او مهدکودک شد و در حال حاضر در آستانه. سپس coronavirus زده.

این داستان در مورد ارائه دهندگان مراقبت از کودکان تولید شد توسط Hechinger گزارش یک سازمان غیر انتفاعی مستقل خبری سازمان با تمرکز بر نابرابری و نوآوری در آموزش و پرورش است. ثبت نام برای Hechinger خبرنامه.

دور سنگ تگزاس — آن را هنوز تاریک بود خارج که چند کودکان شروع به گرفتن پازل و اسباب بازی ماشین خاموش قفسه Shemonica Flemings’ مرکز مهد کودک. چند گریه خود را به عنوان پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ را صبح زود آف رها. پس از آن اجتناب ناپذیر صدا از اوقات تلخی.

یک کودک پیش دبستانی خود را انداخت روی زمین و لگد یک قفسه کتاب. Flemings رو به پایین در کنار او. “چه چیزی اشتباه است؟”

“من می خواهم به بازی!” پسر whined با اشاره به در یکی دیگر از کودک برگزاری یک ماشین اسباب بازی. او لگد قفسه کتاب ،

“صبر کنید, به من نگاه کن” Flemings گفت. پسر تردید و سپس به انطباق.

“هنگامی که شما عصبانی ما نمی نشستن بر روی زمین و پا زدن” Flemings گفت: در یک صدای آرام. “هنگامی که او به پایان رسید, شما می توانید آن را. صبر خود را به نوبه خود.”

Flemings کمک پسر ، او چشم کودک دیگر, تماشای از نزدیک برای یک شانس برای گرفتن بیش از اگر اسباب بازی رها شده بود.

بداخلاقی عادی در تمام مراکز مهد کودک اما در اینجا در کتی محل مهدکودک آنها بخشی از ریتم منظم در هر روز. پس از 16 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک معلم آموزش و پرورش ویژه در یک مدرسه در نزدیکی منطقه Flemings, 38 افتتاح شد مهد کودک در سال 2018 به خدمت به کودکان معلول مسائل مربوط به رفتار و به طور کلی خانواده های نیازمند.

خود او 3 ساله, کتی, مرکز را اسم اوتیسم و Flemings نا امید شد در چگونه او می خواهم درمان شده در مراکز مراقبت از کودکان. در او دوم او امید به زندگی را در انجام آنچه که او در مورد مراقبت بیشتر: ایجاد یک گرم و مراقبت محل برای کودکان و نوجوانان از مشکل و آسیب های پس زمینه.

Coronavirus شیوع بیماری می تواند از بین بردن همه چیز را او کار می کرد.

مراکز مراقبت از کودکان در سراسر کشور در معرض خطر هستند از بسته شدن به طور نامحدود به عنوان coronavirus را مجبور کرده است تا خانواده ها برای نگه داشتن بچه ها در خانه. حضور در نرخ مجوز مراکز مراقبت از کاهش بیش از 70 درصد در سراسر کشور تنها در یک هفته در اواسط ماه مارس. با بسیاری از والدین از کار برخی از مراکز تا به حال به غیر روحانی کردن پایین پرداخت می شود مراقبت از کودکان کارگران و بستن درهای خود را.

توسط مهد کودک ‘ضروری در طول یک بیماری همه گیر? Coronavirus بسته است مراقبت روز; ارائه دهندگان مراقبت از کودکان نگرانی آنها ممکن است هرگز دوباره باز

مانند بسیاری از مراکز مراقبت از این منابع مالی از کتی محل تنگ شد برای شروع با. برای باز کردن مرکز Flemings در زمان $60,000 از بازنشستگی پس انداز $10,000 وام و $18,000 از یک حساب سرمایه گذاری. در عرض چند ماه 31, کودکان با حضور در مرکز تمام وقت. بسیاری از برخورد با ناامنی غذایی و تروما در خانه. اما دو فرزند دریافت مراقبت از کودک یارانه ها از طریق ایالت تگزاس که reimburses Flemings حدود 36 دلار در هر روز برای هر نوزاد — کمتر از 5 دلار در ساعت برای کودکان که اقامت یک روز کامل.

