدا با دست برهنه خود را, به طوری که می داند.


فروش الکل تقریبا سه برابر شد

در حالی که نه سالم مکانیسم مقابله الکل غیر قابل انکار است محبوب در حال حاضر با آنلاین فروش الکل تا 243% بیش از سال گذشته به این معنی sites like Drizly.com و Wine.com هنگامی که مبهم هستند در حال حاضر به سرعت در حال تبدیل شدن نام خانواده. به علاوه آیا شما می دانید که آمازون ارائه الکل? با توجه به نحوه مناسب الکل تحویل واقعا من نمی تواند کمک کند اما فرض کنیم که مردم همچنان گرفتن الکل تحویل داده و پس از این است که بیش از همه.

ماری جوانا پزشکی پررونق است

چه چیزی بیشتر است که وجود دارد برای گفتن در مورد علف هرز ؟ اولیه آن اثر این است که به همه چیز خسته کننده تر و سرگرم کننده ساخت آن بسیار کشنده مواد مخدر در طول یک پناهگاه در خانه وضعیت. پس از آن تعجب آور نیست که درمانگاه ماری جوانا پزشکی در حال دیدن سنبله بزرگ در فروش. در صورتی که برای تلفن های موبایل تا خود کوچه محبوب ترین منابع آنلاین هستند Leafly.com, Herbapproach.com و فوق العاده به نام megamarijuanastore.com.

سس هاینز مک و پنیر در حال پرواز خاموش (مجازی) قفسه

شما می دانید تمام کسانی که وعده های غذایی خوشمزه شما در حال دیدن ارسال شده در Instagram? آره کسانی که عمدتا نهفته است: برنده واقعی در اینجا این است که کرافت ماکارونی و پنیر. ظرافت انتخاب برای دانشجویان و افرادی که به شدت مست و/یا سنگسار است تا 6% در این سه ماهه و کنسرو چیلی سس گوجه فرنگی و پنیر نیز دچار موج در فروش.

که با توجه به چیزهای دیگر است که محبوب در حال حاضر است که در واقع شروع به ساختن بسیاری از حس.

مواد غذایی حیوان خانگی محبوب در میان مردم با حیوانات خانگی

ظاهرا ما نه فقط binging خود ما وعده های غذایی مورد علاقه ما مطمئن شوید که ما حیوانات خانگی به طور کامل تغذیه نیز که بدجور خوب از ما. از تمام آمار در این مقاله این است که بیشتر دلگرم کننده اما من همچنین می خواهم به مطمئن شوید که گربه من خوشحال است. اگر با خواندن این مطلب به شما یاد آوری است که شما نیاز به سهام تا خود را بهترین گزینه است که احتمالا Chewy.com.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

جاشوا سارجنت است که یک ویرایشگر برای Hearst Newspapers. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>