‘او فریاد زد بی وقفه’: وحشی طاووس تقسیم اوکلند محله

In a North Oakland neighborhood, a rather noisy peacock recently took up residence in someone's yard. Neighborhood drama ensued. Photo: Kai Chang

عکس: Kai Chang

در شمال اوکلند محله نسبتا پر سر و صدا طاووس به تازگی در زمان اقامت در حیاط کسی. محله درام گرفت.

پایین کوتاه cul-de-sac در شمال اوکلند غیر معمول آبی-و-سبز-پر طرفدار همسایه به تازگی نقل مکان کرد و به حیاط کسی. نام او بروس… یا پاکو یا پیتر یا پیر یا ابراهیم.

ظاهرا این مشکل به حل و فصل در یک نام برای محله طاووس.

اکثر همسایه ها طرفداران طاووس در Occidental خیابان گفت: نزد او به ارمغان می آورد شادی به یکنواختی زندگی در قرنطینه. اما برای چند حضور او جهنم است بر روی زمین — و آنها به همسایه به صدای شکایت خود را.

بازی بزرگ: نوجوان جلب نزدیک به 900 پوند در طول Port Aransas off-shore سفر

“گذشته 15 هفته و یا تا او فریاد زد بی وقفه هر روز” نوشت: همسایه جسی T. “…آن چنان با صدای بلند در داخل خانه من آن را به معنای واقعی کلمه احساس می کند مانند او در داخل خانه من. این خیلی بد است که دو سال پیش من تا به حال به حرکت در خارج از خیابان من رو به اتاق خواب و به وسط اتاق خواب/اتاق ذخیره سازی. من خواب بوده اند در طبقه در یک کمپینگ تشک بادی همیشه از […] من هنوز هم از خواب بیدار در 4, 5, 6 صبح بسیاری از صبح است.”

با توجه به E’ville چشم شهر اوکلند دریافت یک شکایت از سر و صدا در مورد طاووس و ارسال یک افسر کنترل حیوانات به بلوک به بررسی. هیچ اقدام گرفته شد به نقل مکان پرنده. اعتقاد او به وحشی و شایعه توسط همسایگان به همان طاووس است که زندگی در یک مکان نزدیک به چهار سال قبل تا به ساکن که تغذیه او نقل مکان کرد.

این Occidental, خیابان طاووس است و نه مخلوق به پررنگ در قرنطینه. در اوکلند بزرگ دریاچه محله یک بوقلمون وحشی به نام جرالد شده است تعقیب وحشت بازدید کنندگان در Morcom باغ گل رز. در سان فرانسیسکو انجام شده است سرمایه گذاری در خیابان های خالی frolicking در حیاط و حتی پوسته پوسته شدن پشت بام ها.

خوشبختانه برای من آخرین حیوانات غیر معمول به پاپ تا در یک شهری منطقه خلیج محله واقع شده بود فقط پنج دقیقه دوچرخه سوار از آپارتمان من. پر زرق و برق پرنده نیست دشوار است برای پیدا کردن. من شنیده ام هیچ یک از بدنام خود را بالا screeching اما یک پیام هیئت محله تفسیر یش به دروازه های چوبی اشاره کرد و من را در مسیر درست.

While many neighbors have voiced their love for the peacock, others have been tormented by his presence, even filing a noise complaint to the City of Oakland. Photo: Lana Q.

عکس: Lana Q.

در حالی که بسیاری از همسایگان خود ابراز عشق خود را برای طاووس دیگران در عذاب بوده است حضور خود را حتی پر سر و صدا شکایت به شهر اوکلند.

“عزیز همسایگان: شکایت شده است تسلیم مورد طاووس” خواندن یک توجه کنید. پیام طاووس نیز پشتیبانی تزئین ورود به زیستگاه خود از یک هایکو به کودک نقاشی از شباهت او. یکی دیگر از نرم افزار-طاووس بروشور ذکر شده “چیزهایی که ارزش شهر اوکلند زمان و مالیاتی دلار در سال 2020” (اشاره: در حالی که “گسترش دسترسی به آزمایش و درمان COVID-19” و “promot[ing] عدالت و برابری نژادی” شده بودند طاووس حذف شد).

طاووس خودش که من خال خال حلق آویز کردن با برخی از محله سنجاب و بی سر و صدا سلسله مراتب زمین تا به حال هیچ چیزی برای گفتن دارد.

صرفنظر از صبح زود squawking عادت آن را آشکار طاووس انباشته شده است کاملا fan club. لارا Q. همسایه زندگی می کند که در همان بلوک به عنوان بحث برانگیز پرنده, خواست مردم در, همسایه برای تماس با شهرستان به صدا حمایت خود را از طاووس.

گراز وحشی: Fulshear نوجوان طول می کشد پایین نزدیک به 400 پوند وحشی گراز وحشت محله

“این خوب است که یک صدای طبیعت به تعادل اتومبیل و آتش” او نوشت: در همسایه. “ما نیز با بهره گیری از دیدن خانواده ها با کالسکه و بچه ها در حال عبور در راه به پیتر.”

یکی دیگر از پرنده تحسین است Amanda Nummi همسایه که می گوید طاووس می افزاید: زیبایی و امید به زندگی روزمره در زمان دشواری است.

“من بازدید طاووس چند بار در هفته با کودک نو پا من و او او را دوست دارد بسیار است. او می شنود و او را crowing در صبح و آن را به ما به ارمغان می آورد هر دو giggles و لبخند گفت:” Nummi یک ایمیل به در. “من دیدن طاووس در خواب از صبح زود اجرا می شود, او همیشه در همان تنه بالا در درخت خود را و من می دانم که او یک نماد پایدار در زندگی من است که همه چیز هنوز هم طبیعی است برای برخی از.”

A message board of peacock commentary decorates the fence facing the peacock's habitat in one neighbor's spacious backyard. Photo: Madeline Wells/SFGATE

عکس: مادلین چاه/SFGATE

پیام هیئت طاووس تفسیر تزیین حصار رو به طاووس زیستگاه در یکی همسایه حیاط بزرگ.

Peafowl نیست بومی کالیفرنیا و نه ایالات متحده در همه. منشأ آنها در شبه قاره هند و آسیای جنوب شرقی و اگر چه مردم آوردن آنها را به عنوان حیوانات خانگی منجر به چند وحشی طاووس جمعیت ظاهر در امریکا یعنی در جنوب کالیفرنیا.

در حالی که بسیاری از همسایه ها خوشحال هستند که او را در اینجا دیگران بیزار او را به حد شوخی در مورد داشتن یک “طاووس BBQ.” بنابراین خیابان های اوکلند واقعا بهترین خانه برای این سر پرنده? من به دنبال یک طاووس متخصص (بله آنها وجود داشته باشد) برای پیدا کردن.

زمانی که من تصادفا یک عکس آنلاین از یک مرد با پوشیدن یک کلاه است که به عنوان خوانده شده “آقای طاووس” در حالی که محکم طاووس در آغوش من می دانستم که من می خواهم در بر داشت مرد حق. دنیس Fett شده است افزایش طاووس برای بیش از 39 سال اجرا می شود و طاووس مرکز اطلاعات در میندن, آیووا, با همسر خود دبرا J. باک. بر خلاف بقیه از ما طاووس تازه کار او شگفت زده به شنیدن در مورد بروس/پیتر/ابراهیم ناگهانی ظاهر.

“مشکل شما این است معمولی که ما می شنویم از سراسر جهان” Fett گفت. “من شنیده ام هیچ مشکلی در گردن خود را از جنگل به تازگی اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد.”

در حالی که 4 صبح, سوراخ کردن بدن پرنده honks می تواند نگران کننده به خواب همسایه Fett گفت: این پرنده نیست و انجام آن فقط به شنیدن صدای خود را — آن را به خاطر چیزی amiss است.

“آنها باید شمارش نعمت های خود را که طاووس است که ایجاد سر و صدا در شب به دلیل این بدان معناست که کسی حیوان و یا انسان در حال انجام چیزی است که نه در حالت عادی حس محیط زیست توضیح داد:” Fett. “آنها مانند یک ناظر — آنها مشتاق شنیدن. او را نه به صورت اتفاقی و ساخت که صدا از آنجا که به طور معمول آنها خواب و ذهن کسب و کار خود را.”

Some neighbors have left peacock-themed poetry and artwork on the fence overlooking the bird's habitat. Photo: Madeline Wells/SFGATE

عکس: مادلین چاه/SFGATE

برخی از کشورهای همسایه ترک کرده اند طاووس-مضمون شعر و آثار هنری در حصار مشرف پرنده را در زیستگاه.

آن می تواند هر چیزی از یک راکون rummaging از طریق سطل زباله به یک انسان کوبیدن یک درب ماشین در صبح زود که موجب ترس طاووس با توجه به Fett. یکی از همسایه فرضیه که اخیر بیش از آتش بازی می تواند تحریک او پچ پچ.

بدون در نظر گرفتن وجود دارد یک چیز Fett احساس خاصی در مورد.

“پرنده واقعا متعلق وجود دارد,” او گفت:. “من عاشق peafowl اما او نیاز به بازگشت به جایی که او امن است.”

در Fett را تجربه کنترل حیوانات بعید است که هر گونه اقدام در مورد طاووس (به عنوان طولانی به عنوان آن را باعث خطر) به خاطر آن است که بخشی از افسران خود را ” طبیعی آموزش. او می گوید آن را به همسایگان به استخدام یک مرغ متخصص به ضبط و انتقال پرنده به یک منطقه روستایی که در آن از آن خواهد شد امن تر — با فرض اینکه هیچ صاحب قبلی مراحل رو به جلو به آن ادعا.

مرتبط با: پرنده plucks یک کوسه احساس خطر از اقیانوس, آن طول می کشد برای سوار شدن

“من عذرخواهی می کنیم برای افرادی که می خواهید برای دیدن این پرنده به دلیل من فکر می کنم آن را به آنها می دهد برخی از شادی به خصوص در حال حاضر در طول این ویروس گفت:” Fett. “اما ما باید مراقب باشید چرا که ما نمی خواهیم کسی را خراب کردن با ماشین خود را. من نه پرنده بود حذف شده است.”

این خبر مطمئنا نا امید پرنده لژیون مشتاق حامیان اما به کسانی که در لابه همدردی در همسایه (“این طاووس است که هل من بر لبه” نوشت: Jesse T.) ممکن است در نهایت به معنای صلح آمیز شب از خواب برای اولین بار در ماه.

مادلین چاه است SFGATE خبرنگار. ایمیل: [email protected] | توییتر: @madwells22

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>