مسائل بهداشتی برای سیاه پوستان, لاتین تبار و آمریکایی های بومی ممکن است باعث coronavirus به ستمگري جوامع

واشنگتن — سیاه پوستان, لاتین تبار و آمریکایی های بومی بسیاری از شرایط بهداشتی اساسی از جمله آسم و بیماری های قلبی است که می تواند آنها را بیشتر در معرض خطر عوارض ناشی از کوروناویروس روم طرفداران قانونگذاران و کارشناسان بهداشت عمومی نگران این جوامع به حاشیه رانده شده نمی توانید دسترسی برابر به آزمایش و درمان به عنوان شیوع بیماری گسترش می یابد.

“ویروس فرصت برابر بحران … اما تاثیر و بار آن را نمی خواهید به اشتراک گذاشته شود به همان اندازه” دکتر گفت: Ashwin Vasan های بهداشت عمومی و متخصص و دستیار استاد در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک است. “مانند بسیاری از چیزهایی که در جامعه آن را برای رفتن به عقب. آن را به احساس نامتناسب با فقیر و آسیب پذیر و به حاشیه رانده شده و بدیهی است که پایین می افتد در این کشور در جوامع رنگ.”

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور طرفداران حقوق مدنی و گروه های فشار به محلی و فدرال قانونگذاران به تمرکز توجه در جوامع رنگ و هدایت منابع به مکان هایی مانند رزرو و مراکز بهداشتی و درمانی است که آنها خدمت می کنند.

برخی از آنها خواستار مقامات فدرال به پیگیری تعدادی از مردم از رنگ که درگذشت از coronavirus و به راه اندازی یک کمیسیون برای مطالعه و بررسی چگونگی coronavirus در حال گسترش است در آن جوامع است.

وجود دارد بیش از 140,000 تایید موارد کروناویروس در آمریکا توسط صبح روز دوشنبه و بیش از 2500 مرگ و میر. مقامات تا کنون منتشر نشده اطلاعات در مسابقه و coronavirus موارد است.

“شما نیاز به انجام این کار با قصد” گفت: Vasan که همچنین رئیس جمهور & مدیر عامل شرکت سلامت روانی خیریه چشمه خانه مستقر در شهر نیویورک. “شما نیاز به نقشه است که جوامع در حال حاضر در حاشیه مراقبت و منابع و تست و در حال حاضر پیش شرط نامتناسب شرایط بهداشتی و سپس بگو:” همه حق ما چگونه اطمینان حاصل شود که ما در حال رفتن وجود دارد؟””

سابقه ای طولانی در نابرابری های سلامت

قبل از همه گیر مردم رنگ را تجربه کرده اند نژادی و قومی و نابرابری های سلامت از جمله عدم دسترسی به مراقبت با کیفیت و بیمه بهداشت و درمان و کارشناسان بهداشت عمومی گفت. آژانس های فدرال و همچنین غیر انتفاعی سازمان بهداشت و درمان باید با مسئله مورد مطالعه و راه اندازی برنامه به آن آدرس.

Coronavirus شیوع یک استارک یادآوری این شکاف طرفداران گفت.

“آن بیشتر می درخشد نور را در طولانی مدت بی عدالتی است که در جامعه وجود داشته باشد” گفت: J. نادین Gracia, معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر عامل در اعتماد به امریکا, سلامت, بهداشت عمومی سیاست در واشنگتن ،

در کنگره ایالات متحده رابین کلی رئیس کنگره سیاه حزبی سلامت Braintrust گفت: جوامع رنگ تمایل به سخت ترین ضربه بهداشت بحران زیرا آنها تمایل دارند که کمتر ثروت از سفید پوستان و کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

“ما بسیار نگران است چرا که به ما می گویند زمانی که اکثریت می شود سرد ما آنفولانزا یا ما پنومونی گفت:” کلی یک دموکرات از ایلینوی.

در حالی که قانون مراقبت مقرون به صرفه کمک کرد بسیاری از مردم از رنگ پوشش بهداشت و درمان بسیاری هنوز هیچ بیمه یا دسترسی به ارائه دهندگان خدمات و مراقبت با کیفیت ، با توجه به سرشماری 8.5 درصد از سفید پوستان بیمه در سال 2017 نسبت به 10.6 درصد از سیاه پوستان 7.3 درصد برای سکس و 16.1 درصد برای اسپانیایی ها.

دکتر ملیسا کلارک معاون سابق دین در دانشگاه هاوارد پزشکی در واشنگتن گفت: در تاریخ ملت از سلامت نابرابری و عوامل استرس زا مواجه با افراد از رنگ از جمله نژادپرستی و فقر و عوامل در آن جوامع به طور نامتناسبی داشتن “بسیار بیماری است که COVID19 یک مشکل است.”

کسانی که شامل فشار خون بالا و دیابت و بیماری های قلبی و بیماری های ریوی از جمله آسم و برونشیت مزمن و بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس – همه نامتناسب موجود در سیاه پوستان, لاتین تبار و آمریکایی های بومی.