پس از ماه اول در عملیات Flemings متوجه او نبود در آوردن پول به اندازه کافی از طریق دولت این بودجه یارانه ها به حقوق و دستمزد. او گریه بعد او را به یک وام به پرداخت سه تن از کارکنان ساخته شده است که فقط $8.50 تا 10 دلار در ساعت است. او دوبار حقوق و دستمزد در حدود $5,900.

Flemings’ وضعیت بیش از حد معمول در جهان از مراقبت از کودک که در آن کسب و کار بسیاری از آنها اجرا شده توسط زنان اغلب در تلاش برای زنده ماندن. این امر به ویژه برای مراکز که کودکان را از خانواده های کم درآمد که پرداخت از طریق یارانه دولتی تامین می شود کمک های مالی فدرال. در میان coronavirus شیوع آن مراکز دیده می شود مقدار از درآمد خود را قطع: بسیاری از ایالت ها تنها به ارسال پول یارانه برای هر روز یک کودک در مراسم مهدکودک.

حتی قبل از coronavirus مراکز مراقبت کودک در سراسر کشور در حال اجرا در کسری. تنها چهار ایالت’ کم درآمد یارانه ها پرداخت نرخ کافی برای مراقبت از نوزاد در مراکز مراقبت از کودکان با توجه به یک سال 2018 گزارش از زنان ملی مرکز قانون. دولت فدرال توصیه متحده پرداخت ارائه دهندگان مراقبت از کودکان کمتر از نرخ بازار در 75 درصد. در تگزاس یک سال 2018 بازار بررسی میزان تعیین شده 75 درصد تمام روز را در مراقبت از نوزاد در یک مجوز مرکز به 49 دلار در روز است.

اگر خانواده را نمی تواند تفاوت مراقبت از کودک, مدیران اجرا یا خود مراکز در یک بند کفش و یا قبول یک دست دادن.

چرا ما مراقبت از کودک است که هنوز هم بسیار گران: آمریکا پدر و مادر می خواهم مرخصی خانواده و مقرون به صرفه مراقبت از کودک. چرا آنها نمی تواند آن را دریافت ؟

هشت ماه در Flemings شد تلاش برای آوردن پول به اندازه کافی به پرداخت شش کارکنان سه نفر از آنها — از جمله خودش — تمام وقت. ترین معلم با تجربه به دست آورده $11 در ساعت و در زمان خانه حدود 880 هر دو هفته. و پس از آن وجود دارد و لوازم و تعمیرات تاسیسات و مواد غذایی برای کودکان است. اکثر بچه ها صرف تمام روز با Flemings که بدان معنی است که او تا به حال برای خرید مواد غذایی به اندازه کافی برای خدمت به سه وعده غذایی و سه میان وعده در روز به بیش از یک دوجین بچه ها. Flemings همچنین مجموعه ای از یک سطل تنقلات در شب به طوری که بچه ها تا به حال غذایی به خانه می برد.

زیرا نزدیک به خانواده او پرداخت می شود با استفاده از یارانه, افزایش شهریه بیهوده بود. به جای Flemings در گرو محبت از همسایگان کمک پدر و مادر و غریبه در Facebook گروه که ارائه کالا و خدمات به صورت رایگان.

همه گیر خواسته های ما مهربانی: ما همه پاسخ دهندگان برای اولین بار در میان coronavirus مسلح با شفقت و همدلی

چهار ماه پس از افتتاح مرکز Flemings او کودک نو پا و شوهرش, که با این نسخهها کار به عنوان یک راهنما برای یک شرکت است که کمک می کند تا انتقال زندانیان به خارج از زندان منتقل شده از آپارتمان بیرون و با مادر سالمند خود را به صرفه جویی در پول. این اولین بار بود Flemings تا به حال زندگی می کردند شخص دیگری را به سقف پس از او سمت چپ برای کالج را در سن 18 سالگی.

کارشناسان می گویند که ایالات متحده به بودجه مراقبت از کودک باعث ایجاد یک چرخه فقر برای مهد کودک کارگران است. “این سیستم در واقع در حال یارانه در بازگشت از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان” گفت: Bethany ادواردز, تحقیقات و سیاست های مرتبط در این مرکز برای مطالعه مراقبت از کودک استخدام در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

Flemings آن را می بیند همان راه است. با ثبت نام فرزندان با یارانه – کودکان از خانواده هایی که والدین اغلب کسب دستمزدهای پایین – مراکز “عملا به دور مراقبت از کودک,” او گفت:.

