نگران شهروندان می تواند کمک به نگه داشتن هوستون نوار و صاحبان رستوران پاسخگو با گزارش شلوغ موسسات زیر COVID-19 سلامت دولت به پروتکل های تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون به عنوان بخشی از این سازمان جدید تحت بررسی است.

ایالت سرکوب عملیات ایمن باز راه اندازی آخر هفته گذشته و منجر به بیش از یک دوجین تگزاس میله دریافت تعلیق در الکل مجوز برای زیر نمی سلامت پروتکل با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19. دو هوستون میله در میان کسانی که ذکر شده در; فرمان هوستون کردن خیابان واشنگتن و بارج 295 در سیبروک.

‘پرداخت قیمت’: الکل مجوز به حالت تعلیق در دو هوستون-منطقه بارها نقض COVID-19 الزامات

TACB کار خواهد کرد با اجرای قانون محلی دوباره آخر این هفته برای بررسی در موسسات ممکن است در نقض. ساکنان که شاهد موسسات شکستن سلامت پروتکل های مانند عامل در ظرفیت کامل سطوح و اجرای اجتماعی فاصله هستند را تشویق به ارسال اطلاعات به TABC توسط ایمیل complaints@tabc.texas.gov تماس 1-888-THE-TABC و یا با استفاده از رایگان TABC نرم افزار تلفن همراه.

“هدف ما در طول عملیات ایمن باز است برای تشویق تگزاس کسب و کار به کار با خیال راحت” TABC مدیر اجرایی بنتلی Nettles گفت: در انتشار اخبار. “تنها کسانی که کسب و کار است که قرار دادن مشتریان خود را در زندگی خطر روبرو خواهد شد مجازات است.”

rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de