شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو در انزوا پس از بالقوه COVID-19 قرار گرفتن در معرض

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو یکشنبه اعلام کرد که او در خود قرنطینه پس از این که به طور بالقوه در معرض COVID-19 هفته گذشته است. بر اساس بیانیه منتشر شده توسط هیدلگو از قرار گرفتن در معرض اتفاق افتاده در روز دوشنبه 22 ژوئن از طریق یک عضو ستاد در ایالت ایدالگو ، کارمند شرکت خود جدا و پس از آزمون نتایج تایید شد مثبت برای COVID-19.

هیدلگو و کارکنان که به طور بالقوه در معرض آزمایش می شود برای COVID-19 و خود قرنطینه برای 14 روز تا 6 جولای.

جمعیت در مرکز شهر باشگاه: جمعیت ویدئو در هوستون کلوپ شبانه در میان COVID-19 خروش

در این زمان هیدلگو شده است تجربه هر گونه علائم با توجه به انتشار. هیدلگو خواست همه Houstonians به ماندن در خانه در بیانیه ای:

“با توجه به آنچه که ما آموخته اند من خواهد بود quarantining در خانه. واقعیت آن است که وجود دارد هزاران نفر از ساکنان در سراسر شهرستان هریس است که به طور فزاینده ای پیدا کردن خود را در همان موقعیت من در امروز. وجود دارد افزایش تعداد ساکنان تست مثبت برای این ویروس بیشتر و بیشتر نیاز به بستری شدن در بیمارستان. ما در سطح خطر 1 – قرمز – و من همچنان به تماس با هر کس به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری. که تنها راه ما برای جلوگیری از یک بحران در بیمارستان ما سیستم و قرار دادن جامعه ما در یک موقعیت برای بازگشایی در یک دقیق تر و پایدار تر در راه است. ما خواهد شد و این هم به عنوان یک جامعه و من ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود ما به دنبال هر گزینه ای که ما را به این برگشت تحت کنترل است.”

COVID-19 موج: ادعای سردرگمی تگزاس مرکز پزشکی تغییر چگونه آن را گزارش ICU ظرفیت در میان COVID-19

هیدلگو انتظار می رود برای ادامه وظایف خود عملا و عادی شهرستان عملیات ادامه و بدون وقفه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>