هریس سلامت سیستم اطلاع بیماران از حریم خصوصی نقض

به روز شده

هریس نظام سلامت اعلام کرد در روز جمعه, فوریه 28th, که آن را به اطلاع 2,298 بیماران بالقوه نقض حریم خصوصی است که اتفاق افتاده است در تاریخ 30 دسامبر 2019.

دو پاکت که شامل 143 صفحه از حفاظت اطلاعات سلامت از دست داده بودند در حمل و نقل به بن Taub که در بيمارستان فرستاده شد وجود دارد برای اسکن و بایگانی در هریس سلامت الکترونیکی پزشکی. پاکت فکر حاوی اطلاعات در بیماران دیده می شود در Gulfgate مرکز بهداشت از 9 دسامبر 2019 و 27 دسامبر 2019.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: جرم و جنایت-مبارزه با روبات ها در خدمت به عنوان اولین خط دفاعی در بیمارستان کودکان تگزاس

Carolynn R. Jones, رئیس انطباق و خطر افسر هریس نظام سلامت تا به حال به این سهم در این حادثه “ما بر این باورند که نقض شامل اطلاعات حدود 25 نفر; اما ما قادر به تعیین بیماران خاص تحت تاثیر قرار. از فراوانی از احتیاط و به بهترین محافظت از حریم خصوصی بیمار, ما اطلاع زیادی بیمار گروه بودند که دیده می شود در سه هفته بلافاصله قبل از از دست دادن است.”

حفاظت اطلاعات سلامت به احتمال زیاد شامل شماره امنیت اجتماعی نام کامل تاریخ تولد, آدرس, شماره تلفن, تشخیص, نتایج آزمون, بیمه, اطلاعات, اطلاعات پزشکی و ارائه دهنده اطلاعات اظهار داشت هریس سلامت در آزادی مطبوعات.

با توجه به این داده ها نقض هریس بهداشت اعلام کرده است که بلافاصله آن را تصحیح فرآیندها و رویه های مربوط به حمل و نقل محافظت اطلاعات سلامت از آن درمانگاه از جمله اما نه محدود به Gulfgate مرکز بهداشت به بن Taub بهتر است برای محافظت از خود در بيماران حفظ حریم خصوصی. آن را نیز گرفته شده مناسب اقدامات اصلاحی با توجه به کارمند درگیر است.

افزایش مراقبت: سلامت جامعه هاب به گسترش به محروم هوستون جوامع

در این زمان هریس بهداشت گفت آن را باور نمی کند اطلاعات شکسته شد استفاده نادرست و یا افشا, اما این مهم است که بیماران اطلاع داده شد و تشویق به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی زیر برای نظارت و حفاظت از خود و هویت شخصی. مراحل عبارتند از:

  1. نظارت بر فعالیت های موجود شخصی/حساب های مالی
  2. درخواست نسخه از گزارش های اعتباری از یک یا بیشتر از سه ملی اعتباری گزارش آژانس.
  3. اگر شما در شناسایی فعالیت رخ داده است که بدون دانش خود را, تماس با شرکت و یا شرکت های درگیر

هریس سلامت ارائه بیماران با تماس با مرکز کمک به هر کسی که ممکن است سوالات مربوط به نقض حریم خصوصی و ارائه رایگان اعتبار نظارت بر خدمات به تمام افراد آسیب دیده برای یک سال.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>