شهرستان هریس در حال اجرا پایین در coronavirus کیت تست

هریس کانتی ممکن است مجبور به بستن آن تست سایت های این هفته اگر دولت فدرال از روز کردن آن رو به کاهش عرضه کیت های آزمایش و محافظ پزشکی دنده مقامات هشدار داد روز سه شنبه.

با ملت در حال حاضر کوتاه در تامین شهرستان هریس باقی مانده آزمون از صبح روز سه شنبه — متشکل از پیش بسته بندی شده سواب بینی — در حال تقسیم بین دو سایت آنها عامل و کش رود که به گذشته از طریق پنج شنبه.

برآورد ارائه شده بود پس از شهرستان مقامات مجددا سهام خود را دو بار در یک روز.

شهرستان هریس قاضی لینا Hidalgo, در حالی که اعلام stay-در-خانه سفارش در یک کنفرانس خبری گفت: کیت خود را قطعا در گذشته از طریق سهشنبه, اما پس از آن بود که پر از لکه. که تاریخ عقب رانده شد به روز شنبه پس از دیگری بررسی لوازم و دوباره به دوشنبه با دیگر چک کنید.

لوازم بنیادی از چهار به پنج پالت جعبه تحویل پنج شنبه توسط FEMA. که حمل و نقل شد و سپس تقسیم به طور مساوی بین این شهرستان و شهرستان هوستون به کمک تست کل منطقه برای رمان coronavirus.

حمل و نقل بود به اندازه کافی برای دریافت تست سایت و در حال اجرا با توجه به مقامات.

این شهرستان هریس بهداشت عمومی منطقه خود را باز تست سایت های بیش از آخر هفته به اولین پاسخ دهندگان و متخصصان پزشکی قبل از گسترش آن دوشنبه به اعضای جامعه.

یکی دیگر از حمل و نقل قرار بود وارد دوشنبه شب گفت: مک McLendon رئیس شهرستان دفتر بهداشت عمومی آمادگی و پاسخ.

“روند فکر این بود که ما می تواند resupplied در سه تا چهار روز است نه اتفاق افتاده است,” او گفت:.

با توجه به McLendon هر سایت آموزش داده شده است به بیش از 250 تست از یک روز برای جلوگیری از inundating آزمایشگاه با یک سیل از نمونه ها — که بد خواهد شد اگر نه حضور.

یک سخنگوی, شهرستان هریس, بهداشت عمومی انتظار دارد که هر سایت را از طریق 250 آزمون روزانه است.

“ما یا به دست آوردن برخی به صورت محلی و یا ما از کسب و کار” McLendon گفت.

شهرستان هریس است که نه تنها منطقه در حال اجرا پایین است اما برخی از کشورهای در حال اجرا پایین گفت: با استناد به یک کنفرانس تلفنی او صبح روز سه شنبه با FEMA. محموله شده اند به ترتیب اولویت به “مناطق بیشتر نگرانی” هر چند McLendon را فاش نمی کند که مناطق که خواهد بود. نیویورک را مورد سطح سر به فلک کشید گذشته 25,600 در روز سه شنبه.

شهر هوستون, اما, انتظار دارد که منابع خود را — از جمله سواب به گذشته کمی طولانی تر. در آن ساقی ورزشگاه, سایت بیش از 700 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند از روز شنبه از طریق شنبه. هوستون وزارت بهداشت سخنگوی اسکات Packard گفت: آنها به اندازه کافی تست کیت و محافظ لوازم پزشکی به گذشته “چند روز بیشتر” را بدون توضیح در مورد چگونه بسیاری از سواب شدند.

“ما در یک توده مهم و در عین حال” او گفت:.

Packard گفت: این شهرستان تست شده 159 نفر در جمعه 161 در شنبه 198 روز یکشنبه و 200 بیشتر در دوشنبه هرگز رسیدن به 250 حداکثر.

در روز پنج شنبه و جمعه بیش از 750 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در ایالات یادبود مرکز پزشکی یک بیمارستان خصوصی در خانه هکتار است که نقطه کانونی در کنگره ایالات متحده شیلا جکسون لی تماس به عمل در درمان این بیماری همه گیر.

دکتر یوسف Varon, افسر ارشد پزشکی برای این بیمارستان گفت: در تماس تلفنی که FEMA ارائه مقدار متوسطی از منابع بود اما او مطمئن است زمانی که حمل و نقل آینده خواهد رسید. Remmington بلفرد سخنگوی کنگره گفت: هیچ FEMA منابع داده شده بود به بیمارستان و آنها با استفاده از منابع مالی خود را برای خرید دنده محافظ و تست.

نتایج آزمایشات در ایالات یادبود اختصاص یافته از طریق بهداشت محلی حوزه های قضایی مرتبط با بیمار اقامت و پس از آن تایید کرد که از طریق شهرداری در بخش بهداشت و درمان توجه کنند.

[email protected]

twitter.com/nkhensley

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>