در اینجا شرکت توده استخدام در coronavirus همه گیر

رشد گسترش coronavirus را ترک کرده است بسیاری از آمریکایی ها در ترس از دست دادن شغل خود را به عنوان کسب و کار در ادامه به شاتر و مقامات به مردم به ماندن در خانه.

تعداد مدعیان بیکاری ضرب رسیدن به تمام زمان بالا از بیش از 3.3 میلیون دلار در اواسط ماه مارس با تحلیلگران انتظار دارند که تعداد به صعود. خرده فروشان بزرگ مثل macy’s, JCPenney, kohl’s و Victoria Secret هستند فقط تعداد کمی از این لیست در حال رشد از شرکت های که furloughed کارکنان.

برعکس افزایش شرکت ها – نه فقط در صنعت مراقبت های بهداشتی – آیا به دنبال استخدام کارکنان اضافی برای دیدار با افزایش تقاضا شروع شده توسط ویروس.

پول خود را مهم است: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

مراقبت های بهداشتی

CVS سلامت: داروخانه اعلام کرد قصد دارد بلافاصله به استخدام 50,000 تمام وقت, پاره وقت و موقت کارگران از جمله فروشگاه همکاران, تحویل خانه, درایور, مرکز توزیع کارکنان و اعضا/خدمات حرفه ای. CVS همچنین ارائه کارکنان واجد شرایط پاداش به $500.

GE Healthcare: با توجه به افزایش تقاضا برای تجهیزات پزشکی مانند ماسک و هواکش شرکت استخدام اضافی تولید کارکنان. این شرکت می گوید این به دنبال افزایش خروجی از تجهیزات “از جمله سندرم تونل کارپ, سونوگرافی دستگاه های تلفن همراه, X-ray, سیستم, مانیتور بیمار و هواکش.”

مواد غذایی بقال و فروشگاه رفاه

7-یازده: این فروشگاه است که به دنبال پر کردن 20,000 موقعیت به صورت تمام وقت و پاره وقت و تحویل شغل.

Albertsons شرکت: Albertson های شرکت مادر Safeway Randall را ایالات سوپر مارکت ها و دیگر فروشنده است که به دنبال استخدام 30,000 فروشگاه همکاران و مدیران و دیگر در فروشگاه مربوط به کارکنان است.

دلار کلی: تخفیف خرده فروشی زنجیره ای انتظار برای استخدام 50,000 جدید کارگران تا پایان مارس در پاسخ به افزایش تقاضا از شیوع کروناویروس.

دلار درخت/خانواده دلار: دلار, درخت, شرکت مادر, خانواده, دلار, است, استخدام 25,000 تمام وقت و پاره وقت کارکنان در سراسر آن فروشگاه های خرده فروشی و مراکز توزیع. این شرکت به دنبال پر کردن موقعیت برای صندوقداران stockers پرکننده اپراتورهای تجهیزات و انبار همکاران.

کروگر: بقال زنجیره استخدام 20,000 کارکنان اضافی در سراسر فروشگاه های خرده فروشی تولیدی و مراکز توزیع به پاسخگویی به افزایش تقاضای مصرف کننده برای مواد غذایی و دیگر محصولات عرضه.

پپسی: چند ملیتی مواد غذایی و میان وعده و نوشیدنی شرکت استخدام 6,000 کامل-کامل-بهره مندی کارمندان در ماه های آینده.

Publix: Publix فوق العاده بازار می گوید: این استخدام “هزاران نفر از همکاران جدید” در سراسر آن فروشگاه و انبارها تا پایان ماه مارس است.

Walgreens: داروخانه های زنجیره ای است که به دنبال 9,500 تمام وقت, پاره وقت و موقت کارگران است. موقعیت شامل خدمات به مشتریان و همکاران و داروخانه تکنسین ها و تغییر منجر می شود.