“من نمی خواهم او را با دست به کفل زده’

Flemings هرگز تصور او خواهد بود یک مرکز مراقبت از کودک مدیر. نه زمانی که او در سمت چپ شهر کوچک کامرون تگزاس کالج. و یا زمانی که او فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد در روانشناسی تربیتی. و یا زمانی که او به دست آورده و دومین مدرک کارشناسی ارشد, این بار در, معلم با رهبری است.

او دوست داشت کار خود را در سیستم مدرسه. Flemings تا به حال در مورد خواب بودن یک معلم پس از مهد کودک است. او و خانواده اش نیز امن است. “من غنی هر وسیله” Flemings گفت. “اما ما قطعا نیست در مورد هر چیزی نگران.” در آن روز آنها به آپارتمان خود پول به “آیا همه چیز و لذت بردن از زندگی” و می تواند استطاعت به سفر کوچک. آنها تا به حال بیشتر رایگان. Flemings به حال منافع و روز پرداخت می شود بیمار.

اما Flemings نیز دائما مضطرب در مورد مراقبت از کودکان دختر وضعیت. کتی بازیگوش 3 ساله با یک لبخند شیطان صفت تا حد زیادی غیر کلامی. توسط age 2, کتی شده بود لگد از چهار daycares. در حالی که حضور در یک مرکز کتی شروع به نشان می دهد جدید رفتار نگران کننده است که شامل دوست داشتنی خودش. Flemings بلافاصله مشکوک دختر او بود که با دست به کفل زده شد و تلاش برای برقراری ارتباط است.

“من می دانم که او رفتار چالش برانگیز است. من انکار نمی کنم که” Flemings گفت. “اما من نمی خواهم او را با دست به کفل زده.”

او خریداری کسب و کار مهدکودک برای $10 ، 000 از یک زن که بود گذاشت. $10,000 شامل میز و صندلی و یک مایکروویو, کوچ, کامپیوتر رومیزی و یک جعبه بزرگ از اسباب بازی. او با استفاده از بقیه بازنشستگی پول برای پرداخت هزینه های سایر ملزومات از جمله رنگارنگ, نرم, بدنسازی تشک برای یک بازی کوچک اتاق ماشین لباسشویی و خشک کن جدید, مایکروفر و تعمیرات به یک حصار در اطراف زمین بازی در حیاط خلوت. آتش سیستم ایمنی که او فکر فعال بود زمانی که او خریداری شده و این مرکز تبدیل به قطع و او تا به حال به پوسته از $5,000 برای تعمیر و متصل به محلی آتش نشانی.

پس از آن هزینه های او هنوز هم بدهکار اجاره هفت اتاق ساختمان 1,400 دلار در هر ماه.

Flemings رنگ اتاق و آویزان کالج و مدرسه فارغ التحصیل دیپلم در دیوار است. او به ارمغان آورد کتی نوزاد, اسباب بازی از خانه برای اتاق نوزاد. او تحت پوشش پیر قفسه با تماس با کاغذ به طوری که کودکان نمی تراشه. او تبلیغ خدمات خود را با نشانه هایی در اطراف محله و برای یک زمان کوتاه در ایستگاه های رادیویی محلی.

او در بر داشت او کارکنان با ارسال مشاغل در Facebook و واقع است. تا به حال چندین درجه کالج, اما در ابتدا بیشتر Flemings می پرداخت و آنها را به تماشای چند کودکان, تقریبا تمام آنها معلولیت و یا چالش های رفتاری شد 10 دلار در ساعت است.

یکی از Flemings’ کارکنان زندگی در خانه با پدر و مادر خود را. دیگر زندگی در کمک به دولت است. Flemings’ خواهر که مشغول به کار در مرکز بوده و در لیست انتظار برای مراقبت از کودک کمک برای تقریبا یک سال. او چک از کتی محل نبود تقریبا به اندازه کافی برای پوشش مراقبت از کودک برای فرزند خود تا 15 ماه-پیر آمد به مرکز هر روز. در ابتدا Flemings اجازه نوپا به صورت رایگان می آیند. آن را تا نیمه راه را از طریق زمانی که خواهر او در نهایت آن را خاموش لیست انتظار که Flemings شروع به دریافت یارانه برای پسر بچه.

