HBO را “زنان تروا’ مراکز تعالی از Cheryl Milller

به روز شده

زنان تروا – HBO یک ساعته مستند در Cheryl میلر و متعالی 1982-86 USC زنان تیم بسکتبال و همچنین بسکتبال زنان به عنوان یک کل – باز با دوریس برک تلاش برای قرار دادن میلر سوء استفاده در چشم انداز است.

او می خواهد شما را به دنیایی که در آن مایکل جردن تا به حال خود را در 63 نقطه بازی در برابر سلتیکز در سال 1986 پلی آف پس از آن صدمه دیده می شود و هرگز پخش دوباره.

“که شریل میلر” برک می گوید: در HBO ورزشی ارائه کارگردان آلیسون الوود که برای اولین بار در 8 p. m. (CST) سه شنبه.

بورک یک تحلیلگر برای ESPN و NBA در ABC همچنین دارای یک لحظه بعد در توضیحات هنگامی که او تلاش می کند برای توصیف میلر در دادگاه و زمزمه “او بد بود motherf—–.”

فیلم مستند تمرکز بر روی میلر محض بسکتبال درخشندگی و USC برنامه که موفق به کسب دو قهرمانی و سه عنوان ملی, بازی در چهار سال با فهرستی که همچنین شامل آینده هوستون ستاره های دنباله دار ستاره سینتیا کوپر.

همچنین اختصاص زمان به بازی در چه doc مراجع به عنوان B. C. – قبل از Cheryl – و AC – پس از Cheryl.

B. C. زمانی است که زنان بازی بود به سادگی نیمه دادگاه و پس از آن, چگونه آن را پیشرفته با Louisiana Tech تبدیل شدن به نخبگان تیم کالج در کشور تحت مربی Sonja هاگ.

A. C. شامل کوپر داشتن به بازی در ایتالیا برای 10 فصل به دلیل نبود بسیاری از حرفه ای گزینه های در ایالات متحده برای بازیکنان بسکتبال و سپس کوپر آینده و مسلط WNBA با ستاره های دنباله دار.

قانع کننده ترین قسمت 60 دقیقه است وسط که بر میلر و کوپر که در آن شما می توانید ببینید فضل است که با هر دو بازی از 35 سال پیش.

میلر سه بار ملی, بازیکن سال شد ستاره شدن به بسیار بزرگ او حتی بر روی صحنه ظاهر شد در سال 1984 جایزه گرمی. کوپر که در نزدیکی وات, یک ستاره در حق خود است.

“همیشه وجود دارد این اصطکاک بریده بریده رقابت بین Cheryl و من” کوپر می گوید: در این فیلم است. “من فکر می کنم او تا به حال چیزی را ثابت کند و من قطعا تا به حال یک تراشه بر روی شانه من نیاز به اثبات به او و هر کس که در حال مشاهده با سلام من نوع استعداد بیش از حد.”

کوپر در ادامه برای اولین بار WNBA بازیکن القاء به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame, در حالی که میلر پاره او ACL در یک وانت بازی با برخی از USC است بازیکنان فوتبال در مدت کوتاهی پس از اتمام کالج. در سال 1986 یک ACL پاره شد یک حرفه ای-پایان دادن به آسیب و میلر هرگز بازی بسکتبال حرفه ای.

“22 من در نظر گرفته شده توسط هر کس, بزرگترین بازیکن بسکتبال زنان می گوید:” میلر که در سالن بسکتبال شهرت همراه با برادرش Reggie. “من تا به حال همه چیز برای من تا زمانی که من صدمه دیده است; تا زمانی که من دزدیدند یک هدیه گرانبها که در زمان من در زمان داده شده. اما من به یاد داشته باشید که احساس از دست دادن و من به یاد داشته باشید احساس مانند یک شیر بی دندان که دیگر در بالای زنجیره غذایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>