خارج: بزرگترین خرده فروش استخدام 150,000 کارکنان هر چند ممکن است برای دیدار با افزایش تقاضا در میان coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت اشاره می کند موقعیت های موقتی هستند اما می تواند انتقال دائم به نقش. خارج شده است در حال حاضر ارائه $150 و 300 دلار پاداش به آن پاره وقت و تمام وقت کارکنان به نگه داشتن مواد غذایی زنجیره ای مواجه نگردند.

به دنبال یک کار؟: چگونه برای پیدا کردن یک کار, بیمه بیکاری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Coronavirus: به عنوان کارفرمایان وزن اخراج این لیست فرصت های شغلی فزاینده با توجه به همه گیر

خرده فروشی

لوس: بهبود صفحه اصلی شرکت است که انتظار برای اضافه کردن 30,000 تمام وقت, پاره وقت و فصلی کارکنان برای پاسخگویی به تقاضای ایجاد شده توسط coronavirus.

هدف: هدف این است که به دنبال پر کردن بیش از 9000 موقعیت در سراسر آن فروشگاه های خرده فروشی و مراکز توزیع. این شرکت اعلام کرد در تاریخ 20 مارس برنامه های خود را به سرمایه گذاری 300 میلیون دلار در کارکنان افزایش دستمزد و پاداش, پرداخت, امداد رسانی و برنامه های جدید پرداخت می شود ترک برنامه.

تحویل

آمازون: بازار آنلاین کرگدن استخدام 100,000 تمام وقت و پاره وقت کارکنان در سراسر شرکت را تحقق مراکز و شبکه های تحویل. “ما شاهد افزایش قابل توجهی در تقاضا که بدان معنی است که کار ما نیاز بی سابقه ای برای این زمان از سال” غول فن آوری گفت: در یک پست وبلاگ.

Instacart: مواد غذایی و تحویل وانت شرکت استخدام 300,000 سرویس کامل خریداران به دلیل افزایش تقاضا برای مواد غذایی تحویل همانطور که بیشتر مصرف کنندگان توصیه به ماندن در خانه. این شرکت قصد دارد به روی کارگران اضافی بیش از سه ماه آینده.

مهره های بازی دومینو: The Ann Arbor, Michigan-بر اساس شرکت است که به دنبال برای اضافه کردن 10000 کارکنان برای دیدار با افزایش تحویل خواست در آن مکان های سراسر کشور.

پیتزا کلبه: کلبه پیتزا و آن franchisees استخدام 30,000 تمام وقت و پاره وقت موقعیت از جمله رستوران اعضای تیم تحویل رانندگان و تغییر رهبران.

Papa john’s: پیتزا زنجیره ای است که به دنبال بلافاصله استخدام 20,000 رستوران اعضای تیم است. این شرکت می گوید: متقاضیان می توانند به طور بالقوه مصاحبه و شروع به همان روز است.

Shipt: Shipt استخدام هزاران نفر اضافی از خریداران در سراسر کشور برای دیدار با افزایش تقاضا برای مواد غذایی و ملزومات خانگی.

ارتباطات از راه دور

مایکروسافت: مایکروسافت وب سایت لیست بیش از 4000 پوزیشن های باز از جمله نقش آن در محیط کار نرم افزار چت مایکروسافت تیم است.

Outschool: آموزش آنلاین شرکت Outschool استخدام 5,000 معلمان شروع به ارائه کلاس های آنلاین برای K-12. “با Outschool معلمان می تواند ارائه کلاس های آنها همیشه می خواستم برای آموزش به گروه های کوچک از انگیزه دانش آموزان از طریق چت تصویری آنلاین” شرکت گفت: در یک پست وبلاگ.

شل: بهره وری, برنامه چت دیده است عظیم افزایش کاربران به مردم در سراسر کشور کار از راه دور در میان همه گیر. این شرکت استخدام وب سایت شامل بیش از 200 پوزیشن های باز از جمله مهندسی و مدیریت نقش ها.

زوم: محبوب ویدئو کنفرانس نرم افزار استخدام به صورت تمام وقت موقعیت های سراسر مهندسی, سرمایه گذاری, آن, فروش و بخش های دیگر.

دنبال Jazmin گودوین: @jazminkgoodwin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>