Heavy hitters درگیر در Astros, فریب داد, رسوایی مستند

منتشر شده

Quibi امیدوار است آینده آن docuseries در Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی “خواهد بود قطعی مستند در مورد این رسوایی که لرزاند امریکا تفریح و سرگرمی است.”

سری آزمایشی با عنوان “زبان اشاره” است که تولید شده توسط LeBron James’ بی وقفه رسانه های ورزشی شرکت خواهد شد آمده از تحقیقی فیلمسازی شرکت Cinemart که ایجاد شده محبوب Hulu مستند “Fyre تقلب” در مورد جعلی Fyre جشنواره در باهاما.

زمانی که LEBRON JAMES دیوانه در آستروس: چه LeBron James گفته است در مورد Astros’ رسوایی خیانت

“مستند فراتر خواهد بیس بال الماس به کاوش تم ها بزرگتر از حرص و خیانت و فساد و مردانگی و رسانه های اجتماعی فعالیت” با توجه به Quibi آزادی مطبوعات.

هیچ جدول زمانی برای یک سری تاریخ انتشار تعیین شده است.

Quibi آبونمان خدمات است که ویژگی های فرم کوتاه موبایل. آن را راه اندازی در مه.

در اوایل این سال, محبوب پادکست “Slow Burn” اعلام کرد این امر ایجاد یک فصل در Astros’ رسوایی و نگاه به تغییر آن به یک سری اسکریپت.

لیگ اصلی بیس بال جریمه آستروس $5 میلیون و معلق مدیر سابق A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow برای یک سال پس از تحقیقات خود را در بر داشت در سال 2017 و 2018 Astros به استفاده از یک دوربین به طور غیر قانونی سرقت علائم و رله این علائم به hitters در طول بازی. آستروس اخراج Hinch و Luhnow پس از MLB بررسی شد.

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به صورت مختصر در مورد تاریخچه تقلب از هر تیم در لیگ اصلی بیس بال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>