شهرستان هریس ارائه شده $10M در وام به کسب و کارهای کوچک و صدمه بیماری همه گیر. درخواست صدر $152M.

شهرستان هریس متوقف پذیرش برنامه های کاربردی برای آن 10 میلیون دلار وام کسب و کار کوچک برنامه 28 ساعت پس از آن راه اندازی وب سایت, پس از درخواست به مراتب بیش از این در دسترس کمک کند.

5:45 p. m. روز شنبه, سایت دریافت کرده بود درخواست از 7,135 صاحبان کسب و کار به دنبال بیش از 152 میلیون دلار یک نشانه چقدر سخت-آمار شرکت های کوچک شده ضربه رمان coronavirus و هریس کانتی محدودیت در تجارت در نظر گرفته شده به سرعت گسترش این بیماری است.

حوزه 2 کمیسر Adrian Garcia که پیشنهاد این برنامه گفت: این شهرستان تصمیم به تعلیق برنامه های کاربردی برای جلوگیری از دادن صاحبان کسب و کار امید کاذب.

“وجود دارد بدیهی است که نمی شود به اندازه کافی برای رفتن به اطراف برای همه, پس چرا ترک سایت تا مردم نا امید که آنها اعمال می شود به چیزی که در حال حاضر به طور موثر زد؟” گارسیا گفت.

اول-ترم کمیسر گفت که او امیدوار است به گسترش برنامه با ارتکاب اضافی شهرستان وجوه و یا از طریق همکاری با دولت است.

این وام به خصوص جذاب به تلاش شرکت های کوچک به دلیل گارسیا گفت: این شهرستان امیدوار به پرداخت سریع تر از مشابه برنامه های دولت فدرال. بر خلاف منابع مالی از وام دهندگان خصوصی شهرستان هریس ارائه شده است بدون بهره وام است که می تواند بخشیده شود پس از پنج سال.

بیش از 1100 کسب و کار در هر یک از چهار کمیسر حوزه به ارائه برنامه های کاربردی از جمله 2,324 دفاع کند گرفته شد در حوزه 3. متوسط وام درخواست شد $21,410.

حداکثر می تواند کسب و کار به دنبال این است که $25,000.

دریاچه هوستون اتاق بازرگانی رئیس جمهور جینا آرمسترانگ گفت که او انتظار می رود برنامه های کاربردی به جریان در سرعت پس از او خواست عضو کسب و کار به فایل زمانی که سایت راه اندازی شد در ساعت 2 بعد از ظهر پنج شنبه. هنوز هم او شگفت زده شد در این دوره از درخواست.

“من فکر می کنم که تأکید زیادی نیاز است که در خارج وجود دارد” آرمسترانگ گفت. “این بودجه محدود و هر کس در تلاش است به درک به آنچه آنها می توانند.”

J. Goodwille Pierre گفت که او با موفقیت در ارائه یک نرم افزار برای شرکت حقوقی و مشاوره کسب و کار چند ساعت پس از این سایت راه اندازی شد. او گفت: بسیاری از مشتریان رستوران که تلاش شده از شهرستان هریس محدود خدمات مواد غذایی به بایگانی اطلاعات و تحویل تقریبا یک ماه پیش.

پیر گفت: روند درخواست شد “بسیار آسان” در مقایسه با برنامه های فدرال است.

“تجربه من با SBA برنامه نبوده است, مثبت, پس از آن یک موهبت الهی” Pierre گفت. “این به من کمک خواهد کرد با کوتاه مدت جریان نقدی است.”

برای واجد شرایط شرکت باید تا تاریخ مالیات در کسب و کار برای حداقل یک سال و قادر به نشان دادن آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر و دیدار با معیارهای دیگر. آرمسترانگ گفت که او شنیده است از شرکت در کسب و کار کمتر از 12 ماه که صاحبان جا به نوبه خود برای کمک.

اینگرید رابینسون رئیس جمهور از هوستون اقلیت تامین کننده شورای توسعه گفت: این برنامه می تواند کمک به برخی از گروه های کسب و کار عضو زنده ماندن این بیماری همه گیر. او گفت: برخی از صاحبان کسب و کار بودند متعجب و متحیر شده توسط یک نیاز به پست وثیقه به صورت نسبتا کوچک اصل وام.

“اگر من در حال حاضر مبارزه با کسب و کار من آیا من واقعا می خواهید برای قرار دادن ماشین من؟” رابینسون گفت.

وام پرداخت خواهد شد در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. گارسیا گفت: صاحبان کسب و کار باید به سرعت پاسخ به ارتباطات از وام کنندگان مانند درخواست برای اسناد و مدارک اضافی برای جلوگیری از از دست دادن مکان خود را در خط.

شهرستان هریس کمک 10 میلیون دلار از آن 300 میلیون دلار صندوق روز بارانی که معمولا محفوظ است و طوفان و رکود اقتصادی. هوستون-گلوستون منطقه شورای اداره برنامه وام.

گارسیا گفت که او می خواهد به تجزیه و تحلیل آن کسب و کار دریافت وام از طریق این برنامه است. او ممکن است در نظر درخواست خود را در کمیسیون دادگاه همکاران به دوباره شیب به روز بارانی حساب برای یکی دیگر از tranche از بودجه این بار با قوانین سختگیرانه تر برای اطمینان از نیازمندترین افراد کسب و کار و دریافت محدود کمک کند.

در آخرین روز سه شنبه جلسه حوزه 1 کمیسر رادنی الیس پیشنهاد رزرو بودجه برای زنان و اقلیت متعلق به کسب و کار.

سه دموکراتیک اعضا رای دادند برای برنامه وام. جمهوری خواه حوزه 3 کمیسر استیو Radack با انتقاد از این ایده به عنوان یک استفاده نامناسب از پول مالیات دهندگان; دادگاه دیگر جمهوری خواه عضو حوزه 4 جک Cagle ابراز پشتیبانی از این ایده اما علیه آن رای دادند گفت: او نیاز به زمان بیشتری برای بررسی این پیشنهاد است.

طرفداران اذعان آسیب به کسب و کار ناشی از اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیشتر از کمک county دولت ارائه می کنند.

“ما نمی توانیم به قید وثیقه کل ما county اقتصاد” شهرستان قاضی لینا هیدلگو گفت.

گارسیا هفته گذشته گفت که او امیدوار است این شهر هوستون خواهد کمک به صندوق وام. این شهر هنوز به انجام این کار, اما آن کمک کرده است $25,000 به صندوق امداد برای هنرمندان است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>