در اینجا 15 مثبت تغييرات در میان گریم, گزارش در مورد COVID-19

از coronavirus موارد نمایی ضرب در سراسر ایالات متحده به پزشکان سقوط بیمار, روزانه, عناوین روده غم انگیز و طاقت فرسا است. فرز وجود دارد برخی از نشانه های مثبت از پیشرفت است که می تواند کمک به نگه داشتن چیزهای در چشم انداز است. با وجود تمام مبرم به روز رسانی آمریکایی ها گرد هم آمده اند در طول این زمان پر سر و صدا و امیدوار کننده تجربی داروهای ضد ویروسی شناسایی شده اند برای کمک به درمان برخی از علائم رمان coronavirus. محققان در حال کار در سراسر ساعت به توسعه واکسن خواهد شد که بی خطر و موثر است.

این مهم در این زمان به شما در حفظ و به روز با اخبار است که همچنین نشاط بخشی و تشویق در مورد پیشرفت به سرکوب گسترش این ویروس ویرانگر. به یاد داشته باشید به از دست دادن بینایی از تصویر بزرگتر و نقاط عطف قابل توجهی در از بین بردن این ویروس مرگبار است.

1) وجود یک وعده بهبود نرخ

برای بسیاری از کسانی که قرارداد این ویروس حدود 80% علائم ممکن است خفیف و شبیه به کسانی که از سرماخوردگی یا آنفولانزا. آن دسته از افراد با علائم خفیف ممکن است قادر به درمان بیماری خود را بدون وارد کردن بیمارستان. بیش از 120 ، 000+ در حال حاضر بهبود از coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز منابع مرکز ردیاب.

2) استراتژی های مانند قرنطینه مستندات و اجتماعی فاصله باید ریشه گسترش

در چین و سنگاپور و برخی از شهرهای ایتالیا قرنطینه و اجتماعی فاصله نقش موثری در جلوگیری از جزر و مد از عفونت. یک شهر کوچک در ایتالیا به نام Vo Euganeo دیدم خوشه ای از موارد با توجه به این رمان coronavirus در اواخر فوریه. پس از آن مرگ اول شهر مقامات بلافاصله اجرا یک مستند با توجه به LiveScience. این حرکت به شدت کاهش می یابد و عفونت رسیدن به صفر موارد پس از استراتژی تهاجمی.

تایوان نیز به طور موثر مبارزه شیوع کروناویروس مورد شناسایی و هوا و دریا کنترل مرزی است. در دسامبر 31, زمانی که چین به اطلاع سازمان بهداشت جهانی است که آن را تا به حال چندین مورد از ناشناخته پنومونی تایوان مرکز کنترل بیماری شروع به بازرسی از مسافران در پرواز از ووهان چین.

3) موجود در داروهای ضد ویروسی می تواند به طور قابل توجهی کمک به بیماران مبتلا به کروناویروس

آزمايش ضد ویروسی داروی Remdesivir یک کاندیدای امیدوار کننده برای درمان coronavirus. در مارس 23, دارو دریافت یتیم مواد مخدر مقصد از سازمان غذا و دارو. Remdesivir تحویل داده شده است از طریق داخل وریدی تزریق شد و برای اولین بار استفاده می شود برای درمان ابولا. این یکی از چندین مواد مخدر در حال حاضر مورد بررسی به عنوان یک پتانسیل صرفه جویی در زندگی درمانی است. با توجه به FDA سازمان کار کرده است با جلعاد دارویی به طور بالقوه ارائه Remdesdivir به بیماران تحت شرایط اضطراری استفاده کنید.

داروهای دیگر hydroxychoroloquine و کلروکين نیز در حال بررسی به عنوان نامزدهای احتمالی اگر چه بیماری های عفونی کارشناسان می گویند این ادعا از اثر خود را زودرس هستند.

4) توسعه یک واکسن است که در آن مراحل نهایی در اسرائیل

محققان در اسرائیل موسسه تحقیقات بیولوژیکی در حال انتظار برای اعلام کند که آنها را به اتمام مراحل نهایی واکسن جدید کروناویروس COVID-19. اگر چه اسرائیل در وزارت دفاع ادعا می کند که در آن “دستیابی به موفقیت” دانشمندان شروع به درک ویژگی های این ویروس از جمله تولید آنتی بادی برای کسانی که بهبود از بیماری است.

5) وجود دارد که پیشرفت قابل توجهی در توسعه یک واکسن در سیاتل

برای اولین بار در ایالات متحده آزمایش های بالینی به صورت بالقوه واکسن نامزد آغاز شد و در مارس 16, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را اعلام کرد. زیست فناوری پیشگام مدرن با استفاده از مواد ژنتیکی messenger RNA به واکسن. این بیماری عفونی موسسه مشغول به کار بوده است با مدرن چون RNA استراتژی وعده برای ایجاد یک واکسن با سرعت بیشتری.

6) FDA در حال حاضر اجازه می دهد پلاسما درمانی درمان تهدید کننده زندگی COVID-19 موارد

FDA در حال حاضر به روز شده آن پروتکل مورد استفاده از درمان های تجربی در COVID-19 بیماری همه گیر. از مارس 24 سازمان در حال حاضر امکان استفاده از “نقاهت” پلاسما از دوره نقاهت بیماران در موارد شدید که در آن زندگی بیمار بلافاصله در معرض تهدید است.

