رئیس آیووا حزب دموکرات استعفا داد پس از جلسه نتایج افتضاح

DES MOINES — رئیس آیووا حزب دموکرات استعفا داد و موقعیت خود را در روز چهارشنبه به عنوان سازمان هایش با خرید اینترنتی از botched حزبی فرایند است که در سمت چپ این حزب و دولت وضعیتی وخیم.

“در حالی که من تمایل به ماندن در این نقش و این فرایند از طریق به اتمام من معتقدم آن زمان برای حزب دموکرات آیوا برای شروع به دنبال به جلو و حضور من در نقش فعلی باعث می شود که سخت تر است. من استعفا به عنوان رئیس حزب دموکرات آیوا موثر بر انتخابات از جایگزینی” تروی قیمت گفت: در نامه ای به آیووا حزب دموکرات دولت مرکزی کمیته.

قیمت آیووا بومی مشغول به کار به عنوان مدیر سیاسی برای باراک اوباما 2012, آیووا, کمپین و هیلاری کلینتون در سال 2016 آیووا مبارزات انتخاباتی. او به عنوان مدیر اجرایی حزب دموکرات آیوا قبل از انتخاب شدن صندلی خود در ماه جولای 2017 و رای در سال 2018 است.

بیش از یک هفته پس از حزب Feb. 3 قفقاز نتایج نهایی از شب هنوز در دسترس نیست. نتایج از سه شنبه, New Hampshire اولیه در حال حاضر شده است به نام و دموکراتیک ریاست جمهوری, کمپین نقل مکان کرد و به نوادا و کارولینای جنوبی است.

نامزدهای یک recanvass از 143 حوزه از جمله تمام در دولت های ماهواره ای و حقيقت است. این حزب همچنین بررسی نتایج از 95 حوزه مستقل از کمپین’ درخواست.

آسوشیتد پرس هنوز نه به نام یک برنده در این مسابقه است.

بیشتر: Iowa حزب دموکرات می پذیرد recanvass درخواست از همه برجسته حوزه توسط ساندرز Buttigieg مبارزات

نتایج اولیه نشان می دهد که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دارای باریک و سرب بیش از وزیر بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت در هيئت دولت معادل سنتی اندازه گیری موفقیت در آیووا. ساندرز به حال بیشتر از فردی حمایت در انجمن سایت های متریک او هم تراز با یک سنتی اولیه انتخابات.

بی سابقه تاخیر در گزارش شرح زیر است سازمانی سقوط در جلسه شب. مشکلات جدید تلفن همراه برنامه استفاده می شود به گزارش نتایج شایع; هرج و مرج احاطه یک مرکز تماس که باید در عمل به عنوان یک fail-safe backup; و اطلاعات ارائه شده به مردم حتی پس از روز از “کنترل کیفیت” چک باقی مانده سرند با خطا است.

بیشتر: آیووا انجمن 2020: در داخل حزب دموکرات آیوا در ‘اتاق دیگ بخار,’ where ‘جهنم’ قبل از نتایج فاجعه

“چالش های گزارش داده است و تاخیر در انتشار این نتایج بودند مطلقا غیر قابل قبول” قیمت گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. “آیووا دموکرات تقاضا بهتر از ما است. کاملا رک و پوست کنده ما تقاضا بهتر از خودمان است.”

قیمت اعلام دموکرات خواهد کمیسیون مستقل تحقیق و تفحص از “چه به سمت راست رفت آنچه رفت را اشتباه از آغاز تا پایان” با تمام حزبی روند.

تام پرز دموکراتیک رئیس کمیته ملی گرفته شده برای عموم انتقاد از آیووا حزب دست زدن به قفقاز. هر چند او گفت که او طول می کشد برخی از مسئولیت این بحران گفت: “”کاملا” از نقش خود است.

“من نا امید. من دیوانه به عنوان جهنم است. همه این است که” پرز گفت: در طول یک ظاهر اخیر در سی ان ان. “و من فکر می کنم آنچه که ما در حال رفتن به انجام در پایان این چرخه … است که باید بیشتر گفتگو در مورد اینکه آیا یا نه احزاب دولت باید در اجرای انتخابات است.”

با پرز در میان کسانی که منجر به اتهام به بررسی انتخابات ریاست جمهوری نامزد فرایند تماس به جای قفقاز با مقدماتی و حذف آیووا از آن آرزو برای اولین بار در کشور وضعیت رشد کرده اند به طور فزاینده ای قوی.

نگرانی بیش از تنوع و شمول افزایش یافته است به خط مقدم در این جلسه چرخه به عنوان ریاست جمهوری زمینه بود که در یک نقطه متنوع ترین در تاریخ است winnowed به تقریبا همه سفید استخر از نامزدها. مشکلات با این ماه نتایج را تغییر تمرکز به آیووا محرمانه قوانین و فرایند پیچیده خواهد شد و بدون شک پیامدهای آینده انتخابات چرخه.

Brianne Pfannenstiel رئیس سیاست خبرنگار برای ثبت نام. رسیدن به او را در bpfann@dmreg.com یا 515-284-8244. او در توییتر دنبال کنید در @brianneDMR.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر