هایدی کلوم می گوید او نمی تواند دریافت coronavirus آزمون پس از “احساس تب’ در ‘AGT’

“America’s Got Talent” قاضی هایدی کلوم نمی توانید دست خود را بر روی یک coronavirus آزمون.

سوپر, 46 در سمت چپ مداخله “AGT” در اوایل این هفته پس از احساس بد شده است و غایب از رقابت بوده است. کلوم توضیح علائم خود را در Instagram داستان گفته او در خانه مانده و بنابراین او نمی کند “آلوده به سایر افراد هستند.”

“سلام به همه من فقط می خواستم شما را به می دانم که چرا من شده اند نشسته در من “امریکا است استعدادهای درخشان’ صندلی” کلوم روز جمعه گفت در حالی که تخمگذار در بستر. “این آغاز همه با یک سرما احساس تب و سرفه و آبریزش بینی. من نه تنها احساس خوب بنابراین همین دلیل است که من در خانه مانده به نه آلوده به سایر افراد هستند.”

‘هیچ گریه در بیس بال’: تام هنکس می دهد coronavirus به روز رسانی با ریتا ویلسون

وبلاگ واکنش نشان می دهند: Joy Behar مراحل به دور از ‘نمایش’ بیش از coronavirus

کلوم گفت: تلاش او برای دریافت تست شده برای coronavirus ناموفق بوده اند.

“من امیدوارم که آن را فقط سرد است. من خیلی دوست دارم به انجام تاج, آزمون, اما وجود دارد فقط یکی نیست اینجا,” او اضافه شده است. “من سعی کردم با پزشکان مختلف و من فقط می تونم یکی است.”

کلوم مبارزات به روشنی تشخیص به نظر می رسد برجسته ملی کمبود آزمون COVID-19. به عنوان ایالات متحده تست رمپ تا برخی از آزمایشگاه های اجرا کوتاه در کیت و قطعات مورد نیاز به تعیین اینکه آیا نمونه های گرفته شده از بیمار بیماران تایید حضور این رمان coronavirus.

Coronavirus آزمون: چگونه NBA یوتا جاز قادر به دریافت 58 دلیل کمبود

بیشتر: Coronavirus آزمون جزء است در تامین کوتاه مدت

با وجود احساس زیر آب کلوم به نظر می رسد در ارواح خوب و تشویق پیروان خود را به “ایمن ماندن.” او افزود: “ماندن در خانه اگر شما احساس نمی خوب است.”

“خانواده مدرن” ستاره Eric Stonestreet پر کلوم در غیاب او.

“چه یک بازی فوق العاده سرگرم کننده و غیر منتظره روز در لس آنجلس” او زیر نویس یک سری از تصاویر در Instagram. “با تشکر از @agt برای اجازه دادن به من گام برای بزرگ @heidiklum. به عنوان یک فن از نشان دادن آن را به یک درمان واقعی وجود داشته باشد. و آن را همیشه به پیوست با سابق من کارگر شرکت @sofiavergara,” قاضی جدید فصل 15.

بیشتر: Sofia Vergara می پیوندد “امریکا است استعدادهای درخشان’ به عنوان یک قاضی برای فصل 15

همکار “AGT” قاضی Howie Mandel همچنین در زمان برخی از اقدامات احتیاطی.

مندل بدنام germaphobe donned کامل منطبق کت و شلوار و ماسک گاز به های اخیر مداخله از رقابت های سری واقعیت. او دچار شدید germophobia یک نشانه از اختلال وسواسی-اجباری. در “معامله و یا هیچ معامله” و “AGT,” مندل نمی لرزش دست با شرکت کنندگان است. او دوست دارد به ارز مشت ضربه.

کمک: کوین مک کوی

Coronavirus: Howie Mandel, Naomi Campbell همین hazmat مناسب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>