یک شهرستان هریس قاضی روز دوشنبه بدحجابی دادستان او گفت: تحریف بحث در مورد یک مرد متهم در مرگ سه نفر در یک تصادف.

قاضی پیدایش دراپر بريدن شان Teare این جنایات فضایی برای رئیس دفتر دادستان منطقه و دادستان دن ملک به دادگاه کیفری در قانون شماره 12 صبح روز دوشنبه به درخواست آنها که آگاهانه در ماه ژانویه در مورد دریافت ناشناس نکته که Gregory Allen Smith — متهم در مرگ سه نفر در طول Feb. 5 تصادف در بهار و با استفاده از مواد مخدر دوباره.

مقامات می گویند که اسمیت در PCP زمانی که او سوار را از طریق دو چراغ قرمز در نزدیکی آنتوان درایو و شمال سام هوستون پارک وی و در تصادف دو خودرو. Piedad رومرو دیانا سوریانو-Escobar و سوریانو-Escobar 3-ماه-پیر پسر دانیل ریکاردو Escobar جونیور, همه فوت در خراب کردن پس از خود را ون آتش گرفت. آنها در میان پنج کشته در الکل یا مواد مخدر مربوط به تصادفات در هفته گذشته.

اسمیت که چهره سه فقره از مسمومیت قتل نفس ناشی از خراب نمی شد, در دادگاه برای دادرسی. او همچنان در بیمارستان بستری در بن Taub برای یک پای شکسته و شانه درد Teare گفت. او قرار است روز شنبه به بازگشت به دادگاه.

سپس توسط دادستان امید به دانستن که در آن اسمیت در 24 ساعت قبل از شمال شرقی شهرستان هریس سقوط. اسمیت, وکیل, Bryan پیچ نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اسمیت به خوبی می تواند در صورت هزینه های اضافی به یک در حال حاضر طولانی جنایی تاریخ Teare گفت: به عنوان محققان به این که آیا او تا به حال اجازه دسترسی به درایو خودرو در تصادف. اسمیت و مسافر او داریل Mitchell-تیلور, 25, شد ثبت نام صاحبان. صاحب خودرو شده است تماس Teare گفت.

میچل-Taylor بعید است که به صورت اتهام در ارتباط به سقوط.

در زمان اسمیت دستگیری او در پیوند به دیگر DWI دستگیری از ماه جولای. او موفق به دریافت یک تعهد شخصی پیوند با الزامات که او ارسال به صورت تصادفی تست مواد مخدر و استفاده از مواد مخدر. او نیز در مواجهه با هزینه جداگانه ای برای آزار یک بنده — که برای او ارسال شده 10000 $پول نقد اوراق قرضه.

دادستان روز جمعه گفت: کرونیکل آنها تا به حال سعی کردم به هشدار دو قضات — از جمله دراپر — یک هفته قبل از سقوط که آنها دریافت کرده بود ناشناس نکته اسمیت بود با استفاده از مواد مخدر دوباره. اما در روز دوشنبه دادگاه دراپر گفت که او آموخته است در مورد نظرات خود را تا فوریه. 6 روز پس از سقوط مرگبار در یک جلسه در یک حرکت به لغو اسمیت پیوند.

“کسانی که ادعا می کنند آنها مرا آگاه از هر چیزی [درباره] اتهامات در 30 یا 31,” او گفت:, مشخصه نا امید. “آنچه من می خواهم روشن — به دلیل این بوده است بسیار تحریف — این دادگاه داده نشده بود که اطلاعات تا حرکت به لغو واصل شد فوریه 6.”

تحت بازجویی مالک خط دادستان گفت: او می خواهم به اطلاع کارکنان دادگاه او نیاز به صحبت با دراپر در مورد اسمیت به طور بالقوه نقض پیوند خود را با شرایط اما اذعان کرد او هرگز در واقع صحبت به قاضی.

دراپر گفت که اگر دادستان به حال نگرانی ها می تواند آنها را به اطلاع او و او می تواند به نام اسمیت وکیل مدافع در دادرسی اشاره کرد اما دادستان به حال سعی در بالا بردن این موضوع در روزهای بعد از خود را دریافت کردند نکته.

“اگر شما تمام اطلاعاتی که شما فکر می کنم که مربوط به امنیت عمومی هشدار, دادگاه,” او گفت:. “دادگاه واقعی. من.”

لحظاتی بعد Teare خواسته دراپر اگر او تا به حال دسترسی و یا دیده می شود نسخه از اسمیت پیش از محاکمه تست مواد مخدر.

دراپر پاسخ داد که او تا به حال نشده که Teare را که برای دریافت اطلاعات از شهرستان هریس پیش از محاکمه خدمات.

“موفق باشید” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im