7) کشور در سراسر جهان در حال حمایت و پشتیبانی خود را به شهروندان خود در طول این همه گیر

به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی ایالات متحده در حال آماده سازی برای بیشتر بزرگسالان آمریکایی 1200 $و $500 به کودکان است. ایالات متحده بسته شامل وام به کسب و کار و محلی و دولت و همچنین بودجه برای بیمارستان ها و بیشتر بیمه بیکاری. ایتالیا نیز با ارائه کمک به خانواده ها و یک بار 500 یورو پرداخت به مردم خود اشتغالی. اسپانیا نیز نورد از $200 میلیارد یورو بسته نجات در وام برای کسب و کارهای کوچک و انجماد رهن و قبوض آب و برق برای افراد است.

8) آلودگی هوا کاهش یافته است و در زمینه های کلیدی که در آن قرنطينه و مستندات در محل

چین مستند منجر به 25 درصد کاهش در تولید گازهای گلخانه ای CO2 که در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 با توجه به یک مطالعه اخیر. Lauri Mylllyvirta یک تحلیلگر در مرکز تحقیقات انرژی و تمیز کردن هوا در فنلاند مشخص شده چه صنعتی عملیات شد کاهش 15 تا 40 درصد در برخی از بخش ها و چین که مصرف زغال سنگ در نیروگاه ها کاهش یافته است توسط 36 درصد است.

9) تست رو به بهبود است در مقیاس جهانی

محققان در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه را توسعه داده اند در یک coronavirus تست غربالگری است که مستلزم در نظر گرفتن بینی یا دهان سواب و تجزیه و تحلیل به عنوان بسیاری از 1000 نفر در یک روز. این نتایج اغلب در 24 ساعت اما دانشمندان در حال انتظار برای کوتاه که برای چند ساعت.

10) خانواده ها و جوامع با هم می آیند

“ما از این طریق دریافت کنید با هم.” که اغلب یک تعریف پیام های از تشویق است که شما می شنوید مربوط در پایان تقریبا گفتگو در حال حاضر. دوستان و خانواده در تماس ماندن با استفاده از زوم, FaceTime, WhatsApp. در حال حاضر که پدر و مادر ها با بچه ها, خانواده ها در حال پیدا کردن لحظات منحصر به فرد به کیفیت واقعی زمان, که آیا آن را در بعد از ظهر دوچرخه سواری و یا رفتن برای پیاده روی است. خانواده ها قبلا پریشان خود را مشغول کامل برنامه در حال حاضر در حال غرق شدن به صفحه اصلی روال با خانواده شام گشت.

11) شرکت های پله تا برای ایجاد ماسک های تنفسیدر پی بحران

فورد در حال حاضر همکاری با 3M و GE Healthcare به ماسک و هواکش. این شرکت همچنین اعلام کرد که آن را به استفاده از آن در 3D پرینتر برای چاپ ماسک یکبار مصرف ماسک. با توجه به Space.com Elon Musk گفت: او را از 1200 هواکش آماده به تحویل این هفته است.

12) آزمایش های گسترده برنامه های اجرا شده کره جنوبی به طور بالقوه کمک به صرفه جویی در زندگی

در کره جنوبی گسترش coronavirus به طور چشمگیری کاهش یابد با توجه به گسترده تست که همچنین شامل درایو از طریق تست هاب. میزان عفونت شده اند و در حال سقوط به مدت دو هفته به دلیل یک آزمایش دقیق رژیم است. با توجه به علم, مجله کره جنوبی شاهد یک کاهش عمومی در coronavirus موارد پس از 11 مارس. این تعداد کاهش یافته و به 74 در هر روز است که کاهش چشمگیری را از آن اوج 909 موارد در فوریه 29.

13) موقت coronavirus بيمارستان شهر ووهان در حال حاضر تعطیل به دلیل عدم وجود موارد

در مارس 14, پزشکی, کارگران حذف ماسک خود را در این ویدئو ویروسی بعد از این شهر بسته شد و آخرین موقت بیمارستان که ساخته شده بود برای رسیدگی به سرریز از coronavirus بیماران. چین تعطیل کرده است و همه از آن 16 موقت coronavirus بيمارستان شهر ووهان در مارس 10.

14) مردم در حال گسترش نوع حرکات شفقت در پی بحران

از یک تماس تلفنی به بررسی در دوستان خوب و یا گرفتن مواد غذایی برای سالمندان, همسایه ها, مردم سراسر کشور در حال پله تا به کمک کردن در این زمان نیاز است. برای مثال رسانه های اجتماعی برنامه همسایه فراهم می کند یک نقشه از مردم ارائه کمک مناسب در محله شما. برخی در حال کمک به انتخاب کنید تا مواد غذایی, رفتن به اداره پست و ارائه non-غذاهای فاسد شدنی را به کسانی که نیاز دارند.

15) بیشتر در کشورهای در حال حاوی گسترش coronavirus

چین گزارش یک کاهش چشمگیر در موارد جدید. در مارس 25, پکن شهر باغ وحش و بخش هایی از دیوار بزرگ چین بازگشایی به بازدید کنندگان که کتاب پس از یک افت شدید در تعداد coronavirus موارد است. پس از شیوع بیماری مرگبار در ووهان در مرکز این بیماری همه گیر مردم در شهرهای مختلف چینی گفته شد تا در خانه بمانند. برخی از 760 میلیون نفر تقریبا نیمی از جمعیت کشور بودند محدود به خانه های خود را با توجه به مجله پزشکی طبیعت

با توجه به مجمع جهانی اقتصاد سنگاپور تنها گزارش 96 موارد و بدون مرگ و میر با بهبود گرفتی نرخ واقعی عفونت است. بسیاری از کارشناسان بر این باورند که کشور را به موفقیت با توجه به درجه سیستم بهداشت و درمان دقیق و محدودیت های مسافرتی و قرنطینه رژیم.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>