در اینجا این آموزش شما نیاز به ace مدیریت پروژه امتحانات گواهینامه

اجازه دهید بحث در مورد مدیران پروژه. از این پس عنوان شغلی است که یکی از سریعترین رشد مشاغل در سراسر جهان است. در واقع در عرض هفت سال مدیریت پروژه صنعت است که انتظار می رود به رشد 33٪. شما می توانید فکر می کنم از این به 22 میلیون شغل جدید که استخدام خواهد شد به دنبال پر کردن.

اولین گام برای شروع یک حرفه ای در مدیریت پروژه است که برای تبدیل شدن به خبره. اما همانطور که شما احتمالا انتظار این امتحانات آسان نیست. اگر شما جدی در مورد یک حرفه ای در مدیریت پروژه, سپس شما نیاز به شروع به تحصیل.

پروژه مدیریت گواهینامه آزمون + دروس بسته نرم افزاری است که یک محل عالی برای شروع است. با سه دوره و بیش از 90 درس این آموزش بسته نرم افزاری با هدف آماده سازی شما برای سه تا از مهم ترین پروژه مدیریت گواهینامه: CAPM, PMP و PMI-دور در دقیقه.

هر یک از این دوره ها شامل پنج تمام طول امتحانات ساختگی و همچنین به عنوان جامع توضیح برای هر سوال. اولین دوره آموزشی گنجانده شده در این بسته نرم افزاری را پوشش می دهد 100 ٪ از CAPM درسی. به شما خواهد آموخت که اصول فرآیندهای و اصطلاحات مدیریت پروژه است که لازم است به ace گواهی دیپلم در مدیریت پروژه آزمون گواهینامه. شما مقابله با 100% PMP certification exam درسی. به عنوان یکی از معتبر ترین گواهینامه acing PMP exam نشان می دهد که در عمق همه چیز داناست مدیریت پروژه. در این دوره به شما خواهد آموخت که چگونه به درخواست آموخته های خود را در سراسر صنایع مختلف با طیف گسترده ای از روش های. و در نهایت شما مقابله با 100% PMI-RMP (مدیریت ریسک حرفه ای) برنامه درسی. از طریق 11 ساعت از مطالب شما یاد بگیرند که چگونه به ارزیابی پروژه خطرات کاهش تهدیدات و افزایش فرصت های.

رهبری Whizlabs پیشرو آنلاین آموزش دهندگان در سراسر جهان این آموزش فقط نمی خواهد به شما کمک کند عبور از امتحانات اما ace آنها. آنها در حال حاضر کمک کرد بیش از سه میلیون و حرفه ای و بیش از 100 شرکت هایی مانند سیسکو, Accentureو بلومبرگ – در سراسر جهان موفقیت در حرفه خود. چرا می تواند به شما نمی شود ؟

Kickstart خود را حرفه ای در مدیریت پروژه فقط برای $24.99 – 87% کردن به طور منظم $200 هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>