واشنگتن – به عنوان دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آغاز خواهد شد, با حداکثر سرعت دویدن برای تعیین این که چه کسی را رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این سقوط حزب خودی در حال کشتی با یکی دیگر از مهم عدم قطعیت: آیا رای دهندگان در حال حاضر در حال تنظیم است.

پایین تر از حد انتظار مشارکت در فوریه. 3 آیووا قفقاز و گسترده مخاطبان در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات که تحت الشعاع کسانی که از رقبای خود – از جمله یکی در آستانه مقدماتی نیوهمپشایر – را تضعیف اولیه روایت است که دموکرات هستند تا انرژی پس از از دست دادن در سال 2016 است که آنها آماده به نشان می دهد تا در خیل در سال 2020 است.

به عنوان ملت تجزیه نتایج مقدماتی نیوهمپشایر سهشنبه نشانه هایی از که ممکن است از ظهور شلوغ میشه باید دموکراتیک نامزد رهبران حزب را نیز مورد مداقه قرار دادن مردم در انتخابات ارقام برای ارزیابی اینکه آیا آنها در مواجهه با همان شور و شوق headwinds که مشغول به کار در برابر هیلاری کلینتون در چهار سال پیش.

مشارکت: Iowa دموکراتیک حزبی مردم در انتخابات پیشی گرفته 2016 افتاد اما از سال 2008

پوشش زنده: بایدن را ترک خواهد کرد نیوهمپشایر زودتر از انتظار

“دموکرات ها نمی توانید فقط آن را برای مسلم است که ما باید یک شور و شوق استفاده در ماه نوامبر گفت:” جاش شورین با اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام یک عمل سیاسی کمیته است که با پشتیبانی از نامزدهای دموکرات. “فقط با داشتن برگ برنده در انتخابات کافی نیست.”

شورین گفت: گروه های رای گیری نشان می دهد شور و شوق بالا برای هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان اما او اذعان کرد که “ما باید برای آن کار می کنند.”

دموکرات ها به طور فزاینده ای نگران مغلوب ساختن پیشی جستن مزایای استفاده از اقتصاد قوی به نوسانات خود در زمینه خود را. دو سوم از رای دهندگان انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رای در ماه نوامبر حتی در حالی که اکثر آمریکایی ها فکر می کنم او سزاوار نیست یک ترم دوم با توجه به Monmouth University نظرسنجی سه شنبه منتشر شد. فقط 11 درصد از دموکرات ها فکر می کنم حزب خود را نامزد خواهد شد “قطعا ضرب و شتم” مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که 38 درصد از دموکرات ها گفت: آن را به احتمال زیاد بیش از آن تهمت را برنده دور دوم.

یک مشارکت بالا در نیوهمپشایر را سهولت در برخی از دموکرات وحشت. لایحه گاردنر, New Hampshire است وزیر امور خارجه در هفته گذشته پیش بینی یک رکورد مشارکت در انتخابات اولیه پیش بینی است که برخی از 292,000 مردم یک رای برای یک دموکرات تا کمی از 2008. اما دولت حزب دموکرات رئیس ریموند باکلی به دنبال کاهش انتظارات در طول این هفته با خبرنگاران.

‘حتی نزدیک’

به عنوان آنها crisscrossed گرانیت امور خارجه روز قبل از اولین بار-در-این-ملت اولیه نامزدهای دموکرات بازیگران خود را به عنوان بهترین موقعیت را در مغلوب ساختن پیشی جستن. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن منتشر سوزان آگهی سوال که آیا پیت Buttigieg تجربه به عنوان شهردار South Bend آماده او را برای کاخ سفید است.

Buttigieg در ضمن ناودان بهداشت ، برنی ساندرز گفتن ان بی سی در مصاحبه ای که آن را “بسیار دشوار خواهد بود” برای او به ضرب و شتم رئیس جمهور در نوامبر است.

اما به عنوان دموکرات اخراج کلامی عکس در هر یک از دیگر در مورد electability تهمت – که نه به صورت یک تهدید جدی برای ایران با نامزدی در این سال پر از یک نزدیک به 12000-صندلی عرصه در منچستر, N. H., برای یک شنبه شب رالی. رایگان از استیضاح که بازیگران سایه ریاست جمهوری خود برای مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ کم متحده بیکاری به خیلی خوشحال حامیان و بینی یک تصویر از حزب جمهوری خواه و وحدت است.

در استامپ: مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی Coronavirus خواهد بود رفته مارس در طول N. H. رالی

تکرار مشابه قائم مقام خروش او شاغل در آیووا تهمت بود پیوست توسط اعضای خانواده اش و چند کنگره و متحدان از جمله سنسور. لیندزی گراهام R-S. C. و رند R-K. Y. همچنین ایران مظنونان حمله به دانشگاه کوین مک کارتی کالیفرنیا علامت مراتع کارولینای شمالی و مت Gaetz از فلوریدا.

“شما می دانید که آنها همیشه صحبت در مورد دموکرات ها آنها را به شور و شوق. ما باید خیلی بیشتر شور و شوق آن را حتی نزدیک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خشن جمعیت. “همه آنها با یکدیگر مبارزه…آنها نمی دانند که چه جهنم آنها در حال انجام است.”