کلارک گفت: این که مردم از رنگ هستند بیشتر در معرض خطر گرفتن ویروس, اما آنها بیشتر در معرض خطر داشتن شدید تظاهرات که می تواند منجر به بستری شدن در بیمارستان و مرگ است. در علاوه بر این به سالمندان و افراد در معرض خطر جدی برای سلامتی خطرات و مرگ از coronavirus باید بیماری های زمینه ای از جمله فشار خون بالا و دیابت و بیماری های قلبی عروقی و بیماری های مزمن تنفسی و سرطان است.

آمریکایی های آفریقایی تبار بودند 60 درصد بیشتر احتمال دارد مبتلا به دیابت تشخیص داده و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان غیر سفید اسپانیایی به مرگ از آن با توجه به فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی از اقلیت های بهداشتی. سرخپوستان آمریکایی/Alaska بومی بودند سه برابر بیشتر احتمال دارد به دیابت و 2.5 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از آن است. اسپانیایی, در ضمن, شد, 1.7 برابر بیشتر احتمال دارد به دیابت و 1.4 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ است.

کلارک نویسنده “ببخشید دکتر! من چه؟”, گفت: بسیاری از مطالعات نشان داده اند که تعصب در سیستم مراقبت های بهداشتی و او را نگران برخی از متخصصان پزشکی به حداقل رساندن علائم زمانی که مردم رنگ به دنبال مراقبت.

“من نگران آن روز خدای ناکرده ما را به که در این شهرستان که در آن انتخاب می شود ساخته شده در مورد که می شود یک ونتیلاتور,” او گفت:

بیشتر: Coronavirus اخراج نامتناسب صدمه زدن سیاه پوست و لاتین کارگران: ‘آن را تقریبا مانند روز قیامت در حال آمدن است’

بیشتر: 5 نقشه نشان می دهد که چگونه کشورهای متفاوت در حفاظت از آمریکایی ها در برابر coronavirus

مردم از رنگ نیز می تواند بیشتر در معرض خطر به دلیل حرفه ای مانند هر کسی مشغول به کار در خرده فروشی ساخت و ساز و یا دیگر کارهایی که نمی توانید از خانه کار می کنند. در ضمن مشاغل بهداشتی از جمله بهداشت فردی دستیاران و پزشکان در میان بالا 10 شغل با غلظت بالایی از آمریکایی های آفریقایی تبار گفت: Shaomeng جیا استاد اقتصاد در ایالت آلاباما دانشگاه دانشکده کسب و کار.

کسانی که شغل او گفت: به احتمال زیاد خواهد شد در تقاضای بالا در هفته های آینده و ماه.

مردم در حال بیمار شدن بیش از حد بسیاری از مردم در حال مرگ هستند’

کلی و دیگر اعضای کنگره سیاه حزبی به تازگی با ارسال نامه ای به مجلس, Nancy Pelosi, خواست او را به فشار به مطمئن شوید که قوانین اضطراری برای رسیدگی به شیوع شامل منابع بیشتر برای تست و تجهیزات برای مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان های محلی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا تاریخی 2 تریلیون دلار اضطراری بسته سهشنبه, بزرگترین در تاریخ ایالات متحده است. آن را گسترش مزایای بیکاری و ارائه مستقیم پرداخت تا 1200 $برای بسیاری از افراد است. هزاران نفر از مردم که کار در, رستوران ها, هتل ها و کسب و کارهای کوچک باید شغل خود را از دست.

“این هنوز هم همه چیز را ما می خواهیم گفت:” کلی. “اما ما نمی تواند نگه داشتن به تأخیر انداختن زیرا مردم در حال گرفتن بیمار است. بیش از حد بسیاری از مردم در حال مرگ هستند. ایالات متحده ندارد و آنچه آنها نیاز دارند. کسب و کارهای کوچک رنج می برند.”

تشکر. رائول رویز, D-کالیفرنیا اتاق اورژانس پزشک گفت: این مهم است برای قرار دادن پول بیشتر به کمبود بودجه روبرو سلامت برنامه هایی که در خدمت جوامع اقلیت مانند پزشکی و مراکز بهداشتی و درمانی.

کسانی که منابع اضافی او گفت: “کمک خواهد کرد که از بین بردن برخی از نابرابری در دسترسی به تست دسترسی به پزشکان و مراقبت است.”

رویز است تبدیل به رسانه های اجتماعی انجام خدمات عمومی اطلاعیه ها و ظاهر شدن در رادیو و تلویزیون برای پاسخ به سوالات در مورد کوروناویروس در زبان انگلیسی و اسپانیایی. او همچنین میزبان یک تله تاون هال در پنج شنبه. او در زمان یک رویکرد مشابه در طول H1N1 شیوع در سال 2009. این بار او گفت: آن را بدتر.