در سراسر کشور اکثر از اوایل دوران کودکی و مربیان به ویژه مربیان رنگ کسب کمتر از 15 دلار در ساعت است. در سال 2017 متوسط دستمزد برای مراقبت از کودک کارگران در همه تنظیمات $بود 10.72 در مقایسه با $26.88 برای معلمان پیش دبستانی در مدارس دولتی و $31.29 برای معلمان مهد کودک.

گرفتاری کودک مراقبت از کارگران در سراسر کشور است به خصوص نگران کننده با توجه به اهمیت این صنعت و تاثیر آن در بقیه اقتصاد است. مراکز مراقبت از کودکان اجازه می دهد تا والدین و به خصوص مادران به کار می کنند. در ایالات متحده 65 درصد از مادران جوان کودکان در نیروی کار است; نرخ مشارکت نیروی کار به صورت تمام مادران با کودکان 18 و زیر نزدیک به 72 درصد.

کم پرداخت است که به دلیل یک نقص ذاتی در کودک مراقبت از سیستم: در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است “واقعا نه فقط ارزش در اقتصاد ما” گفت: Bethany ادواردز, همکار تحقیقاتی در دانشگاه کالیفرنیا است. حتی اگر یک ارائه دهنده مدرک مراکز نمی تواند اتهام پدر و مادر بیشتر به این دلیل که پدر و مادر اغلب نمی تواند استطاعت به پرداخت بیشتر, او گفت:.

در کتی محل این واقعیت مشهود است هر روز. “همه معلمان من هستند و همچنین متولیان و آشپز و آن را مانند هر کس به چرخش و کمک به هر یک از دیگر” Flemings گفت.

این خواسته را ساخته اند آن را حتی سخت تر برای جذب و حفظ معلمان واجد شرایط که می تواند کسب دو بار به عنوان بسیاری به عنوان یک خصوصی پرستار بچه و یا کسب حقوق و مزایا به عنوان یک معلم در مدرسه عمومی سیستم. Flemings می دانستم که او می تواند با تکیه بر چند تن از اعضای هیات به در آمده و هر روز اما با دیگران آن را بیشتر از یک بازی حدس زدن است. او در کنار کار خود را به عنوان یک مدیر به بیش از کلاس های خودش وقتی که معلمان وجود ندارد و او سریع به پرش و کمک به اگر یک کودک نیاز به تکان دادن یک کودک نو پا نیاز به یک تغییر پوشک و یا کودکان استدلال بودند.

“کسی که به اندازه کافی آموزش و تجربه است و نه به موقعیت زیرا من نمی توانم پرداخت آنها را به اندازه کافی و من نمی توانم آنها را به ارائه هر گونه مزایای” Flemings گفت. “شما کسی است که به طور کامل آشنا نیستند با این وضعیت و شما امیدوارم و دعا می کنم آنها یادگیری سریع و شما امیدوارم و دعا می کنم روز به روز آنها در حال رفتن به نشان می دهد.”

کمی پول هم به اندازه کافی نیست

پنج ماه پس از راه اندازی کسب و کار Flemings انجام شد همه چیز او می تواند به نگه داشتن مرکز هم با کمک دو کارمند تمام وقت. او بیدار شد به عنوان اوایل به عنوان 3:30 یا 4 صبح گاهی اوقات به 5 صبح اغلب او را ترک نمی کند تا زمانی که پس از 7 p. m. بعد از کتی به خواب رفت او را به صرف شب در مدارک و طرح درس او تا به حال کامل شده در طول روز است.

Flemings’ روزهای هفته تاری به تعطیلات آخر هفته هنگامی که او انجام تعمیرات در این مرکز برنامه ریزی درس برای معلمان جابجا کردن و تمیز. شوهر او آمد برای کمک به طوری که آنها می تواند برخی از صرف زمان با یکدیگر است. برخی از تعطیلات آخر هفته او ارائه مهلت برای مراقبت از یک کودک 9 ساله مبتلا به اوتیسم که آمد به مرکز بعد از مدرسه.

او در نهایت قادر به پرداخت خودش پس از اولین سال دوام $500 برای ماه ژانویه. این بررسی به مراتب پایین تر از قبلی حقوق و دستمزد به عنوان یک معلم و یک مقدار ضعیف با توجه به 60 ساعت به علاوه او قرار داده و در در مرکز هر هفته.

