این شهرستان هریس دادستان قصد شکایت واتسون سنگ زنی و تولید بیش از این انفجار که در سمت چپ دو مرده و آسیب دیده 450 سازه های هفته گذشته است.

کت و شلوار واصل شود و امروز با دادستان شهرستان وینس رایان گفت: این شرکت به نقض های متعدد قوانین و زیر این انفجار جمعه در آن Gessner تسهیلات با توجه به دستیار اول شهرستان وکیل رابرت Soard.

شهرستان وکیل دعوی مدعی است که واتسون مرخص آلاينده به اتمسفر (از جمله پروپیلن و محصولات جانبی از احتراق) که 2000 گالن پروپیلن تانک منفجر شد. با توجه به انتشار “پرواز شیشه ای و آوار مجروح بسیاری از ساکنان در حالی که آنها خواب بودند. به عنوان یک نتیجه از انفجار بسیاری از ساکنان نزدیک نمی تواند خود را اشغال خانه های آسیب دیده در حالی که دیگران در حال حاضر زندگی می کنند در سازه های آسیب دیده.”

از امروز انتشار رویداد تا به حال گزارش نشده به تگزاس کمیسیون کیفیت محیط زیست (TCEQ) و یا به شهرستان هریس کنترل آلودگی با توجه به این شهرستان است.

“واتسون استفاده از پروپیلن بود که فوق العاده خطرناک و فعالیت این شرکت موفق به اعمال آن وظیفه مراقبت برای حفاظت از مردم” شهرستان وکیل رایان گفت: در آزادی “به خصوص هنگامی که این مرکز واقع شده است در یک محله است.”

شهرستان درخواست سفارش ضابط موقت بلافاصله کارگردانی واتسون سنگ زنی به توقف همه عملیات تا زمانی که تحقیقات کامل است.

مطلع: اشتراک در هوستون کرونیکل برای تکمیل پوشش اخبار محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im