در اینجا چگونه Houstonians جشن فاز یک این آخر هفته

بسیاری تغییر کرده است این هفته است. اولین پارک بازگشایی, مارس اقامت در خانه سفارش منقضی شده کسب و کار و رستوران ها از سر گرفته عملیات تحت سخت اجتماعی فاصله و 25 درصد ظرفیت قوانین جدید اقامت در خانه سفارش غیر ضروری موسسات قرار داده شده است تا زمانی که ممکن است 20. در ضمن Houstonians در حال لذت بردن از لذت ساده از رفتن به خارج از خوردن غذاهای مورد علاقه خود و متوقف کردن کسب و کارهای محلی.

با ترس به اطراف بیرون رفتن و غذا خوردن در رستوران ها کاهش کمی مکان هایی مانند کشف سبز هرمان پارک و رستوران ها همه دیدم بیشتر مردم از آنها در دو ماه گذشته.

ممکن است شکوفه: گلهای ظاهر شوند. اینجا جایی است که برای دیدن شکوفه فراوان در تگزاس

فاز یک بسیاری از Houstonians اقدام با احتیاط اما با توجه اتاق تکان دادن به یک بار شرکت محدودیت.

برخی حتی با استفاده از بازگشایی پارک به جشن تولد خود را در گروه های کوچک.

“پس همه چیز بسته است ما می خواستیم به انجام کاری خوب” Zarella Madrigal گفت. “این فقط برای امروز راستش چون روز تولد من است. دیگر از آن ما نیست بیرون بروید. ما فقط در اینجا و پس از آن ما در حال ترک.”

با شهر باز کردن بیشتر این هفته برخی این را به عنوان یک فرصت برای بازدید از پارک مانند کشف سبز بیشتر با حیوانات خانگی خود را.

“من فقط می خواستم به اویختن با سگ من. این یک روز خوب و من خسته از بودن در داخل” نیکی Abrego گفت. “ما آمده ایم شاید دو بار در هفته. من فکر می کنم من خواهد آمد بیشتر شاید سه یا چهار بار در هفته است.”

در پارک هرمان چند pop-up کامیون فروش بستنی یخی و نوشیدنی های بالا به ضرب و شتم از قبل آب و هوا در تابستان.

بیشتر مواد غذایی و نوشیدنی عمل را می توان در ارتفاعات که در آن رستوران ها در حال حاضر ارائه ناهار خوردن در گزینه ها و صندلی در فضای باز برای انتخاب یک ظرفیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>