در اینجا است که چرا ما یک سال کبیسه در سال 2020

در این سال یک سال کبیسه است که به معنی مه سال 2020 خواهد شد که یک روز اضافی. چرا ما باید 366 روز سال کبیسه که رخ می دهد هر چهار سال ؟

بدون آنها میلادی 365-تقویم مورد استفاده در بسیاری از جهان را دریافت کردن آهنگ با فصل دکتر جیمز o’donoghue یک دانشمند سیاره ای در ژاپن آژانس فضایی JAXA توضیح داد: به سلامت.

که به دلیل گرمسیری سال یا زمان آن طول می کشد برای زمین برای تکمیل یک انقلاب در اطراف خورشید است 365.2422 روز.

در حالی که به ظاهر کوچک تفاوت 0.24 روز باعث می شود یک اثر بزرگ. اگر ما صرفنظر از جهش روز آغاز این سال ما خواهد بود حدود 20 روز از همگام سازی تا سال 2100, o’donoghue اشاره کرد.

HoustonChronicle.com: گوش: توسط 2020 سال هزار ساله در تگزاس ؟

اما در حالی که اضافه کردن یک روز اضافی هر چهار سال تصحیح تراز با تقویم میلادی بیش از کوتاه مدت آن overcorrects در دراز مدت نیاز به یک تنظیم بیشتر.

در نتیجه سال ها است که می تواند به طور مساوی تقسیم 100 شمارش نیست به عنوان سال کبیسه مگر اینکه آنها نیز با عدد 400 با توجه به قوانین از تقویم میلادی.

“اگر شما در مورد آن فکر می کنم آن را می خواهم که به یک تصادف برای این سنگ ما در زندگی به چرخش در کل تعداد روز. این ممکن است برخی از کسری از هر نقطه بین 0 تا 1 و ما رو 0.24 روز—نه خیلی بد” o’donoghue گفت: عصر ایران.

سال کبیسه همزمان با بازی های المپیک تابستانی و انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. یک بعدی است مارس 29, 2024.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>