بهداشت و درمان برای بی خانمان راه اندازی پناهگاه مبتنی بر COVID-19 تست اطاقک با اهدای سخاوتمندانه

منتشر شده

بهداشت و درمان برای بی خانمان – هوستون معرفی COVID-19 تست اطاقک به سطح شیب دار تا تلاش های خود را با کمک یک گروه از مهندسین.

ماه گذشته شهر هوستون تلقی HHH رسمی COVID-19 تست سایت برای کسانی که زندگی در خیابان های مرکز شهر هوستون و یا در پناهگاه.

تگزاس گزارش افزایش COVID-19 مورد: تگزاس گزارش های عظیم پرش در COVID-19 نفر در یک روز

این Oceaneering زیر دریا توزیع راه حل های (SDS) تیم همکاری با HHH به طراحی و ساخت حمل محصور اطاقک به ارائه حفاظت در طول walkup COVID-19 تست گفت: در آزادی مطبوعات.

میله Larson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Oceaneering International, Inc., اظهار داشت: “ایمنی است که بالاترین ارزش ما به همین دلیل است که یک پروژه مثل این که هر دو یک خیریه نیاز و ایمنی چالش بود و وظیفه ما احساس ما را می تواند حل کند.

اطاقک طراحی شده بود و در خانه ایجاد در Oceaneering جهانی و ماشین آلات فروشگاه در یک هفته.

“تست غرفه آسان برای استفاده است و فراهم می کند یک لایه ایمنی برای کارکنان بالینی. دوستان ما در Oceaneering واقعا گوش به اهداف ما برای چگونه با خیال راحت به انجام تست و کمک به آنها را به زندگی می گوید:” مری الن McEvoy, HHH مدیر کلینیک عملیات.

HHH دهکدهای برنامه به دنده بالا بدون علامت غربالگری و نظارت غربالگری نمونه در بی خانمان خدمات سایت در سراسر منطقه به سقوط.

“Oceaneering است که همیشه به دنبال راه هایی برای بازگشت به جامعه محلی به خصوص در این دوران از عدم قطعیت است. اطاقک نمونه اهدا شد به HHH در هیچ اتهام” گفت: شان Roedel معاون ارشد رئیس جمهور فراساحلی تولید محصولات در Oceaneering International, Inc.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>