شهرستان هریس می برد COVID-19 تهدید به مهم ترین سطح ساکنان را تشویق به ماندن در خانه

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو است که به درخواست ساکنان خانه بمانند و به حداقل رساندن تمام اطلاعات تماس با اقامت-صفحه اصلی مشاوره بعد از یک افزایش در موارد منتقل شده به شهرستان به بالاترین ممکن است COVID-19 تهدید سطح.

سطح 1 و یا “کد قرمز” سیگنال های شدید و وخیم تر شدن بیماری است که تیره و تار تماس با ردیابی و آزمایش است. پنج شنبه مشخص دومین تک روز افزایش COVID-19 مورد در تگزاس; این ایالت در مجموع در حال حاضر در 135,648 موارد است.

هیدلگو گفت: در طول یک جمعه در کنفرانس مطبوعاتی که COVID-19 شیوع پیشرو این شهرستان به سوی یک “فاجعه بار و غیر قابل تحمل” وضعیت و آن است که به سرعت تبدیل شدن به یک کانون در یکی از بدترین ضربه مکان در جهان است.

“وضعیت ما به مراتب بدتر از امروز نسبت به زمانی که ما صادر اول ما ماندن-صفحه اصلی سفارش در شهرستان هریس و زمانی که دولت صادر شده خود را برای اولین بار اقامت-صفحه اصلی سفارش” هیدلگو گفت.

به دلیل دستور دولت لغو قوانین محلی و هیدلگو قادر است به موضوع اجرا, اقامت خانه دستور قاضی است صدور اقامت-صفحه اصلی مشاوره که تقریبا دقیقا آینه قبلی در خانه بمانند سفارش. مشاوره می پرسد ساکنان به ماندن در خانه به جز نیازهای ضروری, لغو تجمع به هر اندازه جلوگیری از غیر ضروری شخصی سفر انصراف از خانه سالمندان و بلند مدت مرکز بازدید و تمرین اقدامات احتیاطی سلامت برای کارگران ضروری که باید باقی می ماند در کار است.

رهبران مرکز پزشکی تگزاس گفت: بیمارستان سیستم است که هنوز هم در شکل خوب با وجود صدور بیانیه ای در کمتر از 24 ساعت قبل از هشدار عمومی از خطرناکی ظرفیت بالا سطح. هیدلگو گفت: بیمارستان رسیده اند 100 درصد از خود را پایه و ظرفیت است که با تکیه بر برنامه های احتمالی یک قمار است در زندگی انسان است.

“هنگامی که ما از دست ما احترام به زندگی انسان…به درجه ای که ما می گویند اجازه دهید ما را پر کنید ICU و افزایش ظرفیت قبل از اینکه ما را هر معنی دار عمل است؟” هیدلگو گفت. “…زندگی نیست خسارت های ناخواسته.”

شهرستان اضطراری موقت پزشکی پناهگاه آماده است برای استقرار در عرض 48 ساعت در صورت نیاز است. هیدلگو گفت که فقط اتفاق می افتد اگر بيمارستان رسیدن به یک نقطه که در آن آنها نیاز به تبدیل تخت به تعداد تخت.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت در پاسخ به مشکل سربازان ارتش در این موارد با توقف دولت بازگشایی طرح و سفارش تمام میله و لوله مکانهای نزدیک به پایین کاهش ظرفیت سطوح در رستوران ها به 50 درصد و نیاز به هر گونه هوای آزاد, جمع آوری بیش از 100 نفر تایید شده توسط دولت های محلی. در پاسخ به این منظور هیدلگو گفت: در این شهرستان را منع عمومی گردهمایی بیش از 100 نفر و ساکنان که حضور در جولای 4 آتش بازی نشان می دهد باقی می ماند باید در اتومبیل های خود را.

هیدلگو صدور یک فرمان در هفته گذشته الزامی است که کسب و کار باید به نیاز مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک. که سفارش شامل 1000 دلار جریمه برای متخلفان. او افزود که صدور جریمه برای نقض جدید اقامت-صفحه اصلی مشاوره بستگی دارد منطقه شهرستانها اما با ماسک منظور آموزش و پرورش در اولویت است.

“اگر ما واقعا می خواهید برای رسیدن به طرف دیگر از این…ما نیاز به دست و پنجه نرم کردن در حال حاضر” هیدلگو گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>