به شدت غنی شده کاخ سفید است که در تقابل با آن سابقه طولانی به عنوان افراد خانه

واشنگتن – به محیط امنیتی در اطراف کاخ سفید را نگه می دارد در حال گسترش است. قد بلند, سیاه, شمشیربازی در جریان است تا به ظاهر با ساعت. نگهبانان مسلح و اکشن و رزمی در همه جا حاضر است.

در 72 ساعت پس از روز دوشنبه غوغا در لافایت میدان کاخ سفید تبدیل شده به یک واقعی قلعه – تظاهر فیزیکی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز از قانون و نظم “سلطه” بیش از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که به خیابان آمده اند در اعتراض به نژادی و بی عدالتی است.

ویروسی بیتون دستگیری: مردان دستگیر و پس از بازجویی بیتون PD بیش دستگیری مرد سیاه و سفید

کاخ سفید در حال حاضر به شدت غنی شده است که آن را شبیه به کاخ پادشاهی یا دیکتاتوری ترکیبات رژیم در سرزمین های دور – کاملا نامتجانس با تاریخی نقش اجرایی عمارت در 1600 خیابان پنسیلوانیا. NW که از آنجا سنگ بنای آن گذاشته شد و در سال 1792 شناخته شده به عنوان مردم و جشن در دسترس به عنوان یک نماد دموکراسی آمریکایی.

این هفته اقدامات امنیتی به دنبال شب تظاهرات فقط در خارج از محوطه دانشگاه گیتس هفته گذشته که خشونت تبدیل شد. مقامات کاخ سفید تاکید کرد که تهمت بود نه درگیر در تصمیم گیری به گوشت گاو تا امنیت و یا برای افزایش نرده در اطراف ترکیب محیط با یک مقام ارشد دولت رسمی گفت که اقدامات منحصر به فرد هستند به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

با این وجود تصویر و در نتیجه هر دو نامطلوب و مجزا سیاسی – رورشاخ آزمون برای مشاهده تهمت ریاست جمهوری. هواداران خود را ببینید یک طرح از قدرت مطلق رهبر کنترل خیابان ها برای محافظت از مردم خود را. منتقدان خود را ببینید سرحال دیکتاتور و رئیس جمهور پنهان از خود شهروندان.

مغلوب ساختن پیشی جستن – که به مدت طولانی جذب نسبت به رهبران قدرتمند در خارج از کشور و به دنبال استحمام خود را در نظامی پیکرنگاری – لایک تصاویری از پلیس و نیروهای اجرای سفارش باور آنها نماد خود سختی و برقراری ارتباط است که خود را سرکوب کرده است تا حد زیادی کنترل ناآرامی در خیابان های واشنگتن به گفته مقامات کاخ سفید.

“واشنگتن در شکل بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک فاکس نیوز مصاحبه رادیویی. “من به شوخی گفت: کمی شوخی, شاید این یکی از امن ترین مکان روی زمین. و ما تا به حال هیچ مشکل در همه شب گذشته. ما تا به حال توجهی نیروی غالب و آن را – ما باید به یک نیروی غالب. شاید این صدا رو خوب به آن می گویند اما شما باید به یک نیروی غالب. ما نیاز به قانون و نظم است.”

دبورا Berke, رئیس دانشگاه ییل دانشکده معماری گفت: کاخ سفید سنگر به عنوان اگر آن را یک پایگاه نظامی با لایه های متعدد از نرده های اطراف سنگ آهک در گرجستان ساختار منتقل مقابل پیام و نشان دهنده فیزیکی نقض دموکراسی است.

“من فکر می کنم نیاز به تقویت خانه خود را – و آن را خانه خود; آن را خانه ما – را نشان می دهد ضعف” او گفت:. “رئیس جمهور ایالات متحده باید احساس تهدید توسط خود شهروندان است.”

کمپین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد می گوید تهمت تمایل به پروژه سختی نمی خواهد کار با بسیاری از رای دهندگان.

عدالت برای جورج FLOYD: چگونه George فلوید مرگ الهام گرفته از تلاش برای تقویت تگزاس’ ساندرا مطلوب عمل

“شلیک گاز اشک آور و تیراندازی و گلوله های لاستیکی در تظاهرات مسالمت آمیز در خارج از مردم خانه نمی کند هر کسی را امن تر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد سخت تر و قطعا آن را نشانی سیستمیک نژادپرستی و نابرابری گرفتار شده است که کشور ما برای نسل” بایدن سخنگوی T. J. Ducklo نوشت: در یک ایمیل.

امنیتی در اطراف کاخ سفید به ratcheted تا در طول سال با خیابان پنسیلوانیا بسته به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه پس از سال 1995 Oklahoma City bombing و بلندتر دائمی حصار ساخته شده چند ماه پیش در پاسخ به چندین رخنه در دولت اوباما.

این هفته اما در محیط امنیتی گسترش یافته بود. دو ورودی شمالی در امتداد خیابان پنسیلوانیا NW بسته شد با کارکنان و بازدید کنندگان روت جنوب غربی دروازه در خیابان 17 غربی.

روز چهارشنبه یک عامل سرویس مخفی مستقر شد است که در خارج از دروازه دوم عامل در یک غرفه چک کردن افراد را شناسایی و کسی بررسی افراد درجه حرارت در یک چادر پزشکی – یک اقدام پیشگیرانه در محل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بازدید کنندگان پس از آن گرفته شده به یک چهارم غرفه برای امنیت چک های که در آن آنها راه می رفت از طریق یک آشکارساز فلز بود و کیسه های خود را به نمایش در آمد.

داخل ساختمان, اما, سرویس مخفی عوامل اشغال عادی خود را محافظت می ایستد و وجود دارد به نظر نمی رسد به افزایش حضور امنیتی.

منطقه کلمبیا شهردار موریل Bowser یک دموکرات پنجشنبه به خبرنگاران گفت که او “نگران آن است که برخی از سخت شدن است که آنها انجام می دهند ممکن است نه فقط به طور موقت.”

“این غمگین تفسیر است که خانه و ساکنان آن را به دیواره خاموش” Bowser خود گفت. “ما باید می خواهم به کاخ سفید باز می شود تا برای افرادی که قادر به دسترسی به آن را از همه طرف.”

الهام Mastromonaco سابق top اوباما در کاخ سفید که دستیار کارگردانی عملیات تقبیح آنچه که او به نام “فوق العاده غمگین تحول” به کاخ سفید این هفته.

“لورا بوش معتقد بودند در باز کردن کاخ سفید به” Mastromonaco گفت. “میشل اوباما صورت گرفت که ایده و گسترده به مردم ، او به طور معمول می گویند این مال ما نیست; آن را متعلق به مردم آمریکا است. و کار ما بود تا مطمئن شوید که وجود دارد نه یک فرزند چپ در این کشور که باور نمی آنها تعلق وجود دارد. هر کس به اندازه کافی خوب است برای راه رفتن را از طریق این درب ها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات کاخ سفید هم گفت: آنها مشتاق برای گسترش محیط و موانع اضافی برداشته شود. هدف این بوده است به گسترش معترضان به یک منطقه بزرگتر دور از کاخ سفید به این ترتیب جمعیت نمی کنید بیش از حد بزرگ برای مدیریت در هر یک جای خود توضیح داد که یکی از مقامات که مانند برخی دیگر مصاحبه صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به ارتباط داخلی بحث.

دادستان کل ویلیام بر آنها تهمت قرار داده است مسئول هماهنگی اجرای قانون فدرال پاسخ پیشنهاد پنج شنبه که حضور نظامی و پروتکل های امنیتی در اطراف کاخ سفید احتمالا به زودی کاهش دهد زیرا مقامات تا به حال شاهد یک کاهش چشمگیر خشونت در قبل و دو روز.

“پس از ارزیابی وضعیت شب گذشته در اواخر شب و یا شاید در صبح احساس کردم که ما می توانیم به سقوط ما محیط و از بین بردن برخی از پست های بازرسی و غیره و کمی بیشتر low-profile رد پای” Barr به خبرنگاران گفت:. “ما شاهد یک کاهش شدید در این قسمت است.”

Kerri Kupec, یک بر, سخنگوی, گفت: دادستان کل بود با اشاره به شمال محیط بود که در حال سقوط از من در خیابان به ثانیه, خیابان NW.

برخی از موانع در امتداد شرق و غرب محیطی کاخ سفید هنوز در آماده سازی برای ده ها هزار نفر از رود تظاهرکنندگان در این آخر هفته, دولت, مقامات گفت. معلوم بود که کنترل این شمشیربازی در امتداد شرق و غرب محیطی هر چند یک پارک سخنگوی پلیس گفت: تمام موانع موفق شد توسط سرویس مخفی.

این سرویس مخفی در بیانیه ای گفت که تعطیلی خواهد بود در اثر تا 10 ژوئن در “تلاش برای حفظ لازم است اقدامات امنیتی در اطراف کاخ سفید پیچیده در حالی که همچنین اجازه می دهد به صورت مسالمت آمیز تظاهرات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت شده است به طور منظم به روز رسانی از مشاوران در مورد وضعیت امنیت محیط و نظارت تلویزیونی خبری با توجه به یک مشاور.

رئیس جمهور شده است حساس به ادراک دامن زده شده توسط منتقدان خود را که او cowering در یک پناهگاه و ترس خود ایمنی است. مشاوران گفت: او کبود است که رسانه ها متوجه او شده بود با عجله به امن پناهگاه های زیرزمینی آخرین شب جمعه با همسر, Melania و پسر بارون پس از چندین معترض نقض نرده های موقت در نزدیکی وزارت خزانه داری در زمینه های مجاور به کاخ سفید است. او به دروغ ادعا کرد که او وارد پناهگاه تنها برای “بازرسی.”

