واشنگتن – نشستن در پشت میز خود در سنا طبقه پنج شنبه شب دیابت لامار الکساندر در زمان استراحت خود را از یادداشت برداری و بدبختانه از طریق یک کتاب او با او به ارمغان آورد به عنوان هر دو طرف ساخته شده خود را در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

او تکیه داد و اسکن صفحات “استیضاح: آمریکایی تاریخ” است که در آن چهار کارشناسان وقایع گذشته رئیس جمهور ایالات متحده مواجه شده اند استیضاح.

اسکندر شده بود یک صندلی ردیف جلو به زمان رسیدگی بدقت گوش دادن به استدلال های ساخته شده بیش از ده ها ساعت و چند هفته. اما ساعت تیک تاک و او آماده بود برای رسیدگی به این مسئله است که تا به حال به طور غیر منتظره محوری 79 سال بازنشستگی سناتور از ایالت تنسی به مرکز آزمون: آیا برای حمایت از دموکرات ها خواهان شهود ویژه مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که بیشتر از خود ایران همکارانش در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا مخالف است.

داشتن تا به حال سابقه استیضاح را در نوک انگشتان خود الکساندر گفت: عدم حمایت هر دو حزب در حزب دموکرات به رهبری خانه استیضاح روند در برابر تهمت “زده” او. تا به حال حتی چند جمهوریخواهان مجلس نمایندگان رای به نفع او ممکن است بازدید کرده اند را مورد متفاوت است.

بیشتر: رای نهایی در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه رخ خواهد داد جمعه – زنده استیضاح به روز رسانی

اما “ما همه یک راه طولانی از آن در اینجا او گفت:” در مصاحبه روز شنبه با ایالات متحده آمریکا امروز در یک مخفی گاه دفتر الکساندر با استفاده از در پایتخت.

این سناتور گفت: به اعتقاد او خانه خود را ثابت کرد که مورد تهمت نکردن نزدیک به 400 میلیون دلار در کمک های نظامی سال گذشته در بخشی به فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود به ویژه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. اما این عمل در حالی که “نامناسب” بود impeachable, او گفت:.

استیضاح کتاب الکساندر تکیه بر دیدگاه منتشر شده در سال 2018 ماه قبل از آیات در مورد تهمت تلاش برای فشار به اوکراین شد این موضوع از یک استیضاح پرس و جو.

از آن زمان به بعد یکی از نویسندگان واندربیلت استاد علوم سیاسی جان میچام اتحاد پیوست و بیش از 2000 نفر از کارشناسان در امضای نامه ای خواستار رئیس جمهور فشار بر اوکراین و متعاقب آن انسداد کنگره “یاغی” “بی باک” و شایسته استیضاح.

های مختلف استیضاح از کلینتون

شرایط سیاسی اطراف دسامبر 1998 استیضاح بیل کلینتون بر رفتار جنسی با یک کارآموز کاخ سفید متفاوت از امروز است.

بیست و یک سال پیش مجلس سنا توسط کنترل شد کلینتون مخالفان سیاسی در حزب جمهوری خواه به رئیس جمهور شانس کمی موثر بر این روند است. این بار مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان اجرای سنا و در حال هماهنگی دفاع از خود با کاخ سفید است.

“همه چیز من در طول این, من با هماهنگی با کاخ سفید مشورت” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky گفت: در ماه دسامبر.

دو تا از چهار فقره در برابر کلینتون رد شد در خانه به این دلیل که به اندازه کافی خواهان پناهنده در هر دو آنها را شکست. یکی از مقالات مورد تایید قرار گرفت که یک تعداد انگشت شماری از دموکرات ها پیوست اکثر جمهوری خواهان در رای گیری برای آن است.

دموکرات ها به تنهایی رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو مقالاتی که قبل از خانه که الکساندر به عنوان یک مشکل.

بیشتر: سنا استیضاح دادگاه: واقعیت-چک کردن باز استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم

“من به یاد بود در طول این استدلال چگونه بنیانگذاران جیمز مدیسون به خصوص احساس وجود دارد باید هرگز بود کاملا حزبی استیضاح,” او گفت: با اشاره به ارائه توسط مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور.

قوانین مجلس سنا به تصویب رسید در ماه ژانویه برای برگزاری مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه نیز متفاوت تر از کلینتون است. جمهوری خواهان تنظیم یک زمان محدود در پیگیری استدلال که تحمیل شده در طول کلینتون استیضاح.

سوء استفاده از قدرت ‘هیچ چیزی معنا نیست’

الکساندر در کنگره در طول کلینتون استیضاح. در طول سه نظر در واشنگتن او ساخته شده است شهرت به عنوان یک “institutionalist” یک اندازه گیری صدای رانده بیشتر با سنت و انصاف از تعصب. قاب پیش نویس از سخنرانی او در مراسم تحلیف باراک اوباما در سال 2013 را اشغال برجسته فضا بر روی دیوار خود را از مخفی گاه نیز به عنوان یک عکس از او ارائه آدرس.

