هریس شهرستان کلانتر معاون اندکی پس از هفته-نبرد طولانی با COVID-19

هریس شهرستان کلانتر دفتر Sgt. ریموند Scholwinski درگذشت چهارشنبه پس از یک هفته-نبرد طولانی با COVID-19 تبدیل شدن به یکی از شناخته شده coronavirus مربوط به مرگ و میر در میان هوستون-منطقه سازمان های اجرای قانون.

Scholwinski و 70 بود که در میان هزاران نفر از اولین پاسخ دهندگان در سراسر کشور در اواسط ماه مارس به بیمار توسط ویروس. علائم خود را تا به حال بدتر زمانی که او در بیمارستان بستری شد مارس 29. او قرار بود در ونتیلاتور و مبارزه برای زندگی خود را در یادبود هرمان ICU با توجه به گزارشات اخیر در وقایع.

تمام وقت معاون 26 سال اخیر خود انتساب آن روز دیده بان قرارداد گروهبان در منطقه 2 که در آن او کمک کرد تا اجرای عمومی ایمنی سالن های شهر با ساکنان.

“گروهبان. Scholwinski نمایندگی بهترین هریس شهرستان کلانتر دفتر خانواده” گفت: Harris County Sheriff اد گونزالس. “آیا او در گشت زنی ساخت یک انجمن محله ارائه و یا در این زمینه در طول طوفان گرمسیری طوفان و دیگر بلایای ری به طور مداوم برای تحویل مردم شهرستان هریس. ما را از دست ما برادر و ما افتخار میراث خود را از خدمات.”

همسرش, الان Scholwinski صحبت از شوهر و مراقبت از طبیعت در مصاحبه ماه گذشته با کرونیکل. او همیشه نگاه کردن به او و کمک به سالمندان ساکن در مجتمع جایی که او استفاده می شود به زندگی می کنند, او گفت:.

“من هرگز فکر نمی کردم من نمی قادر خواهد بود با شوهرم زمانی که او بیمار,” او گفت:.

الان گفت: زمانی که آنها ملاقات 35 سال پیش قلب او بود در مجموعه کلانتر ، در آن زمان او در حال کار در مجتمع آپارتمانی که در آن او زندگی می کردند و به آرامی شروع به معاشرت ،

هنگامی که او به قطع دست او را روی شیشه شکسته و نیاز به عمل جراحی او او را راندند و از قرار ملاقات. او به ارمغان آورد او وعده های غذایی و گل. او در نهایت خواسته خود را به ازدواج او در یک سفر کمپینگ یک سال پس از آنها ملاقات کرد. پس از آن او می خواهم از مدت ها کاهش یافته است برای او.

Scholwinski شروع به کار در کلانتر, در سال 1979 به عنوان یک ذخیره معاون. او پیوسته تمام وقت به زودی پس از آنها گره خورده است گره. این یک nerve-wracking تجربه الان, او گفت:, اما آن را هرگز آماده او را برای این بیماری همه گیر.

“آنها از طریق آموزش چگونه به یاد بگیرند که چگونه به رویکرد یک وسیله نقلیه را متوقف کند, چگونه برای پاسخ به یک درب هنگامی که آنها در حال رفتن به یک خشونت تماس بگیرید,” او گفت: در زمان مصاحبه. “اما شما حتی نمی توانید قطار برابر این است.”

گروهبان یکی از اولین کلانتر, کارکنان قرارداد این ویروس یک سخنگوی وزارت.

الان معتقد است که او ممکن است گرفتار این ویروس در مارس 16, زمانی که گروهبان ملاقات با معاون که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. تب و خستگی وارد چند روز بعد.

Scholwinski همکاران گفت: او ساعت های طولانی در کمک به سرخوردگی ساکنان و حضور در جلسات جامعه. او عاشق مردم و کار خود را یک کاپیتان گفت: کرونیکل.

“او یک همکار و دوست برای بسیاری از ما خواهد بود و از صمیم قلب از دست رفته” با توجه به Facebook پست از شهرستان هریس نمایندگان سازمان است. “ما ادامه خواهد داد برای حفظ خانواده اش در نماز ما در طول این زمان دشوار است. خوشا به حال صلح.”

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو همچنین ارائه تسلیت در رسانه های اجتماعی.

“خدمات خود را به دست آورده او را به جامعه عشق و حمایت,” او گفت:. “قانون اجرای بخشی از خط مقدم در این مبارزه است.”

Scholwinski شده بود یکی از 12 کلانتر, کارکنان که از روز شنبه در بیمارستان بستری شد به دلیل ویروس. او در میان 256 کل کارکنان مبارزه با این بیماری از جمله 229 که در زندان است.

به عنوان چهارشنبه, 402 Harris County Sheriff نمایندگان بازداشت افسران و کارکنان پشتیبانی شد و در قرنطینه ممکن است COVID-19 قرار گرفتن در معرض.

مقدمات مراسم تشییع جنازه برای Scholwinski در حال انتظار.

سنت جان Barned-اسمیت کمک به این گزارش.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>