کسب و کارهای کوچک در بحران: به عنوان برگ برنده دولت میاد coronavirus کمک کسب و کارهای کوچک انتقاد از تاخیر

اما Flemings دیگر ترس کتی بدرفتاری. کتی تقسیم وقت خود را بین یک ویژه آموزش و پرورش پیش دبستانی برنامه در مدرسه دولتی در نزدیکی خانه او و در او و مادرش مهد کودک. “من از دست رفته یک تکه بزرگ از روز” Flemings گفت. “و برای آن که فقط با او می شود من فکر می کنم این معاوضه به ارزش آن است. چون من اینجا هستم با فرزند من در هر روز است.”

در آفتابی مه صبح فلمینگ تماشا نوزاد منطقه در بازگشت از مرکز است که جدا از بالا دروازه های چوبی. دو معلم بازی با نوزادان چهار در بزرگ آبی الفبا-مضمون فرش. رعایت معلمان او چیزی است Flemings تلاش می کند به انجام هر روز. که آن روز صبح او امیدوار است که با تمام کارکنان در حال حاضر او قادر خواهد بود به دور او را برخی از زمان برای گرفتن مدارک در دفتر او و امیدوارم فایل مدارک برای دریافت بازپرداخت برای مواد غذایی از طریق برنامه فدرال برای مراکز مهد کودک.

راضی از آنچه او را دیدم در نوزاد, کلاس, Flemings راه می رفت به دفتر کوچک است که نشسته است در بین درس برای کودکان بزرگتر و راهرو منتهی به حمام و اتاق بازی. قبل از او نشستم او برخوردی خشن روبرو سر او را برای بررسی روی گروهی از کودکان انتظار در خط برای حمام. یک کودک نو پا سرگردان به Flemings در ورزش ، “جایی که کفش خود را؟” کودک نو پا واقع در کفش خود را و Flemings او نشسته بر روی نیمکت در دفتر او و تضعیف آنها را به عقب.

پسر کوچک فرار کردن. Flemings در زمان یک پیچ گوشتی را از گنجه و نشستم روی زمین توسط یک کابینه با دندانه بزرگ در آن بالا است. او تا به حال خریداری کابینه از Ikea به او بدهد کارکنان یک محل برای ذخیره اموال خود را در طول روز, اما اشتباه از نشستن در کابینه که معلوم بود flimsier از آن به نظر می رسد. او در مورد تلاش برای رفع آن زمانی که یکی دیگر از پسر زد در بینی خود چکیدن با ان دماغ.

“من gotcha!” او گفت:, گرفتن او و پاک کردن بینی خود را به عنوان او تحت فشار قرار دادند به دور از او معترض با صدای بلند.

ده دقیقه بعد Flemings هنوز هم تا به حال در پشت میز خود نشسته شروع به غذا بازپرداخت روند. یک کودک نو پا نیاز به یک تغییر پوشک و معلمان او بودند مشغول گرفتن کودکان دیگر به حمام. یک کودک در حال اجرا به قاب درب و نیاز به یخ بسته. یک دختر کوچک سرگردان به دفتر او و خواسته بافت.

“شما نگاه غمگین!” Flemings گفت. “آنچه مهم است؟”

دختر کوچک زمزمه که او از دست رفته او ،

“آیا شما فکر می کنم شما می خواهم احساس بهتر اگر شما بازی کرد؟” Flemings پرسید. دختر سرش را تکان داد هیچ.

“آیا شما می خواهید برای کمک به من را به یک وعده؟”

دختر راننده سرشونو تکون دادن.

Flemings رهبری او را در اطراف گوشه به آشپزخانه که در آن دختر بچه صعود کرد تا در مدفوع نزول و آنها شسته دست خود را با هم. او دست دختر دستمال به مجموعه ای از جدول ، Flemings راه می رفت دور میز منظمی قرار دادن یک تعداد انگشت شماری از چوب شور برای هر کودک در وسط هر یک دستمال. چند پا دور یک گروه افراطی دانش آموزان پیش دبستانی فرار در سراسر این مرکز entryway و به جلو کلاس درس که در آن چند شروع به بالا رفتن در قفسه در حالی که دیگران برداشت, اسباب بازی, کردن قفسه.