Sanders, پیشرو در نیوهمپشایر رای گیری در اجرا به اولیه تحویل بعدی-نمایش نزدیک ترین انرژی برای مغلوب ساختن پیشی جستن رسم برخی 7,500 حامیان به یک دانشگاه نیوهمپشر تجمع و کنسرت دوشنبه شب. Buttigieg, روش سوارکاری, شتاب پس از یک قوی آیووا پایان جمع آوری جمعیت از 1800 نفر در روز یکشنبه.

ساندرز استدلال او را بهترین نامزد به نوبه خود از افراد جوان و نظرسنجی ها نشان می دهد که بسیاری از حمایت خود را در نیوهمپشایر متمرکز شده است که در آن رای گیری بلوک. در واقع 44 درصد از رای دهندگان بین سنین 18 تا 34 ترجیح می دهند ساندرز با توجه به سی ان ان نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه نیوهمپشایر در این هفته.

بایدن که به عنوان نیوهمپشایر چشم انداز خود را پس از او در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا به طور ناگهانی به سمت چپ دولت سهشنبه به شروع مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی که در آن او را حفظ راحت سرب در رای گیری های اخیر.

در عین حال برای پیدا کردن یک پیام

این واقعیت است که وجود چند نامزد رقابت برای نامزدی باید افزایش مشارکت یک شور و شوق گفت: Lynn Vavreck یک UCLA دانشمند علوم سیاسی.

“به extant عدم وجود شور و شوق آن ممکن است در آینده از چیزهای دیگر مانند یک مفهوم کلی از خستگی با سیاست و یا احتمال این که هیچ کدام از نامزدها تحریک پایه خود را از پشتیبانی بسیار,” او گفت:.

دموکراتیک استراتژیست های این باورند که رای دهندگان ممکن است آهسته به شرکت در بخش چون بر خلاف در سال 2008 زمانی که تعداد رکورد معلوم شد برای باراک اوباما, اقتصاد قوی است و وجود ندارد ضد جنگ احساسات coursing از طریق حزب و روان. مغلوب ساختن پیشی جستن نامتعارف ریاست جمهوری ممکن است viscerally زحمت دموکرات گفت دموکراتیک استراتژیست مایکل Ceraso اما آمار آنها را در pocketbooks.

“شور فاصله مشتق شده است از مغلوب ساختن پیشی جستن که ورشکسته رای دهندگان با لحن خود و پهلوانان اما او نمی استنباط پاسخ واکنشی از رای دهندگان که نیاز به یک دلیل شخصی – و نه نمادین یک به بازیگران یک رای در انتخابات” Ceraso گفت.

“دموکرات ها هنوز برای پیدا کردن یک پیام برای رای دهندگان این,” او اضافه شده است. “و که می تواند ثابت کند مشکل محوری در شهرستانهای استان است.”

آیووا سمت چپ یک علامت

شک در میان دموکرات ها تشدید شد در آیووا که در آن مردم در انتخابات کاهش یافت و به مراتب کمتر از رکورد 240,000 حزبی را برانگیخت در سال 2008. هر چند تعداد زیادی از مردم caucusing – در مورد 176,000 – بالاتر از در سال 2016 نشان زد مقابله با این ایده که دموکرات ها متحرک به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد تا در تعداد بالا.

حزب دموکرات مقامات پیش بینی کرده بود هفته گذشته قفقاز خواهد گرفتگی 2008 نتایج به خصوص پس از سال 2018 midterms شاهد کمترین میزان مشارکت رای در تاریخ معاصر است. که موج حمایت به دموکراتها کنترل مجلس نمایندگان.

ویلیام هاول یک دانشگاه شیکاگو دانشمند علوم سیاسی این باورند که آیووا مردم در انتخابات ممکن است کمتر در مورد شور و شوق و بیشتر در مورد اضطراب در درون حزب. عدم وضوح از آیووا تأکید مداوم رخ بین لیبرال و معتدل رای دهندگان — نه به ذکر است به طور کلی نگرانی در مورد متحد در پشت هر نامزدی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

که اضطراب باعث شد بیشتر با بایدن هاول گفت: کاندیدایی که بنا به ادعای خود را به نامزدی در توانایی های خود را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اما کسی که تلاش کرده است برای اکسیژن است.

“من فکر نمی کنم دموکرات ها یک راه برای پل این تفاوت که استوکس اضطراب در مورد آنچه که به احتمال زیاد به بازی کردن در پاییز,” او گفت:. “زمینه به نظر می رسد بیشتر قابل توجه نسبت به هر فردی نامزد می کند. و در پایان روز آنها رو به حل و فصل در یک فرد است.”

و این امر یک نقطه کلیدی: آن زود است. کل پویا می تواند تغییر زمانی که این زمینه شروع به باریک و دموکرات ها در حل و فصل یک نامزد.

“ما هنوز نمی دانیم در مورد شور و شوق شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان” هاول گفت. “اما من فکر می کنم ما می توانیم صحبت طولانی نگرانی و احساس در میان دموکرات ها از احساس dispirited پس از آیووا. همه که ساخت تا برای آنچه که دقیقا؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im