کارشناسان بهداشت هشدار می دهند از coronavirus خطرات در مغلوب ساختن پیشی جستن آینده رالی

با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, Okla., کمتر از یک هفته دور کارشناسان بهداشت هشدار داد که داخل سالن محل برگزاری و برنامه به طور بالقوه جمعیت زیادی می تواند کمک به گسترش coronavirus قرار دادن شرکت کنندگان و دیگران در معرض خطر است.

“من در مورد توانایی ما برای محافظت از هر کسی که حضور زیادی داخل رویداد” بروس زوبین مدیر تلسا شهر و شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: Tulsa World. “و من نیز در مورد توانایی ما برای اطمینان از رئیس جمهور باقی می ماند امن به عنوان به خوبی.”

برنامه ریزی تجمع می آید به عنوان عفونت های جدید به روند رو به بالا در حداقل 21 متحده در سراسر جنوب و غرب باعث برخی فرمانداران به تجدید نظر بازگشایی برنامه ها و تجدید نگرانی هایی است که این کشور می تواند یک راه طولانی از حاوی این بیماری همه گیر. آلاباما اورگان و کارولینای جنوبی در میان کشورهای با بیشترین افزایش می دهد. آلاباما دیدم 92 درصد افزایش در آن هفت روز به طور متوسط در حالی که Oregon هفت روز به طور متوسط شد تا 83.8 درصد و کارولینای جنوبی شد تا 60.3 درصد است.

پاپ صحبت می کند: Gregg Popovich تماس خارج جری جونز برای ” ریاکارانه گذشته حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن

Anthony Fauci بالا متحده عفونی-بیماری کارشناس هشدار داد که امواج از عفونت می آیند “به عقب و جلو” برای ماه می باشد.

Fauci گفت: در مصاحبه منتشر شده روز شنبه که coronavirus را معطل در کشور برای مدت یک ماه است که از آن خواهد شد در حدود یک سال قبل از همه چیز به حالت عادی بازگشت.

Fauci همچنین گفت بریتانیا تلگراف روزنامه آن را احتمالا خواهد بود ماه قبل از مسافران از بریتانیا و اتحادیه اروپا مجاز در کشور و پایان بحران را تنها با توسعه یک واکسن.

“من امیدوارم که برای رسیدن به برخی از درجه ای از املاک نرمال در عرض یک سال یا بیشتر. اما من فکر نمی کنم آن را در این فصل زمستان و یا پاییز می کنیم دیدن آن را برای کمی بیشتر,” او گفت: انتظار این ویروس برای رفتن به جلو و عقب در ایالات متحده از طریق چند چرخه.

Fauci همچنین اشاره کرد که در حالی که این ویروس شده است سرکوب در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و شیکاگو و نیو اورلئان موارد در حال گسترش در جای دیگر. “ما شاهد چندین ایالت به عنوان آنها سعی کنید به بازگشایی و بازگشت به حالت عادی شروع به دیدن نشانه های اولیه (که) عفونت بالاتر از گذشته.”

این گسترش احتمالا به معنای ممنوعیت بازدید از بریتانیا, اتحادیه اروپا, چین و برزیل را در محل باقی می ماند برای هم بودن. “من فکر نمی کنم وجود دارد رفتن به یک فوری جلو و عقب برای کسانی که انواع محدودیت. احساس من به دنبال چه می گذرد با عفونت رای من فکر می کنم آن را بیشتر احتمال دارد اندازه گیری در ماه و نه هفته,” او گفت:.

Fauci, بود, اما, خوش بینانه در مورد توسعه واکسن با چند نامزد در حال توسعه است که می تواند آماده شود تا پایان سال است.

“ما پتانسیل ساخت واکسن قابل توجهی در حال پیشرفت است. ما شاید چهار یا پنج,” او گفت:. “شما هرگز نمی تواند تضمین موفقیت با یک واکسن که احمقانه به انجام این کار وجود دارد بنابراین بسیاری از امکانات از چیزهایی که رفتن اشتباه است. (اما) همه چیز ما را دیده اند از نتایج اولیه آن قابل تصور ما دو یا سه واکسن که موفق هستند.”