دموکرات ها امیدوار بودند که الکساندر حداقل خواهد بود به جمع آوری اطلاعات بیشتر و هل دادن به عقب در برابر تهمت خواست برای یک محاکمه سریع. او به عنوان پتانسیل ساختن یا شکستن رای بیش از اینکه شاهد خواهد بود که در دادگاه.

الکساندر فرماندار سابق ایالت تنسی که در خدمت به عنوان وزیر آموزش و پرورش تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش گفت که او تا به حال نگرانی با سوء استفاده از قدرت به اتهام زیرا بیش از حد مبهم است. اما او گفت: تهمت باید قوی تر کمک های نظامی به سعی کنید به بررسی است.

بیشتر: trump’s اعلام جرم دادگاه می تواند با ارائه حکم در سنا و بازیکنان کلیدی

“من فکر می کنم این یک اشتباه بود … من فکر می کنم او نباید آن را انجام داده اند” اما او افزود: “سوء استفاده از قدرت است مانند یک اصطلاح مبهم است. این به آن معنا نیست هر چیزی.”

الکساندر استدلال کرد که رئیس جمهور را به سادگی انجام نمی با استانداردهای بالا برای حذف او را از دفتر.

“ما کاملا عادت در زندگی روزمره ما را قادر به تمایز بین چیزهایی که نامناسب هستند و چیزهایی است که سزاوار مجازات” او گفت:. “زمانی که شما لازم نیست به سرمایه مجازات برای کسی که در سمت چپ صحنه تصادف شما رد از آنچه آنها انجام داد. شما ممکن است مجازات آنها را در انتخابات آینده, اما شما لازم نیست آنها را دور از دفتر و به مردم آمریکا نمی توانند رای او را در انتخابات است که در حال حاضر در جریان است.”

او گفت که این استدلال است که حل و فصل ذهن خود را سه برابر شد. او نگران خطرات ناشی از استیضاح بودن کاملا حزبی; او می ترسید کاهش بار برای یک impeachable جرم; و او نگران بود در مورد نزدیکی به 2020 انتخابات.

“آن تدریجی است. وجود دارد برخی از نقاط ساخته شده است که تفاوت به من” الکساندر گفت. “من تصمیم به تدریج در طول هفته. من این راه من فکر می کنم داور یا قاضی قرار است به آن را.”

‘مردم باید تصمیم بگیرید’

انشعابات اسکندر تصمیم گیری خواهد شد به احتمال زیاد آخرین فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را محاکمه. به عنوان او آماده برای بازنشسته از سنا در پایان سال او را درک او رای خواهد بود بخشی از میراث او در کنگره است.

“من امیدوارم که آنچه که آنها را به یاد داشته باشید این است که من گوش به دقت اصرار داشت که ما شنیده و مورد آنچه من فکر کردم درست بود,” او گفت:, و اشاره کرد که میراث او بود بیش نیست و او هنوز مشغول به کار بود در قانون برای کاهش هزینه های بهداشت و درمان, آن را آسان تر برای حضور در دانشگاه و ترمیم پارک های ملی است.

او گفت که در طول محاکمه او فکر خود را در مورد مربی سابق بهداشت ، هوارد بارکر که نقش اساسی در رسوایی واترگیت که منجر به ریچارد نیکسون رئیس جمهور استعفای. بیکر یک جمهوری خواه از تنسی خواسته نمادین سوال: “چه رئیس جمهور می دانند و هنگامی که او آن را می دانم؟”

“من همیشه فکر می کنم در مورد هوارد بیکر به عنوان مثال از آنجا که او چنین فوق العاده سناتور و فرد است. و من نمی فرض به آنچه او انجام داده اند اما من فکر می کنم آنچه که او می خواهم مرا به انجام چیزی است که من” الکساندر گفت.

او گفت که او را نمی شنوند و از کاخ سفید و یا احساس فشار از همکاران خود و یا از مک کانل که او را شناخته شده برای 50 سال.

“او می داند که بهتر است سعی کنید به من بگویید که چگونه به رای” الکساندر گفت.

الکساندر آیا, اما, بسیاری از دریافت ایمیل از کسانی که فرود بر روی هر دو طرف از این موضوع گفتن او را در “مهیجی از نظر” آنچه که او باید انجام دهید.

“وجود نداشت به هیچ وجه من می توانم شما می دانید مانور راه من را از طریق آن, بنابراین تنها راه من می تواند انجام دهد این بود که فقط گوش دادن و تصمیم گیری,” او گفت:. “و آنچه که من تصمیم گرفته بود که شما آن را انجام داد. شما نباید آن را انجام داده اند. اما قانون اساسی را مردم باید تصمیم بگیرند که رئیس جمهور می کند چیزی است که به سادگی نامناسب است. که برای رای دهندگان است.”

کمک: طنز شاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im