در اینجا این است که چگونه به خود از انتشار این کتاب شما شده است به این معنی که برای نوشتن در مستند

زمانی که قرنطینه آغاز شد, بسیاری از ما در تنظیم اهداف برای خودمان –از یادگیری یک زبان جدید برای شروع یک رژیم تمرین در نهایت به اتمام این رمان.

اگر نوشتن یک رمان است نه چندان ایده رمان برای شما شاید از آن زمان به جلو حرکت می کند با این هدف قبل از سال 2021 می رسد. با نوشتن خلاق, کتاب, انتشارات, بسته نرم افزاری شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به انتشار خود را magnum opus بدون پله پا خارج از خانه خود را.

این بسته نرم افزاری شامل 10 دوره های مختلف است که به شما آموزش چگونه برای نوشتن کتاب خود را با استفاده از روشن شدن Scrivener و آمازون حزب دموکرات کردستان. انتشارات نیست یک مسیر است که مناسب هر نویسنده, بنابراین شما می توانید تعیین اینکه آیا خود انتشارات است که در واقع برای شما مناسب با بنابراین شما می خواهید به انتشار کتاب خود را? البته.

اگر از خود انتشارات است راه شما می خواهید و سپس شما می توانید سر به رمان نوشتن 101 – یک دوره را پوشش می دهد که ضروری مراحل نوشتن یک رمان: تحقیق و نوشتن پرداخت و ویرایش. وقتی که شما آماده برای شروع به نوشتن Scrivener یک ابزار عالی برای کار, نویسنده, اما آن را یک بیت از یک منحنی یادگیری. که در آن Scrivener ساده البته در می آید. آن demystifies این نرم افزار شما را از تازه کار به رمان نویس در یک ساعت.

هنگامی که کار خود را منتشر شده است, شما نیاز به یک مغرور نویسنده جدید وب سایت برای بدست آوردن کلمه. البته دیگر در مخلوط متصل خواهد شد شما را با جامعه از افرادی که از کار خود لذت ببرید.

نوشتن یک کتاب آسان نیست اما با داشتن این همه ابزار برای نوشتن و ویرایش و انتشار این فرایند را کمی آسان تر است. در شیب های 97% تخفیف در این دوره بسته نرم افزاری است که ارزش هر پنی برای دیدن رمان خود را به ایده های زنده بر روی صفحه است. شما می توانید ثبت نام فقط برای $39.99 برای مدت زمان محدود.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>