شهرستان هریس قاضی هیدلگو قصد دارد به انتشار برخی از زندانیان زندان به آهسته coronavirus

به عنوان یک کامل شیوع کروناویروس در شهرستان هریس زندان loomed شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو اعلام کرد او می تواند با قرار دادن در یک سفارش برای آزادی برخی از زندانیان.

یک گروه 15 نفری زندانیان در زندان شهرستان هریس گفت: در نامه دست نویس که آنها وحشت و ترس از مرگ در زندان اگر مقامات نمی مداخله برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

کلانتر اد گونزالس شده بود خواستار دلسوز منتشر شده برای هفته هشدار بهداشتی فاجعه در زندان هم که جرقه یک بحران بهداشت عمومی برای منطقه هوستون. محلی و مقامات دولتی که به رسمیت شناخته شده و تهدید شده اند در تلاش برای بیش از یک هفته به آمده تا با یک طرح مشترک به آزادی به عنوان بسیاری از مردم از این شهرستان سومین قفل که ممکن است با تمرکز بر زندانیان متهم به جرائم غیر خشونت آمیز.

در روز سه شنبه, Hidalgo گفت: او در حال رفتن به جلو با یک باریک سفارش برای برخی از اخبار منتشر شده اشاره کرد که زندان بود “بمب ساعتی” با دو دوجین زندانیان نشان دادن علائم و بیش از 1100 در مشاهده شده است.

او گفت که او اقدام به ماندن بگیرید پیش از بهداشت عمومی فاجعه است. او تاکید کرد که او می خواهم در ارتباط با قربانیان طرفداران و اطمینان حاصل شود هیچ یک منتشر شد به بی خانمانی. او گفت: تنها افراد با خشونت تاریخچه شامل خواهد بود و وجود خواهد داشت الکترونیکی نظارت breathalyzers و دیگر اقدامات انجام شده برای پیگیری از آن منتشر شد.

مقامات بهداشت عمومی باید گفت که غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و قرنطينه مناسب برای کارکنان و زندانیان او افزود: “هر فرد هر یک از این کارگران دارای یک خانواده از قرار دادن آنها در معرض خطر است.”

بازیکنان کلیدی — Hidalgo دولت منطقه قاضی گیاه ریچی و رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی Lee H. روزنتال بالا قاضی فدرال در منطقه شده اند صالح با محدودیت صادر یکشنبه توسط رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت. یک نماینده از ابوت دفتر دادستان کل نشان داد در یک دادگاه فدرال جلسه روز یکشنبه AG کن Paxton تجدید نظر خواهد هر پتو منتشر شده از زندانیان از جمله سفارش خواستار آزادی فقط زندانیان متهم به جرائم غیر خشونت آمیز.

یک ساعت پس از هیدلگو سه شنبه اعلام روزنتال نشان داد که او minding همان پارامترهای فرماندار در مورد جرم و جنایت خشونت آمیز در طول یک جلسه در مورد این مسئله. او آماده نبود که در حال حاضر برای گسترش این دسته از زندانیان که می تواند منتشر شده در طول این بی سابقه بحران بهداشتی, او گفت:.

روزنتال گفت: وجود یک جدول زمانی منطقی برای نسخه های ساخته شده را به هیدلگو برنامه ریزی و او را چک کنید در حال پیشرفت در یک صبح جمعه شنوایی.

طرفداران برای هزاران نفر از مردم آمریکا به دلیل آنها نمی توانیم پول نقد و اوراق قرضه — که در برخی موارد به معنای آینده با $350 به $1,000 برای اوراق قرضه بودند حیرت زده و عصبانی در مورد محدود طرح است.

“بسیاری از مردم تبدیل خواهد شد و بیمار و مرگ داخل زندان و خارج به دلیل شکست های محلی و مقامات دولت به قانون برای جلوگیری از درد و رنج بی نیاز” وکیل الک Karakatsanis گفت. “ما تنها کشور در جهان که در آن مردم خواهد مرد در قفس از COVID چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه های خود را آزاد کند.”

یک وکیل برای کلانتر, گفت: حدود 1000 تا 1200 نفر ملاقات معیارهای مشخص شده توسط هیدلگو اما Harris County District وکیل کیم Ogg و دیگران را می توانست یک فرصت برای وزن در مورد اینکه آیا کسانی رو بدون خشونت اتهامات نیز صفر بود قبل بدون خشونت اعتقادات. که می تواند whittle لیست قابل توجهی پایین احتمالا توسط یک سوم و یا با توجه به یک وکیل برای کلانتر.