پناهگاه گزارش شده مغلوب ساختن پیشی جستن موضوع مسخره در بعضی از اخبار تلویزیون را نشان می دهد و همچنین در رسانه های اجتماعی که در آن برخی از کاربران را به او لقب “پناهگاه پسر.”

دور از دور پنهان در داخل یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: رئیس جمهور اتحاد چپ این اساس دو بار در این هفته – روز دوشنبه برای بحث برانگیز عکس op در تاریخی سنت جان اسقفی کلیسا و در روز سه شنبه برای بازدید از سنت جان پل دوم ملی امامزاده در شمال شرق واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران تقسیم می شوند بیش از این سیاسی تاثیر وقایع اخیر است. برخی بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن است “کاملا botched” خود را دست زدن به تظاهرات و ایجاد “یک فاجعه کامل” با توجه به یک مشاور خارجی.

کوین Madden, یک دستیار در جمهوریخواه میت رامنی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری هشدار داد که این تصاویر می تواند به تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن مشاجره است که وضعیت تحت کنترل است.

“شما یک وقت که اعلام ‘قانون و نظم” و تقسیم صفحه نمایش نشان می دهد که وجود دارد این است که جدی ناآرامی ها و تحولات پس از آن وجود دارد تصاویری از موانع امنیتی بالا رفتن در اطراف ساختمان است که بسیاری از آمریکایی ها همیشه رایگان دسترسی به” Madden گفت. “این تغییر می تواند بعضی اوقات واقعا شکل برداشت در به چالش کشیدن راه است.”

اما دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران استدلال می کنند که رئیس جمهور می ایستد به نفع سیاسی پس از ناآرامی ها عبور می کند پس او موقعیت خود را به عنوان یک قانون و دستور فرمانده کل قوا است که حفاظت از امنیت و ایمنی است.

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. که صحبت با رئیس جمهور چهارشنبه شب گفت: “این احتمالا لازم برای لحظه ای که در آن زندگی می کنیم. آن خواهد شد.”

روسای جمهور گذشته که در برابر امنیت پیشنهادات خود را در داخل و اطراف کاخ سفید است که می تواند استوک ترس است که دولت تحت تهدید.

پس از سال 1941 حمله به پرل هاربر, رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت خودداری کردند در تلاش برای تقویت کاخ سفید که در زمان باز شده بود به بازدید کنندگان گاه به گاه قدم زدن در این زمینه در طول روز با توجه به مورخ Doris Kearns Goodwin.

ترس در مورد بمب گذاری و حمله به سرویس مخفی می خواستم روزولت به پوشش نورگیرهای با شن و ماسه به استتار کاخ سفید به رنگ ویندوز به ایستادن مسلسل مواضع و برای ساخت یک بمب پناهگاه گودوین گفت.

“FDR رد بسیاری از این توصیه ها هر چند او در نهایت موافقت کرد ‘با کمی دلخوری به ساخت یک پناهگاه در وزارت خزانه داری,” گودوین گفت: در یک ایمیل.

اسکات برگ استاد دانشگاه جورج میسون و نویسنده “بزرگ راه” سابقه ایجاد واشنگتن گفت: Pierre l’enfant طراحی شده پایتخت کشور به عنوان “یک مرحله برای تصویب در امریکا آزمایش در فدرالیسم و دموکراسی است.” برگ گفت: ارتباط بین این تشریفاتی و نمایشی فضا و ملت مردم خطر از دست داد.

“دی سی است که اساسا یک پس زمینه برای اعمال آمریکایی تئاتر و l’enfant درخشان بود در این رابطه” برگ گفت. “هنگامی که ما خودمان را در بازار زمانی که ما خودمان را در میدان لافایت زمانی که ما خودمان را در خیابان پنسیلوانیا – ما واقعا عامل از احساس ما از مردم دیگر پس از انجام این کار قبل از ما.”

Berke موافقت کرد و گفت: این تصویر از کاخ سفید connotes دولت همراه در شهری زندگی مدنی و اما در حال حاضر شبیه یک قلعه است.

“وجود دارد دیوارهای غیر قابل نفوذ مانند آنچه شما می خواهم قرار دادن در اطراف زندان” او گفت:. “ما همه می خواهم به این باور در کارت پستال چشم انداز کاخ سفید است که شما به عنوان یک شهروند می تواند راه رفتن از آن گذشته و آن را ببینید که در آن چمن و سرسبزی و شکوه و عظمت و وسعت گسترش دهد به شما به عنوان یک شهروند که رئیس جمهور در زندگی وجود دارد اما او یک شهروند فقط مثل بقیه از ما. همه که به نحوی تکذیب کرد با ایجاد یک دیوار در اطراف آن است.”

– – –

واشنگتن پست Fenit Nirappil کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>