با مسئولین شهرستان هریس حیوانات ظلم و ستم و گروه ضربت و جرم و جنایت جلو هوستون منتشر شد پنج شنبه یک لیست از 10 most wanted مظنون متهم به بدرفتاری با حیوانات در هوستون.

این گروه ضربت تعریف حیوانات ظلم و ستم به عنوان یک طیف گسترده ای از فعالیت ها است که به حیوانات مضر مانند عدم به اندازه کافی ارائه یک حیوان با آب و غذا و سرپناه و یا مراقبت های دامپزشکی و شکنجه, نقص عضو, mutilating یا کشتن یک حیوان با توجه به آزادی. ده مظنون هستند متهم از حیوانات مختلف ظلم و ستم جرایم مانند رها کردن حیوانات در خانه های خصوصی و عدم ارائه حیوانات با مراقبت های پزشکی لازم است که گفته می شود هزینه برخی از حیوانات زندگی خود را.

پیمان: حیوانات ظلم و ستم است و در حال حاضر فدرال جنایت در آمریکا

یکی از متهمان Arviah Tolliver-رابینسون است که متهم به عدم ارائه یک سگ مراقبت های پزشکی که گفته می شود منجر به حیوان مرگ Crime Stoppers مدیر خدمات قربانی اندی kahan رایگان گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. ظلم و ستم حیوانی محققان نامیده می شدند به Tolliver-رابینسون در مارس 2019 در رابطه با یک سگ بود که افسار. زمانی که آنها وارد صحنه شدند آنها دریافتند مرحوم سگ در کنار یک وسیله نقلیه است. پزشکی امتحانات نشان داد سگ مبتلا به چندین بیماری های جدی از جمله بیماری های ریوی و تا به حال یک پاره توده بود که به شدت آلوده به آن موجود زنده کرمهای, kahan رایگان گفت.

یکی دیگر از top 10 مظنون Trishawn پاتریس گارسیا, تحت تعقیب پلیس برای ظلم به غیر دام و حیوانات مسئول است و متهم به عدم ارائه مراقبت های پزشکی به صورت یک فلج سگ. محققان نامیده می شدند به گارسیا در ژوئن 2019 با توجه به یک سگ است که قادر به استفاده از آن بازگشت ، زمانی که محققان در صحنه وارد شدند آنها یافت می شود سگ به نام شاهزاده زیر تریلر صفحه اصلی. سگ شديد زخم از کشیدن پاهای عقبی خود را به یک عفونت شدید پوستی و heartworm مثبت است. شاهزاده بعد بود کشته شود چرا که صدمات خیلی شدید kahan رایگان گفت.

در هوستون CHRONICLE.COM: اعطای کمک خواهد کرد هوستون SPCA صندوق حیوانات ظلم و ستم تحقیقات در مونتگومری

“این ما ده فراریان که ما در حال حاضر درخواست کمک از کسانی که ما چشم و گوش وجود دارد خارج وجود دارد” گفت kahan رایگان. “ما می دانیم کسی می داند که در آن این افراد هستند…آن زمان را برای شما به موضع و ارسال پیام است که ما به عنوان یک جامعه در حال رفتن به تحمل ظلم و ستم حیوانی و شما پیگرد قانونی خواهد داشت چرا که حیوانات ظلم و جرم است.”

این ماه نشانه دو سال از گروه ضربت را آغاز. شهرستان هریس حوزه 5 پاسبان تد هیپ گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که از سال 2018 2019, حیوانات, ظلم, موارد افزایش یافته است. در سال 2018 این گروه ضربت در پاسخ به بیش از 4,300 تماس های از حیوانات و ستم سوء استفاده از غفلت و رها کردن است که منجر به بیش از 10 ، 000 حیوانات, تحقیقات و 174 اتهامات عنوان شده علیه. در سال 2019 به گروه ضربت را دیدم بیش از 4,315 گزارش می دهد که منجر به بیش از 1200 حیوانات نجات از موقعیت هایی که “می توانست منجر به مرگ خود را” پشته گفت.

“شما می توانید از ده نمونه…نیاز به نیروی کار نیاز به گروه ضربت به ادامه [و] خود را برای ایجاد” پشته گفت.

به گزارش حیوانات ظلم و ستم و یا ارائه یک نکته در یک مظنون تماس با گروه ضربت تدریس خصوصی در 832-927-پنجه و یا ارسال آنلاین صورت مصرف در www.927PAWS.org. به ناشناس باقی می ماند, تماس, جلو جنایت در 713-222-راهنمایی(8477).

آیا شما تشخیص این 10 مظنون? از طریق کلیک روی عکس بالا برای یک نگاه در 10 می خواستم مظنون متهم به بدرفتاری با حیوانات در هوستون…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im