Hendrickson حذف کنر در منطقه دور

BRYAN — برای دومین روز متوالی فصل کنر را در مبارزات انتخاباتی به پایان رسید در Brazos دره.

بانوی ببر حذف شد توسط فلاگرویل Hendrickson با 58-36 از دست دادن در منطقه II-6A منطقه پلی آف در روز پنج شنبه شب در Bryan دبیرستان.

این دومین سال متوالی است که در آن دو برنامه ملاقات در دور دوم پلی آف. Hendrickson یکی از بالا رتبه بندی تیم ها در دولت که بانوی شاهین غالب با 53-40 پیروزی در ماه فوریه گذشته در مسیر به منطقه ای نیمه نهایی ظاهر.

آن را بیشتر از این زمان در اطراف.

“من گفت: ما قرار نیست به اینجا” کنر مربی Tamisha هوستون گفت. “اما آنها به دست آورده حق در اینجا پس به بازی آن را دوست دارم. آمار مشابه در حاصل کار دو تیم برای هر دو تیم. آنها فقط ساخته شده عکس زمانی که آنها نیاز به عکس آنها ساخته شده و برخی از آنهایی که بزرگ است.”

Hendrickson (27-11) نفر دوم از منطقه 13-6A پشت پلاک 19 دولت-رتبه ویستا خط الراس حرکت می کند به چهره یا اوک ریج (29-4) یا Langham کریک (26-6) در منطقه ای یک چهارم نهایی در اوایل هفته آینده. این دو تیم بازی خواهد کرد هر جمعه دیگر در کلاین دبیرستان.

“دختران واقعا اعتماد به نفس” Hendrickson مربی نرما سیرا گفت. “ما شده ایم به مسابقات منطقه ای در دو سال گذشته به طوری که آنها فقط می خواهم برای رفتن به عقب و آن را یک گام بیشتر است.”

کنر (19-16) دیدم آن کمپین یک با از دست دادن اما نه قبل از قرار دادن برخی از قابل توجه پر در کلاه. بانوی ببر ساخته شده از پلی آف در back-to-back فصل برای اولین بار از این برنامه تا به حال چهار سفر متوالی از 2005-06 به 2008-09. کنر نیز برنده یک بازی حذفی در back-to-back فصل برای اولین بار از سال 2006-07 و 2007-08. این تیم خواهد بود و به دنبال آن سه در یک ردیف در سال آینده خواهد بود که برای اولین بار از اواسط-90s.

بانوی ببر فارغ التحصیل فقط سه سالمندان — JaKayla برادفورد دیانا Sneed و Sonij خامنه ای روباه.

“من افتخار می کنم از همه چیز ما انجام” هوستون گفت. “ما رفت و به منطقه با تنها دو برد و در حال حاضر ما در حال نشستن در اینجا با 19. که بزرگ و آن را باید به آنها نشان می دهد آن است که چگونه شما شروع به آن را چگونه شما به پایان برسد. اگر چه این نمره می گوید ما به ضرب و شتم بسیار خوب, من فکر می کنم که ما به اینجا آمدیم و ما کار می کرد و ما جنگیدند و ما سعی کردیم بهترین که ما می تواند.”

سارا نگه داشته گل بازی-بالا 20 امتیاز برای Hendrickson و زو نلسون به پایان رسید با 11. Tiarra Howard led کنر با 10 امتیاز و لیلی Rodel اضافه شده هشت.

کنر تلاش برای پیدا کردن یک ریتم در افتتاحیه سه ماهه ساخته شده و فقط دو عکس از کف و مسیر انتهایی 19-6. بانوی ببر ساخته شده است اولین تلاش خود را از این بازی اما از دست رفته در آینده نه تا برادفورد تبدیل لیآپ با 47 ثانیه باقی مانده است.

“من فکر می کنم در ابتدا خود را در مطبوعات به نوعی به ما کمی از مشکل” هوستون گفت. “من فکر می کنم بخشی از آن شاید کمی از عصبانیت در بخشی از ما. من به دختران در حاصل کار دو تیم شاید من باید به نام یک فاصله کمی دیر به نوعی حل و فصل آنها است.”

کنر رسیده دو رقمی گردش در اوایل سه ماهه دوم به عنوان بانوی شاهین رفت و در یک 10-1 اجرا شود. امریکا زدم back-to-back 3-اشاره گر از جناح راست و Maci Quiller ساخته شده لیآپ با 4:10 در ساعت به Hendrickson فرماندهی 24-نقطه لبه.

بانوی Hawks در نهایت راه می رفت به اتاق قفل با 37-15 منجر شود.

“ما چرخش توپ در آغاز خود را در برابر فشار دهید و آنها را به ثمر رساند ما گردش,” هوستون گفت. “من فکر می کنم ما تا به حال شاید 15 یا 17 گردش در حاصل کار دو تیم و آنها احتمالا به ثمر رساند 10 یا 12 امتیاز را از آن. ما به نوعی از کشته خودمان را در آغاز راه است.”

Hendrickson رفت و در 9-0 اجرا برای شروع سه ماهه سوم, برگزاری کنر بدون گل تا 4:24 علامت زمانی که ایزابلا استافورد تبدیل لیآپ. بانوی شاهین برگزار شد 51-22 سرب در پایان دوره و cruised از طریق سه ماهه چهارم برای تکمیل پیروزی.

Hendrickson و کنر هر دو رو یک شانس را به بازی برخی از ذخایر با بازی خارج از سوال.

“این همیشه دشوار فقط به خاطر شما هرگز نمی دانید چه به انتظار” سیرا گفت. “اما بچه ها کار سخت و تمرین سخت سزاوار آنها برخی از زمان در دادگاه است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>