شهرستان هریس از رهبران و مقامات بهداشت بپرسید مدارس به تاخیر در کلاس های حضوری

شهرستان هریس رهبران و مقامات بهداشت عمومی در تماس محلی در مدارس در نظر گرفتن تاخیر در فرد آموزش برای اولین بار هشت هفته از 2020-21 سال تحصیلی.

در یک اخیرا نامه ای به منطقه مدرسه superintendents شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو و مدیر اجرایی, شهرستان هریس, بهداشت عمومی, Umair شاه گفت: آن را نا امن برای دانش آموزان به بازگشت به کلاس های درس تا منطقه COVID-19 شیوع بیماری تحت کنترل است. مقامات در حال معرفی چهره به چهره آموزش به تعویق افتاد تا اکتبر. 2020 برای همه دانش آموزان از کودکستان تا کلاس 12.

“در فرد آموزش خواهد به ناچار به راه های بی شماری به تعاملات و موج جدیدی از موارد و بستری شدن در بیمارستان” نامه متحده است. “هیچ مدرکی وجود ندارد موفق مدرسه بازگشایی با این سطح جامعه انتقال است.”

تگزاس سازمان آموزش و پرورش است و نیاز مدارس به ارائه چهره به چهره آموزش پنج روز در هفته به خانواده هایی که درخواست آن اگرچه برخی از نرمی به سفارش. پس از واکنش شدید از مربیان و پدر و مادر چای تمدید اصلی دوره گذار برای مدارس برای شروع سال تقریبا از سه هفته به هشت هفته اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بیشتر. این مناطق که ارائه نمی دهد در کلاس های حضوری به دانش آموزانی که فاقد این تکنولوژی مورد نیاز در خانه در معرض خطر از دست دادن بودجه دولت است.

بزرگ بحث: با COVID-19 موارد خونتان در تگزاس باید مدارس بازگشت از طریق عملا و یا در فرد ؟

هوستون ISD بزرگترین منطقه مدرسه در تگزاس است که در میان چندین هوستون-منطقه ولسوالی که اعلام کرد قصد دارد برای شروع سال تقریبا. مناطق دیگر مانند فروتن ISD برنامه ریزی برای شروع سال با دانش آموزان در کلاس های درس و با ارائه ترکیبی از حضوری و مجازی آموزش. فروتن ISD خواهد شد که حدود 65 درصد از دانش آموزان خود را در محوطه دانشگاه در آغاز سال است.

تگزاس همچنان به شکستن رکورد در COVID-19 موارد و مرگ و میر با گزارش دولت یک رکورد بالا تعداد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در روز سه شنبه. شهرستان هریس است که هنوز هم در بحرانی ترین سطح تهدید برای COVID-19 گسترش و افزایش موارد را تیره و تار تماس با ردیابی و تلاش های تست.

هیدلگو و شاه نیز بخواهید در این نامه به صورت محلی مناطق آموزش و پرورش برای ایجاد دسترسی به اینترنت و دستگاه های موجود برای تمام دانش آموزانی که به آن نیاز دارید, تاخیر در فعالیت های فوق برنامه مسابقات و رویدادها تا زمانی که فرد در آموزش امن است برای از سرگیری و توسعه یک طرح جامع برای فرد آموزش پروتکل های ایمنی.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: چای نسخه جدید ارشاد برای تگزاس مدارس در روز آنلاین-تنها کلاس ها, شروع سال

“…بازگشت به فرد در آموزش باید مرحله به مرحله و دقیق با استفاده از مهار ابزار برای کاهش احتمال شیوع بیماری و یادگیری از دیگر جوامع است که در گزارش شخص با موفقیت بیش از دراز مدت” در این نامه آمده. “سریع تر ما را به این ویروس را تحت کنترل در آورد و منحنی پایین هر چه زودتر مدارس خواهد بود قادر به بازگشایی با خیال راحت و باز بماند.”

r[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>