Harry & مگان ثبت نام کردن از خود Sussexroyal Instagram حساب

شاهزاده هری و دوشس مگان جدید زندگی از روز دوشنبه شروع آنها به عنوان خداحافظی به خود Sussexroyal Instagram حساب و آن 11 میلیون پیرو وعده داده شده و دوباره به هم متصل به زودی.

پس از شنبه دوک و دوشس ساسکس دیگر را مجاز به استفاده از کلمه “رویال” در ارتباط با تجاری و فعالیت های خیریه تحت نظر موافقت خود را با مادر بزرگ خود را, ملکه الیزابت دوم, بیش از تصمیم خود را به مرحله پایین به عنوان ارشد کار royals به حرکت به شمال امریکا و تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است.

آن است که روشن نیست چه چیزی را جایگزین Sussexroyal و یا زمانی که اما به نظر می رسد برخی چیزی را قضاوت از آنچه آنها ارسال شده است.

“در حالی که شما ممکن است ببینید ما اینجا این کار ادامه می دهد:” آنها گفت: در آخرین پست در سایت. “با تشکر از شما برای این جامعه برای حمایت از الهام و تعهد مشترک به خوبی در جهان است. ما مشتاقانه منتظر به ارتباط با شما به زودی. شما بوده ام!”

زن و شوهر نیز اشاره coronavirus همه گیر و فراگیر در جهان است.

“آنچه مهم است در حال حاضر سلامت و تندرستی از همه در سراسر جهان و پیدا کردن راه حل برای بسیاری از مسائل است که باید ارائه خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر” پست های خود را بخوانید. “همانطور که همه ما پیدا کردن این بخش ما به بازی در این تغییر جهانی و تغییر عادات ما با تمرکز این فصل جدید به درک چگونه ما می تواند بهترین کمک می کند.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده نمی خواهد پرداخت هزینه برای هری, Meghan امنیتی میان گمانه زنی ها از یک حرکت به لا

این Sussexroyal IG حساب راه اندازی شد در ماه آوریل 2019 و در عرض چند روز آن را به حال میلیون ها نفر از پیروان شکستن و سپس رکورد سریع ترین زمان برای به دست آوردن 1 میلیون پیروان.

با آغاز سال 2020 آن را تقریبا تنها راه این زن و شوهر صحبت علنی به رسانه ها و مردم است. از آن جایی که آنها برای اولین بار ارسال شده در اخبار تکان دهنده است که آنها قدم از زندگی سلطنتی.

همچنین در روز دوشنبه و شوهر خود را اعلام کرد رئیس جدید کارکنان خواهد بود کاترین St-Laurent سابق سخنگوی ملیندا گیتس در, بیل و ملیندا گیتس. او همچنین قبلا در محوری سرمایه گذاری, سرمایه گذاری و جوجه کشی شرکت ایجاد شده توسط ملیندا گیتس است.

St-Laurent نیز به عنوان مدیر اجرایی Sussexes آینده سازمان غیر انتفاعی از جزئیات که آنها اعلام نشده است.

“ما مفتخریم به پیوست کاترین St-Laurent در این فصل بعد با ما” این زن و شوهر در بیانیه ای گفت ایمیل فرستاده شده به ایالات متحده آمریکا امروز. “او رهبری و اثبات سابقه کار در دو سازمان که تاثیر فوق العاده ای در جهان – بنیاد بیل و ملیندا گیتس و محوری سرمایه گذاری – او را باور نکردنی دارایی و ما هیجان زده به او در تیم ما است.”

St-Laurent انتشار بیانیه ای ابراز لذت.

“ما از اولین مکالمه هری و مگان ابراز تعهد عمیق به بهبود زندگی و داشتن یک تاثیر مثبت در جامعه است. چشم انداز خود را در نقشی که همدلی اتصال و شفقت می توانید در این ماموریت این است که هر دو عمیقا شخصی و فوق العاده به موقع.

“من خوشحال هستم و افتخار قادر به بازی نقش مهمی در تحقق چشم انداز خود را به عنوان آنها سوار در این سفر از یادگیری گوش دادن و الهام بخش همه ما به عمل است.”

آن است که روشن نیست که در آن هری و مگان در حال حاضر ساکن. آنها زندگی کرده بود با پسر خود, مورچه که نوبت 1 در مارس در قرض عمارت در جزیره ونکوور, بریتیش کلمبیا, پس از روز شکرگزاری است.

بیشتر: پرنس چارلز’ coronavirus تشخیص است که یک معامله بزرگ برای استرالیایی ها سلطنت. در اینجا به همین دلیل است.

آنها انجام شده خود را در آخرین درگیری های رسمی به عنوان سلطنتی در لندن در اوایل این ماه و سپس بازگشت به کانادا.

کانادا بعد از آن اعلام کرد که دیگر نمی خواهد پرداخت هزینه برای تامین امنیت برای حفاظت از آنها را به خاطر آنها دیگر کار royals. علاوه بر این کانادا و ایالات متحده خود را بسته 4,000 مایل مرز به همه اما ضروری ترافیک به دلیل coronavirus بحران است.

روز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته آمریکایی ها نمی خواهد پرداخت هزینه برای امنیت خود را اگر آنها در ایالات متحده آمریکا

“از آن گزارش شد که هری و مگان که در سمت چپ (انگلستان) را اقامت دائم در کانادا است. در حال حاضر آنها را ترک کانادا برای ایالات متحده آمریکا ایالات متحده آمریکا نمی خواهد پرداخت هزینه برای امنیت خود حمایت می کند. آنها باید پرداخت!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به گزارش در مجله مردم خورشید و در جای دیگر که Sussexes چپ کانادا در هواپیما های خصوصی قبل از مرز بسته شده و در حال حاضر زندگی در لس آنجلس, Meghan شهر.

برخی از زن و شوهر مخارج آنها به عنوان توضیح داده شده در وب سایت خود پوشش داده شده است در بخش خصوصی درآمد از هری پدر پرنس چارلز و دوک کورنوال. که انتظار می رود برای ادامه.

آن باقی مانده است دیده می شود چه تجاری معاملات هری, 35, و Meghan, 38, ممکن است در حال حاضر سوار بر, اما او در حال حاضر انجام یک کار: این بازیگر سابق’ صدای ظاهر خواهد شد به عنوان راوی در دیزنی+ طبیعت فیلم “فیل” در ازای کمک مالی به حفاظت خیریه فیل بدون مرز با توجه به تنوع و نگهبان.

بیشتر: به زودی-به-خروج شاهزاده هری و دوشس Meghan بازگشت به لندن برای جوایز جشن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>