در اینجا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاوران که ممکن است در معرض به کروناویروس در حال دست زدن به آن

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از نزدیک ترین مشاوران و متحدان در کنگره آمده اند در تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

برخی از آنها غذای مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی و منزوی خود را تا زمانی که آنها گذشت دوره ای که در آن آنها می تواند مسری برای جلوگیری از گسترش این ویروس بسیار مسری. دیگران از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تعامل معاشرت و حتی لرزش دست, به عنوان او را در باغ گل رز در روز جمعه در حالی که اعلام ملی اضطراری به کمک مستقیم پول و منابع برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در میان کسانی که به او ارائه شده ، Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که مشاوره آمریکایی که یکی از اولین خطوط دفاعی در برابر گسترش است برای جلوگیری از دست دادن.

دکتر ریچارد کارمونا بود که جراح عمومی در جورج دبلیو بوش رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان باید به او توصیه کرد به دست تکان دادن.

“تنظیم به عنوان مثال خواهد بود بسیار مهم است” گفت: Carmona, در حال حاضر یک استاد برجسته در دانشگاه آریزونا و مدیر ارشد نوآوری در سلامتی توچال کانیون در مرتع پرورش احشام. “این یک فرصت از دست رفته برای شکل دادن به الگوهای رفتاری ما امیدوار به شکل.”

و بدون شک کرمنا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز رئیس جمهور باید در حال حاضر آزمایش شده است و باید در قرنطینه.

کرمنا گفت: او را به رئيس جمهور بگویید “شما هنوز هم می تواند اجرا شود اما ما قصد داریم برای انجام یک کل خیلی بیشتر تقریبا بعد در حالی که کمی.”

حتی اگر تهمت تست منفی او هنوز هم باید “اقدامات احتیاطی ما در حال پرسیدن هر دیگر آمریکا را به” کرمنا گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش نشده است اما روز جمعه گفت او “به احتمال زیاد” خواهد بود به زودی.

برخی از قانونگذاران را به خود قرنطینه خارج از “فراوانی احتیاط” در حالی که دیگران باید اخراج خود را بالقوه قرار گرفتن در معرض. تا کنون هیچ یک از مقامات رسمی اعلام کرده است که آنها در حال مثبت برای COVID-19.

این مقامات که خود قرنطینه و یا تعامل با افرادی که تشخیص داده شده اند:

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

مشاور ارشد رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro آزمایش مثبت برای رمان coronavirus فقط پنج روز پس از او در میان یک گروه از مقامات که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-Lago.

فابیو Wajngarten, Bolsonaro ارتباطات, وزیر آزمایش و مثبت است که نتیجه بوده است “تایید شده توسط آزمون مجدد” Bolsonaro دفتر در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. Wajngarten ارسال شده یک عکس از خود را ایستاده در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن.

روز جمعه Bolsonaro اعلام کرد او آزمایش منفی برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “نگران نیست” در مورد توسعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی فوق العاده PAC است که پشتیبانی از رئیس جمهور همچنین با ارسال یک ایمیل به هواداران در مورد یک اهدا کننده بود که در Mar-A-لاگو در روز یکشنبه نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

“ما نمی دانیم که اگر فردی تا به حال این ویروس توسط زمان این رویداد اما از فراوانی از احتیاط می خواستم به این به خود توجه کردند.” “مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین RNC و تهمت پیروزی متعهد به انجام همه آنها می توانند برای محافظت از ایمنی و امنیتی از رئیس جمهور از حامیان بزرگ و همه آمریکایی ها.”

چه coronavirus را به بدن شما ؟ همه چیز به دانستن در مورد عفونت

دادستان کل ویلیام Barr

یکی از اعضاء کابینه در دولت استرالیا که در روز جمعه گفت او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus شد تصویر هفته گذشته ایستاده در کنار دادستان کل ویلیام Barr و دیگر مقامات کاخ سفید.

پیتر داتون که استرالیا وزیر امور, با انتشار بیانیه ای گفت او تشخیص داده شده است با COVID-19 و بستری در بیمارستان که در آن او در انزوا.

Dutton در واشنگتن برای ملاقات متصل به اصطلاح پنج چشم پیمان هوش داد که شامل استرالیا و کانادا و نیوزیلند و بریتانیا و ایالات متحده است.

وزارت دادگستری در روز جمعه گفت که بر که “احساس بزرگ و نشان دادن هر گونه علائم.” او اما در خانه ماندن جمعه.

“CDC است و نه معرفی او آزمایش می شود در این مرحله” وزارت دادگستری گفت.

بیشتر: استرالیا سیاستمدار که ملاقات Ivanka Trump دادستان کل ویلیام بر شما با کروناویروس

Ivanka Trump

Ivanka Trump, دختر و مشاور رئیس جمهور نیز در تصویر ایستاده در کنار Dutton.

کاخ سفید گفت: بعد از ظهر جمعه که Ivanka Trump هیچ نشانه ای ندارند.

“کاخ سفید آگاه است که آقای Dutton آزمایش مثبت برای COVID-19” حکومت مطبوعات دستیار جاد دیر گفت: در یک بیانیه ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز. “او بدون علامت در تعامل است. مواجهه از این مورد مورد بررسی قرار گرفتند و کاخ سفید واحد پزشکی تایید مطابق با CDC راهنمایی که Ivanka برگزاری نمایشگاه هیچ علائم و نیازی به خود شده است. او از خانه کار می کرد امروز از فراوانی از احتیاط تا هدایت داده شد.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری است. چه معنا است ؟

خواسته جمعه در یک مصاحبه تلویزیونی MSNBC که آیا Ivanka Trump تماس با Dutton بدان معنی است که رئیس جمهور باید آزمایش ویروس, Anthony Fauci این کشور بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: “من ترک که به رئیس جمهور.”

او همچنین در Mar-a-لاگو با برزیل دیدار کرد.

کلیان کانوی

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی همچنین به نظر می رسد در یک عکسی که به اشتراک گذاشته شده از Dutton با Ivanka Trump و Barr در 6 مارس.

او توییتی جمعه “کاخ سفید واحد پزشکی (WHMU) زودتر به من اطلاع داد که آقای Dutton شد بدون علامت در تعامل است. مواجهه از این مورد مورد بررسی قرار گرفتند و WHMU تایید مطابق با CDC راهنمایی که من به نمایش گذاشته هیچ علائم باید خود شده است.”

Rep. علامت مراتع

کارولینای شمالی جمهوری خواه گفت: دوشنبه شب که مراتع نیز خود منزوی پس از توصیه این آخر هفته گذشته که او ممکن است در تماس با یک فرد در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس.

در این بیانیه همچنین شامل مراتع مورد آزمایش قرار گرفت برای کوروناویروس “از فراوانی احتیاط” با وجود “تجربه صفر علائم است.”

با این حال او باقی می ماند خانه “تا 14 روز منقضی می شود این جمعه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته اعلام کرد که مراتع خواهد بود خود را رئیس جدید کارکنان.

بیشتر: سناتور. Ted Cruz, مظنونان حمله به دانشگاه پل Gosar داگ کالینز خود quarantining پس از برقراری ارتباط با کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus

لیندزی گراهام سناتور.

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. گفت: self-قرنطینه پس از سفر به مغلوب ساختن پیشی جستن فلوریدا رفت و آمد مکرر Mar-a-لاگو که در آن رئیس جمهور برزیل Bolsonaro حاضر بود.

گراهام دفتر قرار دادن یک بیانیه گفت: “سناتور گراهام تصمیم گرفته است به خود قرنطینه در انتظار نتایج یک coronavirus آزمون” تکرار کرد و آن را یک “فراوانی احتیاط.”

“این یک اقدام احتیاطی. او را به ادامه کار از خانه” در این بیانیه به این نتیجه رسیدند. این نیست که آیا دولت گراهام علامتی بود.

تشکر. مت Gaetz

فلوریدا جمهوری خواه اعلام کرد که او خود quarantining دوشنبه پس از او مطلع شد که او “آمد به تماس با یک محافظه کار عمل سیاسی شرکت کنندگان کنفرانس که آزمایش مثبت برای ویروس.”