کلاس های درس در Flemings’ مرکز اجرا در برنامه های تنگ. کودکان باید صبحانه, سالن بازی, زمان بازی, زمان, میان وعده و دایره زمان و پس از درس ریاضی سواد و بسته به روز علوم یا مطالعات اجتماعی. کودکان شرکت در پروژه های هنری و حرکت می کند در درس برای کمک به بچه ها انرژی می سوزانند. با آموزش و پرورش, پس زمینه, Flemings امیدوار به ارائه با کیفیت بالا و محیط یادگیری و مجدانه طرح درس در هر روز برای هر گروه سنی در مرکز.

کارشناسان می گویند با کیفیت بالا محیط یادگیری بسیار مهم است در طول این چند سال اول زندگی کودک زمانی که اکثریت از رشد مغز رخ می دهد. نوزادان رشد را می توان به طور دائم تحت تاثیر محیط و روابط آنها را تجربه. “شکی نیست در این پژوهش که بی ثباتی مالی و ناامنی از ارائه دهندگان تاثیر می گذارد خود را در تعامل با کودکان” ادواردز گفت. “کیفیت آموزش و پرورش است که به طور کامل وابسته به آن معلم-کودک تعاملات است.”

تلاش برای ارائه با کیفیت می تواند مانع از بودجه. Flemings می خواستم برای خرید یک, کامل, با کیفیت بالا, برنامه درسی برای کمک به معلمان ساختار درس اما نمی تواند آن را تقبل کنند.

مراکز مهد کودک و هنوز هم در حال انتظار برای دیدن چگونه متحده را تحمل یک سال 2018 افزایش به اصلی فدرال مراقبت از کودک کمک برنامه. شاید که پول را بریزد پایین به مراکز در قالب بالاتر نرخ بازپرداخت است که ممکن است کاهش بار مالی برای مهد کودک کارگران است. پس از دریافت $230 میلیون افزایش بودجه فدرال تگزاس افزایش پایه آن پرداخت نرخ 2 ٪ از اوت سال 2018 ماه Flemings افتتاح مرکز. دولت همچنین برنامه ریزی برای استفاده از اضافی پول فدرال برای خدمت به برآورد 28,000 کودکانی که در لیست انتظار برای یارانه ها و افزایش نرخ پرداخت برای ارائه دهندگان خدمات که شرکت در دولت را با کیفیت سیستم امتیاز Texas Rising Star.

Flemings صرف سال تلاش برای پایان مدارک بنابراین او مرکز می تواند در رتبه بندی سیستم. او مرکز دریافت یک امتیاز از 2 در 4-star مقیاس; پس از نگاه کردن به الزامات مورد نیاز برای یک 4 ستاره مرکز Flemings اعتماد به نفس بود او به زودی می تواند به آن دست یابد. پول اضافی از برنامه که پیگیری و اندازه گیری جنبه های کیفیت, در, مرکز, نمی, تواند, بسیار, شاید فقط چند دلار در روز است. اما ممکن است اجازه می دهد او را به استخدام کارکنان بیشتر, اعضای, به طوری که او می تواند تمرکز بیشتر بر روی کسب و کار و کمتر در پر کردن به عنوان یک معلم در بسیاری از روزها زمانی که کارکنان وجود ندارد و یا به طور ناگهانی ترک.

‘کمک به هر راه که آنها می توانند’

با وجود چالش های خود را پدر و مادر در کتی محل بسیج در سراسر Flemings و مرکز. آنها اغلب در آورده کیسه های لوبیا و قرص نان برای کمک به کاهش هزینه های مواد غذایی خود را. آنها کمک تعمیرات و زمانی که غیر منتظره و پر هزینه به اندازه کافی به معنای تفاوت بین Flemings پرداخت خودش که ماه یا رفتن بدون. “آنها در حال کمک به هر راه که آنها می توانند” Flemings گفت. “آنها فقط پول ندارم و ما نیاز به پول است.”