Gonzalez شده است خواستار دلسوز منتشر شده از مجموعه ای محدود از مردم — سالمندان و پزشکی در معرض خطر افراد متهم به جرائم غیر خشونت آمیز. هیدلگو گفته بود او را گسترش لیست شامل هر دو دلسوز منتشر شده و برخی از افراد متهم به جرایم غیر خشونت آمیز اما در روز سه شنبه او عقب نشینی با باریک شدن زمینه جرائم غیر خشونت آمیز و به استثنای مردم با قبل از محکومیت برای جرایم خشونت آمیز و یا در انتظار سفارشات مهار.

او گفت کلانتر پیش از محاکمه خدمات و یک “گروه عدالت کیفری ذینفعان” را پیشه شرایط انتشار و اطمینان از متهمان ندارد خشونت آمیز جنایی تاریخ است.

زندانی نامه به دنبال راهنما نوشته شده بود سه روز قبل از اولین نفر تست مثبت و شهریور از این تاسیسات که در آن 7,896 مردم قرار دارد که از سه شنبه. نویسنده — که در میان یک گروه از آمپول خوابگاه در “افتخارات خوابگاه” برای افراد با دسترسی به ویژه برنامه نویسی — اظهار داشت: او “جستجوی صوتی در آن وجود ندارد.”

“ما در حال عبور از یک وضعیت بسیار دشوار است در اینجا فوق العاده ای از جمله استرس و اضطراب و ترس (افسردگی) و نگران خانواده های ما و ما موارد می گوید:” این نامه یک کپی از آن به دست آمده هوستون کرونیکل. این نامه را دریافت کننده نمی تواند اجازه آن را به اشتراک بگذارید و از او پرسید که نام این زندانیان که به امضا آن را ناشناس نگه داشته برای محافظت از آنها را از عواقب رفتن ،

چیزهای ساده مانند شستن دست و ماندن در منزل و اجتماعی فاصله ها همه غیر ممکن است با توجه به نامه.

“در این وضعیت آن است که غیر ممکن است برای آرامش مردم وحشت و هیچ کس می خواهد به مرگ در زندان” آن را گفت.

در شهرستان هریس زندان یک زندانی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19; بیش از دو دوجین زندانیان تحت قرنطینه و نشانه های سازگار با کروناویروس و بیش از 1100 نفر دیگر در زیر مشاهده قرنطینه, مقامات گفت. حداقل یک دوجین از نمایندگان و یا کارکنان دیگر را آزمایش مثبت برای این ویروس و ده ها بیشتر تحت قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض.

به عنوان کارکنان بدست بیمار یا به قرنطینه این اداره منتقل شده نمایندگان از مناطق دیگر به سطحی بحرانی مواضع گفت: Jason اسپنسر یک کلانتر می شود.

اسپنسر گفت: هیچ کمبود وجود دارد از صابون, اما وجود دارد یک موضوع را با لباس. “ما تجربه تجهیزات رختشویی مشکل است که خطاب” او گفت:.

علاوه بر این او گفت: “تمام تماس های دریافتی کارگران در حال غربالگری برای تب. ما در حال انجام بهترین های ما برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض به زندانیان و 2,200 کارکنان وجود دارد, اما ما همچنین گفت: برای سال در حال حاضر است که در زندان است COVID-19 tinder جعبه.”

زندانی نامه موجب اقتدار چه Gonzalez علنا گفته در مورد تسریع دلسوز انتشار بستن بازدید, راه اندازی مناطق قرنطینه و افزایش تلاش ها برای صفحه نمایش و حذف زندان برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اشاره آنچه در دیگر شهرستانها عمده در میان رشد همه گیر در این نامه می گوید آن را خیلی دیر شده برای مقامات به “نظر” گزینه. “آنها نیاز به … را پررنگ اقدامات برای جلوگیری از وقوع فاجعه بار.”

گونزالس گفت: این موضوع فراتر از این زندان است.

“ارتباط مستقیمی بین سلامت جامعه و آنچه که ما در حال دست و پنجه نرم کردن با زن در زندان,” او گفت:. “کارشناسان شده است بسیار روشن — ما ندارد و این ظرفیت وجود دارد به شیوع بزرگ در زندان و همچنین آنچه که در جامعه است. به اندازه کافی وجود ندارد هواکش به اندازه کافی مراقبت های ويژه.”

[email protected]

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>