“ما لازم نیست که نشانه های روشن مانند آنفلوانزا,” او گفت: چون مردم می تواند انتقال این ویروس بدون نشان دادن علائم. “پس با این آن را حتی بیشتر مهم است به انجام تعامل جامعه در راه است که از نظر فرهنگی مربوطه و در یک زبان است که آنها می توانند درک کنند.”

Gracia از اعتماد به امریکا, سلامت گفت: این مهم است که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با جوامع از رنگ است که از لحاظ فرهنگی و زبانی و مناسب است که می آید از منابع قابل اعتماد مانند ایمان مبتنی بر گروه.

“نیز وجود دارد که بی اعتمادی وجود دارد که آن نیز می تواند مانع از دسترسی به اطلاعات و دسترسی به مراقبت های,” او گفت:.

طرفداران گفت: نه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یا کنگره صحبت کردیم و به اندازه کافی در مورد سلامت بی عدالتی و چگونه آنها ممکن است تاثیر جوامع از رنگ در طول شیوع بیماری است.

“آنها حتی نمی تواند عمل خود را با هم به شناسایی که coronavirus ملی سلامت تهدید امنیتی در اوایل به اندازه کافی برای بسیج آزمایش تجهیزات و آموزش و پرورش به شدت در اوایل برای حفاظت از عموم مردم با اینحال به نظر محروم مناطق روستایی کشور ما” رویز گفت. “من فکر می کنم که آنها بدانند آن را به عنوان آنها بروید و آن این است که در آن شما می خواهید به طول یک فاجعه است.”

بیشتر: Coronavirus آهسته جستجو برای سرشماری کارگران می تواند آن را سخت تر به تعداد آمریکایی

بیشتر: افراد معلول می ترسند آنها محروم خواهد شد مراقبت های بهداشتی به دلیل coronavirus

‘یک دستور غذا برای فاجعه’

کارشناسان گفت: یکی از آسیب پذیر ترین گروه های بومی آمریکایی است.

کوین Allis مدیر عامل کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی گفت: بیشتر مردم شد تست مثبت برای coronavirus در هند کشور است. او گفت رهبران انتظار می رود به زودی وجود داشته باشد حتی بیشتر موارد.

“همه ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که عدد واقعی است,” او گفت:.

بسیاری از رزرو در مناطق روستایی و سه تا چهار ساعت به دور از عمده امکانات بهداشتی که در آن مردم می تواند آزمایش می شود Allis گفت.

“بنابراین ما فقط می توانید تصور کنید چه موانع, چالش های در حال گرفتن تست به این مردمی,” او گفت:.

کارشناسان می گویند که آن را کمک نمی کند که وجود بی اعتمادی عمیق از دولت فدرال و مادری آمریکایی به مدت طولانی نادیده گرفته شده است برای همه چیز از مراقبت های بهداشتی به مسکن.

بومی آمریکایی ها نیز نامتناسب گرفتار بیماری قلبی, بیماری های تنفسی و بیماری های کبدی و سایر بیماری های بهداشت ،

برای مثال سرخپوستان آمریکایی/Alaska بومی 50 درصد بیشتر احتمال دارد مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مقایسه با سفید پوستان در سال 2018 با توجه به اقلیت سلامت.

“هیچ جای تعجب وجود دارد هنگامی که شما ببینید این نابرابری های سلامت که در حال خاموش نمودار سپس هنگامی که شما به چیزی شبیه به COVID-19 که رول را به این محله این رزرو جوامع می توان آن را واقعا بد” گفت: Allis, یک عضو قبیله ای از جنگل شهرستان Potawatomi جامعه در ویسکانسین.

کسانی که شرایط بهداشتی همراه با سلامت و نابرابری و ازدحام بیش از حد (در بسیاری از موارد نسل از جمله قبیله ای زندگی می کنند در یک خانواده) را به صورت “یک دستور غذا برای فاجعه” Allis گفت.

رویز, یک عضو کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته فرعی بهداشت و درمان گفت: او نوشت: دولت خواسته است که آن را ارائه منابع و تجهیزات از جمله ماسک و هواکش و آزمون برای رزرو. او گفت که او می خواست برای اطمینان از قبایل در روستایی رزرو “هستند نه یک چاره اندیشی موقت است.”

رویز گفت که او نیز تحت فشار قرار دادند به اضافه بودجه در بسته محرک به صورت رایگان تست برای اعضای قبیله ای حتی در امکانات خاموش رزرو. این بسته شامل بیش از $1 میلیارد دلار برای هند خدمات بهداشتی و $453 میلیون دلار برای اداره امور هند, رویز گفت.

Vasan گفت: همانطور که با هر گونه اپیدمی مقامات نمی تواند به نادیده گرفتن جوامع به حاشیه رانده شده.

“اگر شما نمی رفتن منابع را به آنها و سپس آنها در حال رفتن به سمت چپ برای خروج از این و آن می تواند به خوبی چرخش از طریق جوامع خود,” او گفت:. “بنابراین ما باید به آن را آسان. ما باید آن را واقعا کاربر پسند فرهنگی صالح و در دسترس مردم است. ما باید به انجام آن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>