مشاوره گرما برای هوستون منطقه امروز سه رقمی ‘احساس’ temps در هوا

از آن خواهد شد یک scorcher در هوستون امروز با اوج در 90s و “احساس می کند مانند” درجه حرارت بالا به اندازه کافی سریع مشاوره گرما از خدمات ملی آب و هوا.

هواشناسان می خواهیم هر کسی با فعالیت در فضای باز برای برنامه ریزی بر این اساس مانند بسته بندی آب اضافی و یا به تعویق انداختن هر زمان های غیر ضروری خارج است. گرما مشورتی خواهد بود و در اثر از ظهر تا 7 بعد از ظهر سه شنبه به عنوان شاخص گرما ارزش یا “احساس می کند مانند” درجه حرارت تا رسیدن به 108 درجه است.

شدید آب و هوا: گرمسیری طوفان آرتور برانگیخته ترس از فصل طوفان بیش فعال

واقعی درجه حرارت بالا سهشنبه به احتمال زیاد آمار 96 درجه با رگبار و آسمان.

یک جبهه سرد در نام تنها فشار را از طریق یک شب جمعه کاهش رطوبت هوا و کاهش گرما شاخص ارزش برای بقیه روز. اما درجه حرارت بالا در پایین-90s هنوز هم انتظار می رود در سراسر منطقه هوستون از طریق پایان هفته.

توسط روز سه شنبه یکی دیگر از موج گرما انتظار می رود را در درجه حرارت به سه رقمی. هیچ باران در هوا به مدت حداقل هفت روز آینده.

در مناطق استوایی اختلال در وسط اقیانوس اطلس 10 درصد شانس ابتلا به یک نام طوفان بیش از پنج روز آینده. که سیستم مطرح نیست یک تهدید فوری به هوستون.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>