داخلی سالن و جمعیت زیادی پیش بینی شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع روز شنبه در تولسا و کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت می تواند کمک به گسترش coronavirus قرار دادن شرکت کنندگان و دیگران در معرض خطر عفونی-بیماری متخصص Michael T. Osterholm گفته فاکس نیوز.

Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت: در مصاحبه با کریس والاس “فاکس نیوز یکشنبه” که شعار و فریاد کمک می کند aerosolize ویروس, افشای هزاران نفر انتظار می رود برای حضور در دو رویداد.

“من می خواهم عزیزان من در یک محیط شبیه به آن ؟ مطلقا نه” Osterholm گفت. “و مهم نیست در مورد سیاست, من نمی خواهم آنها وجود دارد.”

محل برای روز شنبه تجمع BOK, مرکز دارای ظرفیت صندلی بیش از 19,000 اما تهمت مدیر کمپین براد Parscale توییتی یکشنبه که 800,000 را امضا کرده اند.

هنگام ثبت نام برای بلیط شرکت کنندگان مورد نیاز بود به اذعان سلب مسئولیت که آنها نمی خواهد نگه دارید تهمت کمپین یا محل مسئول اگر آنها مریض شدم.

Osterholm گفت: همچنین پیش بینی شده که در سراسر کشور تظاهرات در چند هفته گذشته بیش از خشونت پلیس می تواند به افزایش خطر انتقال از coronavirus به خصوص با پلیس با استفاده از گاز اشک آور و بازداشت معترضان برگزار شد در تنگ زندان. چند تن از اعضای گارد ملی در واشنگتن و نبراسکا را آزمایش مثبت اما Osterholm هشدار داد که آنچه اتفاق می افتد در دو هفته آینده خواهد بود “گفتن” به خصوص به عنوان بسیاری از ایالات نیز در حال بازگشایی.

Osterholm اضافه شده است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی تاثیر این اجتماعات بزرگ و reopenings.

“ما در حال رانندگی این ببر ما در حال سوار آن,” او گفت:.

ارزیابی سنبله: دکتر توضیح می دهد که سنبله در تگزاس COVID-19 بستری شدن در بیمارستان

حتی اگر موارد همچنان به کاهش و در تابستان Osterholm گفت: نگرانی باقی مانده است: مانند آنفلوانزا coronavirus می تواند بازگشت با انتقام در پاییز.

Osterholm گفت: این ویروس نمی کند و گسترش آن تا زمانی که آن را آلوده کرده است 60 درصد به 70 درصد از کشور است. او تخمین زده است که coronavirus آلوده در حدود 5 درصد است.

به عنوان او را تشویق می کردند بازگشایی اقتصاد در طول یک ظاهر در سی ان ان لری Kudlow تشویق مردم به حفظ و هوشمند بودن در مورد جسارت به جهان است.

“اجتماعی فاصله دستورالعمل باید رعایت شود,” Kudlow رئیس جمهور بالا مشاور اقتصادی روز یکشنبه اعلام کردند. “چهره-پوشش در مکان های کلیدی باید رعایت شود.”

اما وقتی پرسید که آیا این بدان معنی است که تهمت حامیان باید همین ماسک صورت در آینده تجمع Kudlow demurred.

“احتمالا پس,” او گفت:.

روز یکشنبه دیابت جیمز Lankford R-Okla., خواسته شد در همان سی ان ان برنامه که آیا او می پوشیدن یک ماسک به این تجمع است. او گفت: “تا به حال تصمیم بر آن است.”

“شما ببینید در واقع تعداد بسیار کمی از ماسک در اوکلاهما در حال حاضر” Lankford گفت. او افزود که دولت خود بود “به مراتب جلوتر از بقیه کشور” در نظر داشتن کنترل تهدید ویروس حتی اگر موارد در تولسا و در سراسر کشور باید مشخصی در هفته گذشته.

– – –

واشنگتن پست کارون Demirjian کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>