واشنگتن – از آغاز تا پایان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه مشخص شده بود حزبی که تنش های ریخته شده در بورس بین رهبران هر دو طرف: مغلوب ساختن پیشی جستن و مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا.

او حاضر به لرزش دست او را پس از او به او معرفی. او پاره سخنرانی خود و پرتاب آن را کنار گذاشته به عنوان او به زودی انجام می شود.

حتی قبل از رئیس جمهور ادا اولین کلمه خود را از دولت از آدرس اتحادیه های سیاسی و شخصی اصطکاک بین رئیس جمهور و مجلس است که منجر خود را از استیضاح بود و قابل لمس.

Pelosi حذف مرسوم زبان مورد آن به عنوان یک “امتیاز بالا و متمایز افتخار” برای معرفی به رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس دست سنتی نسخه هایی از سخنرانی خود را به معاون رئیس جمهور مایک پنس و به پلوسی اما هنگامی که او رسیده به لرزش دست خود او پشت خود را بر روی او.

بی دست و پا ارز ادامه داد: این درام از سال گذشته آدرس هنگامی که پلوسی کف پشت در رئیس جمهور در یک لحظه که ویروسی رفت و مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی اذعان کرد او حتی اگر او معرفی او و نشسته بود پشت سر او.

این سال را به ارز مشخص شده اولین بار آنها را ملاقات کردم پس پلوسی ایستاده بود و راه می رفت از یک Oct. 16 جلسه در سوریه در کاخ سفید است.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان افتا شنبه جمهوریخواه طرف خانه اتاق فوران با شعارهای “چهار سال” غیر منتظره ای حزبی نمایش در طول دولت از آدرس اتحادیه.

Pelosi شد چادری سفید pantsuit دوباره در این سال به عنوان تعدادی از نمایندگان مجلس که شنبه در گالری. رنگ یک شکل از اعتراض را به عنوان به خوبی به عنوان یک ادای احترام به 100 سالگرد suffragette جنبش که به زنان حق رای دادن.

تنش بین دو رقیب و دو طرف به طول انجامید بسیاری از شب.

بسیاری از زمان, ایران قانونگذاران ایستاد و lustily تشویق رئیس جمهور کلمات دموکرات ها بی سر و صدا نشسته تکان دادن سر خود را.

پلوسی نشستن پشت رئیس جمهور در مرسوم نقطه پشت افتا, wryly لبخند زد وقتی که تهمت صحبت در مورد حفاظت از قبل موجود شرایط پزشکی برای اولین بار تضمین شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما قانون مراقبت مقرون به صرفه است که جمهوری خواهان از جمله تهمت سعی کردم به از بین بردن ،

او سرش را تکان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در کالیفرنیا – خانه دولت برای بودن “بسیار وحشتناک محراب” برای مهاجران مستند نشده که مرتکب جنایات و او دهن کلمات “درست نیست” در بخش های دیگر از سخنرانی خود.

وجود دارد برخی از لحظات نادری که سخنران تحسین رئیس جمهور.

2019 خاطرات: Nancy Pelosi کف در مغلوب ساختن پیشی جستن در طول دولت از اتحادیه. الگوهای رفتاری به سرعت به دنبال

او ایستاده بود و دست می زدند که تهمت صحبت از نیاز به عزل رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر و معرفی رهبر مخالفان ژوئن Guaido که ایستاده بود در گالری در اولین بانوی جعبه. پلوسی همچنین ایستادند و کف زدند که تهمت صحبت از هزینه های زیرساخت یکی از معدود اهداف هر دو طرف به توافق برسند.

اگر چه استیضاح ذکر نشده بود تهمت نمی تواند از دست رفته مجلس نمایندگان یا مدیران که مورد پیگرد قانونی قرار. اما یکی نشسته بودند در ردیف جلو فقط از رئیس جمهور بودند استیضاح.

Pelosi بود در لباس سفید و طلایی گرز جمهوری سنجاق سینه او در روز او را باز کرد استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. پین تاریخی نمادی از قدرت قانونگذاری و Pelosi اغلب می پوشد آن را در بالا مشخصات حوادث.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ترش و خوی در سال گذشته دولت از اتحادیه با داشتن فقط مجوف در پایان 35 روز تعطیلی دولت به دلیل اصرار خود را در مرز دیوار بودجه و آشکارا grousing در مورد مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

روز سه شنبه رئیس جمهور تا به حال مقدار زیادی به کلاغ در مورد: سنا در مورد به تبرئه او در استیضاح اتهامات خود سنجی اعداد هستند تا قدرت اقتصاد مربوط توسط روز سه شنبه 408-نقطه افزایش در میانگین صنعتی داو جونز و مشکلات اطراف روز دوشنبه آیووا دموکراتیک حزبی ساخته شده یک شب بد برای مخالفان خود.

با وجود سایه استیضاح برخی از نمایندگان مجلس در یک نمایش قرار داده و از bipartisanship و حصار-مرمت.

مورد ده دو عضو مجلس نمایندگان از هر دو طرف راهرو عینک بنفش برای ترویج وحدت در آدرس رئيس جمهور.

این رنگ ترکیبی از رنگ های قرمز و آبی – یکی از چندین فرسوده توسط قانونگذاران نشسته در مخاطب به عنوان تهمت خطاب به ملت یک روز قبل از سنا برای ارائه یک حکم در استیضاح محاکمه اختلاف است که بیشتر تقسیم کنگره و ملت است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید پلوسی پر شده و آنچه باقی مانده از مغلوب ساختن پیشی جستن را پاره پاره کردن سخنرانی به آبی پاکت. او نشان داد آن را به همکار دموکرات از جمله Rep. Zoe Lofgren کالیفرنیا یکی از خانه مدیران تعقیب استیضاح مورد. پس از او سمت چپ افتا او گرفت و پاره پاره و تکه های کاغذ را از پاکت و دست تکان داد و آنها را در هوا به کسانی که در سمت چپ اتاق و کسانی که در این مکان مشاهده گالری در بالای اتاق.

به عنوان او دست تکان داد سند آن در مخاطب می تواند بزرگ و شایع امضای رئیس جمهور است.

به عنوان او را ترک کنگره یک خبرنگار از او پرسید که چرا او پاره گفتار.

“از آنجا که آن ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین,” او گفت:.

کاخ سفید در پاسخ به یک صدای جیر جیر که پلوسی پاره شد تا بیش از یک سخنرانی. او عمل آن توییتی خوار مردم تهمت دفاع و پشتیبانی آن از جمله چارلز مک گی یکی از آخرین بازمانده از اعضای تاسکیگی سربازان و Kayla مولر یک کمک بشردوستانه کارگر شکنجه و کشته شده توسط داعش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de