در اینجا چگونه برای شروع یک سمت فشار فروش مسائل خود را با استفاده از Shopify

در روز تنها راه برای فروش این اقلام تصادفی در اطراف خانه خود را – مانند لامپ مادر بزرگ خود را به شما برای کریسمس, که, ژاکت, شما هرگز فرسوده و یا که بی شمع از روسری های شما, گرمکن, در یک DIY شراب خواری – در فروش گاراژ محموله فروشگاه ها و بازارهای کک. امروزه شما به راحتی می توانید فروش خود, پیر, ناخواسته یا کالاهای دست ساز آنلاین فقط با چند کلیک یک دکمه.

اگر شما جدی در مورد فروش مسائل خود را, سپس شما باید چک کردن نهایی Shopify و تجارت الکترونیک متخصص در بسته نرم افزاری. از طریق بیش از 30 ساعت از محتوای این بسته نرم افزاری به شما کمک خواهد کرد به طور موثر بازار و فروش محصولات خود را آنلاین از هر آنچه که آنها ممکن است.

با 11 دوره آموزشی و بیش از 600 درس شما را تبدیل به یک ویز در مرور محبوب ترین وب سایت های تجارت الکترونیک مانند Shopify, eBay, Amazon و Etsy. به شما خواهد آموخت که چگونه به راه اندازی سایت خود با استفاده از ساده و گرافیک جذاب, چگونه به اهرم فروشگاه خود را برای افزایش سود و چگونه به بازار محصولات خود را به مخاطبان هدف خود را. اوه, و شما کشف کردن که دقیقا همان است که مخاطبان است.

چه چیزی باعث این آموزش بسته نرم افزاری بسیار مفید است این واقعیت است که آن را تدریس توسط افرادی که موفق به شروع کسب و کار خود را آنلاین. یکی از مدرسان مت برنشتاین قبلا زد eBay کسب و کار است که تولید $24,000 در هر سال است. یکی دیگر از مربی سرگئی Kasmiov شده است e-commerce فروشنده برای تقریبا دو دهه و آموخته است 150K+ دانش آموزان اسرار موفقیت او. اینها فقط دو تا از عالی مدرسان اما با همه کمک های خود را به شما خواهد آموخت که مجموعهای از نکات و ترفندها برای رشد کسب و کار آنلاین شما.

آیا شما می خواهید برای باز کردن یک آنلاین فروشگاه صرفه جویی با خود hand-me-down مبلمان و یا یک فروشگاه صنایع دستی پر شده با تمام DIY خود را از موضوعات این بسته نرم افزاری خود را با یک توقف فروشگاه. آن را به طور معمول هزینه $1,648.98, اما شما می توانید آن را امروز به صورت 97% ، که به معنی شما می توانید یک عمر از دسترسی به این آموزش فقط برای $39.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>