Gaetz “انتظار داشتند COVID-19 به تاثیر کنگره با توجه به افزایش فرکانس از سفر و تماس انسان و نشان داد نگرانی خود را هفته گذشته در خانه طبقه” این بیانیه در ادامه با اشاره به زمانی که او عینک یک ماسک ضد گاز در خانه در حالی که کف اتاق رای دادند در یک coronavirus بودجه لایحه.

بیشتر: سهشنبه مقدماتی هنوز هم اتفاق می افتد با وجود coronavirus نگرانی که تعطیل لوئیزیانا

ساعت قبل از Gaetz اعلام کرد او خود quarantining او خال خال شدن در نیروی هوایی یک برگ برنده برای یک پرواز تا سواحل شرق.

سناتور. ریک اسکات

فلوریدا جمهوریخواه روز پنجشنبه اعلام کرد که او می تواند خود quarantining پس از به طور بالقوه آینده در میامی با یک عضو از رئیس جمهور برزیل هیئت که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

اسکات گفت: او را خود به قرنطینه “در فراوانی از احتیاط” پس از او تا به حال تماس با Wajngarten. در یک بیانیه اسکات گفت: برزیل سفارت هشدار دفتر کار خود پس از Wajngarten آزمایش مثبت – یک نتیجه که آمد روز پس از اسکات ملاقات با Bolsonaro.

“در حالی که من اعتقاد ندارم من تعامل با فرد آلوده است که فرد بود در همان اتاق به عنوان من” اسکات گفت. سفارت گفت Wajngarten تا به حال هیچ نشانه منتهی به جلسه و یا در آن روز.

اسکات اضافه شده او احساس سالم است و نه داشتن علائم در این زمان.

Rep. Doug Collins

گرجستان جمهوریخواه روز دوشنبه اعلام کرد که او را به خود قرنطینه با توجه به تماس با کسی که آزمایش مثبت در CPAC.

“این بعد از ظهر من مطلع CPAC که آنها کشف کردند که یک عکس از خودم و بیمار که دارای آزمایش مثبت #COVID19,” کالینز توییتی. “در حالی که من تجربه هر گونه علائم و من تصمیم گرفته اند به خود قرنطینه از فراوانی از احتیاط.”

روز قبل از Collins اعلام کرد او به طور داوطلبانه خود در قرنطینه او دیده می شد ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا و تکان دادن رئیس جمهور دست روی آسفالته قبل از بازدید.

بیشتر: بایدن ساندرز را از تریبون ریاست جمهوری-سبک آدرس به غیر از coronavirus برنامه

تد کروز سناتور.

تگزاس جمهوریخواه در بیانیه ای گفت: روز شنبه که او را تکان داد دست در دست CPAC فردی و تا به حال یک مکالمه کوتاه.

“من تجربه هر گونه علائم و من احساس خوب و سالم” کروز گفت و توضیح داد که این تعامل به طول انجامید “کمتر از یک دقیقه” و متخصصان پزشکی او مشورت به او گفته اند که “احتمال انتقال از فرد دیگر به من شد بسیار کم است.”

“با این وجود از فراوانی از احتیاط و به دلیل چگونه اغلب من ارتباط برقرار کردن با ترکیبات به عنوان بخشی از کار من است و همه را به صلح از ذهن من تصمیم به ماندن در خانه در تگزاس این هفته تا 14 روز گذشت از CPAC تعامل” او ادامه داد.

Rep. پل Gosar

Gosar یک آریزونا از حزب جمهوری خواه گفت: او با CPAC “فردی برای مدت زمان طولانی و ما دست تکان داد چند بار.” او گفت در حالی که او در حال تجربه هر گونه علائم او به همراه سه تن از کارکنان دفتر خواهد بود خود quarantining خود را.

Gosar گفت که او نیز خود را نزدیک واشنگتن دفتر “از فراوانی از احتیاط.”

او بعدها در توئیتر خود نوشت: “شده فکر کردن در مورد زندگی و مرگ و مير امروز. من می خواهم به جای مرگ جلال در نبرد بیش از یک ویروس است. در یک راه مهم نیست. اما آن را نیمه کند.”

بیشتر: Rep. پل Gosar نشانه-رایگان برای coronavirus می گوید او می خواهم به جای ‘مرگ جلال در نبرد’

کمک: Jayne O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>