محله خود را نیز بسیج در اطراف او. او همسایه درب بعدی اهدا یک اجاق گاز به مرکز و به طور منظم چمن mowed. یکی دیگر از همسایه اهدا لاستیک بنابراین Flemings می تواند در ساخت یک دوره مانع در مرکز حیاط برای کودکان به کار بر روی مهارت های حرکتی خود را و سوزاندن برخی از انرژی است. هنگامی که یک عضو جامعه متوجه مهدکودک در تلاش بود برای ایجاد باغ در محوطه جلوی او به ارمغان آورد دانه به طوری که کودکان می تواند به رشد گیاهان است. صاحب نزدیکی یک مرکز مهد کودک در زمان Flemings زیر بال او ارائه مشاوره به عنوان Flemings اقدام به افزایش کسب و کار خود را.

Flemings احساس او به طور مداوم در حال انتظار برای بیشتر کودکان به ثبت نام برای زمان بیشتری را به پایان برساند کاغذ بازی برای پول بیشتر به او پرداخت کارکنان “نزدیک به یک دستمزد زندگی می کنند.” او منتظر به منابع مالی برای ساخت یک زمین بازی بزرگتر در حیاط خلوت و به خرید یک برنامه آموزشی کامل و برخی از منابع برای کمک به کودکان مبتلا شدید معلولیت.

در آغاز دومین سال Flemings تا به حال به برخی از تصمیم گیری های دشوار. او تعطیل نوزاد از اتاق پس از تحقق او از دست دادن پول است. بچه ها هزینه بیشتری برای مراقبت از دولت را بازپرداخت. فقط به عنوان او شروع به احساس راحت مالی, چند مدارس محلی افتتاح کامل روز پیش-K کلاس های درس و Flemings از دست چند تا از بچه های بزرگتر به آن برنامه ها.

او نمی تواند از سرزنش پدر و مادر خود را برای تصمیم گیری است. “اگر شما می توانید آن را به صورت رایگان – راست? شما دریافت می کنید یک مدرسه با یک معلم خبره. چرا شما نمی خواهد؟”

هر روز او هنوز هم احساس غلتک coaster از احساسات است. در بدترین روز او احساس به دام افتاده است.

اما او نمی خواهد به بازگشت به کار او به عنوان یک معلم حتی اگر آن را به او امنیت بیشتر زمان بیشتر و پول بیشتر. او با تمرکز بر بهبود یک گام در یک زمان. او وقت خود را صرف طراحی مجدد وب سایت خود را با اضافه کردن شعار “یک گوهر پنهان” به مرکز آرم.

او به عنوان trudged جلو او سعی کردم به جلو و با هم بهتر ظاهر تعادل کار و زندگی. او را متوقف آمدن به مرکز هر آخر هفته برای انجام کار. او شروع به ساخت بیشتر زمان را به دختر او را به پارک و یا به کلاس شنا. او هنوز هم از خواب پیدا کردن “نقطه شیرین” که در آن او می تواند استخدام مدیر کسی به او کمک کند مدیریت این مرکز است. او می خواست برای تبدیل شدن به سراسر کشور گواهی شده و رسیدن به نقطه که در آن او می تواند استطاعت زمینه سفر برای دانش آموزان است. او می خواست به اندازه کافی در حساب بانکی خود را به طوری که او شوهرش و دختر او می تواند حرکت را به خانه خود را. اما کتی مکان هنوز هم بازمانده مالی لبه.

هر بار که او نزدیک به یک نقطه شکستن خانواده او به نجات آمد. علاوه بر مواد غذایی اضافی خانواده در آورده سفید کننده حوله بطری اسپری و مایع ظرفشویی زمانی که آنها می تواند استطاعت آن را. Flemings بازگشت و به نفع زمانی که او می تواند اهدای هر گونه مواد غذایی بیش از سمت چپ در پایان هر هفته به خانواده های نیازمند.

اما به عنوان تایید موارد COVID-19 شروع به گسترش در سراسر تگزاس مرکزی در اواسط ماه مارس Flemings’ ثبت نام شروع به رها کردن.

در اواخر مارس فقط هفت از 22 بچه ها مانده بودند. زمانی که Flemings رفت به فروشگاه های مواد غذایی خرید مواد غذایی برای کسانی که فرزندان او خودش موضوع را به خرید همان محدوده به عنوان افراد و قادر به خرید به اندازه کافی. هنوز هم با وجود عدم اطمینان در او باقی می ماند متعهد به حال وجود دارد برای پدر و مادر که به او نیاز دارند.

“این است که قطعا ترسناک زمان برای ما” Flemings گفت. “ما در حال رفتن به باز بماند تا زمانی که ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>